Erzurum: Halil Mutlu ve Gülbeyi Akti, Başkan Küçükler'i Ziyaret Etti

Bir Süredir Erzurum'da Kampta Bulunan Dünya ve Avrupa Şampiyonu Milli Halterci Halil Mutlu ile Avrupa Şampiyonu Erzurumlu Milli Halterci Gülbeyi Akti, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler'i Ziyaret Etti.

Erzurum: Halil Mutlu ve Gülbeyi Akti, Başkan Küçükler'i Ziyaret Etti

Bir süredir Erzurum'da kampta bulunan Dünya ve Avrupa Şampiyonu milli halterci Halil Mutlu ile Avrupa Şampiyonu Erzurumlu milli halterci Gülbeyi Akti, Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Küçükler'i ziyaret etti.

Başkan Küçükler'e Erzurum'daki kamp çalışmaları hakkında bilgi veren milli halterciler, Türk halterinin geleceği hakkında da yorumda bulundu. Cezalı olduğu için müsabakalara katılamadığını belirten Halil Mutlu, cezasının bitmesi ile büyük başarılara imza atacağını belirterek, "Türk halterini daha ilerilere taşımanın mücadelesi içerisindeyiz. Halkımızın yakın ilgisi ile bunu başaracağız" diye konuştu.

Halterin önemli iki ismine başarılar dileyen Başkan Küçükler ise, "Türk insanının göğsünü kabartan başarılara imza atan iki değerimizi ağırlamanın mutluluğunu yaşıyorum. İnşallah sizlerle halter, zirvelere çıkacak" ifadelerini kullandı.

Kaynak: İHA