Erzurum'da Bebek Emekleme Yarışması

Erzurum'da Bebek Emekleme Yarışması

Erzurum'da Düzenlenen Bebek Emekleme Yarışmasında İlginç Anlar Yaşandı. Çekişmeli Geçen Yarışmada Bebeklerden Çok, Onları Bitiş Çizgisine Ulaştırmak İçin Bütün Hünerlerini Gösteren Anneler Terledi.

Erzurum'da Bebek Emekleme Yarışması

Erzurum'da düzenlenen bebek emekleme yarışmasında ilginç anlar yaşandı. Çekişmeli geçen yarışmada bebeklerden çok, onları bitiş çizgisine ulaştırmak için bütün hünerlerini gösteren anneler terledi.

Yenişehir semtinde bir market tarafından düzenlenen emekleme yarışmasına 100'e yakın bebek katıldı. Yarışma öncesinde hazırlanan yarışma pistini tanıyıp ısınma turu atan bebekler, rakiplerini test etmeyi de unutmadı. Büyük alaka sebebiyle 4 ve 3'erli gruplar şeklinde yarışan bebeklerini start hakemlerine teslim eden anne ve babalar, pistin karşı tarafına geçerek bebeklerinin bitiş çizgisine ulaşması için çabaladı. Bebeklerden çok, yavrularını emekletmeye çalışan ebeveynlerin ter döktüğü yarışmada ilginç sahneler yaşandı.

Yarın yapılacak finallerin ardından ilk üçe giren bebeklerin ebeveynlerine çocuk yatağı, bebek arabası ve bebek bezi hediye edilecek.

(AA-İRT-OK-Y)