Erzurum'da Trafik Kazaları Mobese Kameraları Tarafından Görüntülendi
Haberler » Güncel » Haber

Erzurum'da Trafik Kazaları Mobese Kameraları Tarafından Görüntülendi

Erzurum Şehir Merkezinde Meydana Gelen Yedi Ayrı Trafik Kazası Polis Kameraları Tarafından Saniye Saniye Görüntülendi. Kazalarda Ölen Olmazken, Görüntülerden, Sürücülerin Dikkatsizliği ve Işıklara Riayet Etmediği Dikkat Çekti.

Erzurum'da Trafik Kazaları Mobese Kameraları Tarafından Görüntülendi

Erzurum şehir merkezinde meydana gelen yedi ayrı trafik kazası polis kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. Kazalarda ölen olmazken, görüntülerden, sürücülerin dikkatsizliği ve ışıklara riayet etmediği dikkat çekti.

İldeki ilk kaza Abdurrahmangazi Kavşağı'nda meydana geldi. Ana yolda hızla seyretmekte olan bir kamyonet, kavşaktan yola çıkan bir otomobile kafadan çarptı. Kazada can kaybı olmadı.

İkinci kaza görüntüsü de yine aynı kavşakta meydana geldi. Ağrı İstikametinden şehir merkezine seyir halindeki özel bir otomobil, kavşakta dönüş yapmakta olan minibüse yine kafadan çarptı. Bu kazada da ölen ve yaralanan olmadı. Üçüncü kaza, yine Abdurrahmangazi kavşağında gerçekleşti. Kavşaktan anayola çıkan boş bir kamyonete yolda hızla seyretmekte olan özel bir otomobil arkadan çarptı.

Dördüncü kaza da akşam saatlerinde Çat yolu üzerindeki Bölge Eğitim Araştırma Hastanesi önündeki kavşakta yaşandı. Hızla anayoldan gelmekte olan otomobil, kavşaktan çıkış yapan başka bir otomobile çarptı. Beşinci trafik kazası ise SSK- Çat kavşağında meydana geldi. Kırmızı ışıkta durması gereken siyah renkli bir kamyonet, kavşakta yeşil ışıkta geçen bir otomobile çarptı. Araç, ardından orta refüjdeki çiçekleri çiğneyip kaldırıma çıktıktan sonra ana yola çıkarak durabildi. Bu arada, kaldırımdaki bir kişi ise son anda ezilmekten kurtuldu.

Son görüntüye göre, Atatürk Üniversitesi kavşağındaki kazada; ana yolda hızla seyretmekte olan bir otomobil kırmızı ışıkta duramayıp, yeşil ışıkta geçen başka bir otomobile çarptı. (CİHAN)