Erzurum: Milli Haltercilere AK Parti İl Başkanı'ndan İftar Yemeği

Milli Halterciler Halil Mutlu ve Gülbeyi Akti, Kamp İçin Geldikleri Erzurum'da, AK Parti Erzurum İl Başkanı Hüseyin Tanfer Tarafından Onurlarına Verilen İftar Yemeğine Katıldı.

Erzurum: Milli Haltercilere AK Parti İl Başkanı'ndan İftar Yemeği

Milli halterciler Halil Mutlu ve Gülbeyi Akti, kamp için geldikleri Erzurum'da, AK Parti Erzurum İl Başkanı Hüseyin Tanfer tarafından onurlarına verilen iftar yemeğine katıldı.

AK Parti Erzurum İl Başkanı Hüseyin Tanfer tarafından bugün Koç Cağ Kebap Salonu'nda verilen iftar yemeğine eşleri ve çocukları ile birlikte katılan Halil Mutlu ve Gülbey Akti'nin, neşeli tavırları dikkat çekti. İftar yemeğinde bir konuşma yapan AK Parti İl Başkanı Hüseyin Tanfer, Dünya ve Avrupa Şampiyonu milli halterci Halil Mutlu ve Olimpiyat Şampiyonu milli halterci Gülbey Akti'nin, Erzurum'da bulunmalarından mutluluk duyduğunu belirterek, sporculara başarılar diledi.

Milli halterci Halil Mutlu ise, böylesine güzel bir iftar yemeğinde Erzurumlular'la birlikte olmaktan gurur duyduğunu belirterek, organizasyonu düzenleyen Hüseyin Tanfer'e teşekkür etti.