ERZURUM HAVAALANI HABERLERİ

Erzurum Havaalanı Haberleri

Erzurum Havaalanı haber, Erzurum Havaalanı son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erzurum Havaalanı - 10.8.2020
"Erzurum'un misafir uçağı" 9 yıldır havalimanından alınmayı bekliyor
Bu süreçte Gürcistan'dan da 30 Ekim 2011'de çadır yüküyle havalanan ve gece saatlerinde Erzurum Havaalanı'na inen SKY Georgia Airlines firmasına ait "Ilyushing Il-76TD" tipi nakliye uçağı, yükünü boşaltmasının ardından parka çekilirken aprondaki Kırgızistan uçağının kanadına çarptı.
Erzurum Havaalanı - 30.7.2020
Bakan Karaismailoğlu, AK Parti Erzurum İl Başkanlığını ziyaret etti Açıklaması
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Erzurum Havalimanı'na kurulan "CAT 3A" sistemine ilişkin, "Erzurum; Ankara ve İstanbul'un dışındaki, özellikleri bakımından en özellikli havalimanı haline geldi.
Erzurum Havaalanı - 30.7.2020
Son dakika haberi | Bakan Karaismailoğlu, Erzurum Havalimanı pist açılış törenine katıldı
Son dakika haberi... Bakan Karaismailoğlu, Erzurum Havalimanı pist açılış törenine katıldı Tamamlanan pisti ilk olarak Bakan Karaismailoğlu'nu taşıyan uçak kullandı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Erzurum Havalimanı'nda yapımı tamamlanan yeni pistin açılış törenine katılmak ve bir dizi...
Erzurum Havaalanı - 30.7.2020
Bakan Karaismailoğlu, Erzurum AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret etti
Bakan Karaismailoğlu, Erzurum AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret etti Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Erzurum AK Parti İl Başkanlığı'nı ziyaret etti.
Erzurum Havaalanı - 30.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 11
Bakan Karaismailoğlu, Erzurum Havalimanı'nda CAT3 pistini açtı ERZURUM Havalimanı'nda, kışın sisli havalarda dahi uçakların inişini sağlayacak olan CAT3 sisteminin kurulumu tamamlandı.
Erzurum Havaalanı - 30.7.2020
Son dakika haber: Bakan Karaismailoğlu, Erzurum Havalimanı'ndaki "CAT 3A" sisteminin açılışında konuştu Açıklaması
Son dakika haberleri... Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Erzurum Havalimanı'na kurulan "CAT 3A" sistemine ilişkin, "Artık sis nedeniyle görüşün çok kısıtlı olduğu zamanlarda dahi Erzurum Havalimanı pistine en güvenli şekilde iniş mümkün olacaktır.
Erzurum Havaalanı - 30.7.2020
GÜNDEM / 30 Temmuz 2020
6 Nisan 1920YASAMA YÜRÜTME SİYASET1 - Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Karapınar Belediye Başkanlığını ziyaret edecek, Karapınar'da yürütülen projeleri yerinde inceleyecek, muhtarlar ve STK temsilcileriyle toplantı yapacak, AK Parti teşkilatıyla buluşma programına katılacak.
Erzurum Havaalanı - 29.7.2020
GÜNDEM ÖZETİ / 30 Temmuz 2020
6 Nisan 1920YASAMA YÜRÜTME SİYASET1 - Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Karapınar Belediye Başkanlığını ziyaret edecek, Karapınar'da yürütülen projeleri yerinde inceleyecek, muhtarlar ve STK temsilcileriyle toplantı yapacak, AK Parti teşkilatıyla buluşma programına katılacak.
Erzurum Havaalanı - 29.7.2020
Erzurum Havalimanı'ndaki "CAT 3A" sistemi tamamlandı
Erzurum Valisi Okay Memiş, kentte sis nedeniyle yaşanan uçuş iptallerinin önlenmesi amacıyla Erzurum Havalimanı'nda kurulan CAT 3A sisteminin tamamlandığını bildirdi.
Erzurum Havaalanı - 6.6.2020
Bakan Karaismailoğlu, Erzurum Havalimanı'nda incelemelerde bulundu
ULAŞTIRMA ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Erzurum Havalimanı'nda incelemelerde bulundu.
Erzurum Havaalanı - 6.6.2020
Son Dakika: Bakan Karaismailoğlu'ndan "Erzurum Havalimanı" açıklaması Açıklaması
Son dakika güncel haberi: Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Erzurum gündemini çok meşgul eden havalimanı pistiyle alakalı son noktayı koyduklarını belirterek, "İnşallah temmuz ayı bitmeden buraya gelerek bu havalimanının açılışını hep beraber yapacağız." dedi.
Erzurum Havaalanı - 6.6.2020
AK Parti Erzurum milletvekilleri Altınok ve Taşkesenlioğlu basın mensuplarıyla buluştu
AK Parti Erzurum milletvekilleri Selami Altınok, Zehra Taşkesenlioğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, AK Parti İl Başkanı Mehmet Emin Öz ve ilçe belediye başkanları kentte görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.
Erzurum Havaalanı - 3.6.2020
STK ve iş dünyasından Vali Memiş'e destek
Erzurum Havalimanı'nda yaşanan gecikme karşısında ses yükselten Vali Okay Memiş, kamuoyunun büyük desteğini aldı.
Erzurum Havaalanı - 1.6.2020
Vali Memiş'ten Erzurum Havalimanı'ndaki "CAT 3A" sistemi çalışmalarının yetersizliğine tepki...
Erzurum Valisi Okay Memiş, kışın uçuş iptallerinin ortadan kaldırılması amacıyla geçen yıllarda Erzurum Havalimanı'nda kurulumuna başlanan ve çeşitli sorunlar nedeniyle faaliyete geçirilemeyen CAT 3A sistemiyle ilgili çalışmaların yetersiz olduğunu belirterek durumu ilgili bakanlığa rapor...
Erzurum Havaalanı - 29.5.2020
Erzurum'da sisten kaynaklı uçak iptallerine CAT-3 ile son
ERZURUM Havalimanı'na sisli havalarda uçuş trafiğinde emniyeti sağlayan Kategori 3A (CAT-3A) sisteminin kurulumu için geçen yıl başlatılan çalışmalar yeniden start aldı.
Haberler.com Ios Uygulaması Haberler.com Android Uygulaması Haberler.com Huawei Uygulaması
Şu an buradasınız: Erzurum Havaalanı Haberleri | Erzurum Havaalanı Haber - Haberler - Erzurum Havaalanı haberleri, son dakika erzurum havaalanı haber ve gelişmeleri burada. DOSİAD Temmuz 2020 Bülteni yayımlandı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 22.9.2020 05:44:44. #1.14#
title