HABER: Korku filmi gibi! 20 kurt, gecenin karanlığında köye indi

Korku filmi gibi! 20 kurt, gecenin karanlığında köye indi

14 Şubat 2020 09:09

Şiddetli soğukların etkili olduğu Erzurum'da aç kalan kurt sürüsü, köye indi. O anlar cep telefonu kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.


YORUMLAR (18)
 • G:
  NEREDE KURTCUYMUS KANGALCILAR. ALIN GIDIN ORAYA GOTURUN KOPEKLERINIZIDE GORELIM KURTCUMU KURTCUKMU.
 • ES:
  daglara yıyecek bırakılsın hayvanlar ne yapsın aç beledıyeler bunu yapmalı arta kalan yemek çöpe gıtmesın daglara bırakılsın
 • AMPUL:
  Aç kalan bir varlığı neden aç oldugunu sorgulamadan" köye indi, bizi yiyecekti,"diye hunharca öldürüp köpeklere boğdurup bir de video paylaşıyorlar.Eğer bu insanlar cennete gidecekse tanrı denen yaratıcı yok demektir..
 • AA:
  ampul, nerden bılıyon cennete gıdecek. sen once senı kım yarattı ona bak. sonra boyle bır yorumda bulun. cennete veya cehenneme gıdecekse demekkı yaratıcı var. örnek sen ampulsun fazla yanarsan cehenneme gıdersın çünkü sen yanıyorsun. tamammı vırrik. .
 • HAKLI YAZAR:
  bu dünya size göre herhalde 20 yıllık filan mı?insan oğlu var olduğu günden beri ağaçta kesilir hayvanda avlanır. aç hayvanlar 100 yıl öncede aç kaldıklarında köylere şehirlere iniyordu yine inecek. önemli olan sen insan olarak birgün ekmek bıraktın mı bu hayvanların önüne. bir tas su koydunmu pencerene. haa şunu söylerseniz anlarım. nerede orman müdürlüğüne bağlı yaban hayvanları birimi!!masa başında oturacaklarına allahın bize verdiği imkanlarla bu hayvanlara yiyecek bırakmak çok mu zor!!
 • SAĞDUYU VE VİCDAN OLSUN YETER:
  Ekmek koymaya gerek yok ki avcılar dokunmasın dağdaki tavşanlara, kekliklere, ördeklere . . bunlar karınlarını doyurur yeter ki onların rızıklarına müdehale edilmesin. . Allah canlıları yaratırken her birine akla gelmez rızıklar bahşetmiş. Yeter ki bizler yaradanın verdiği rızkı onların ellerinden almayalım
 • OLGAÇ:
  yeşille ormanla övündüğümüz ülkemiz çoraklaşıyor haritaya baktım hakkaten bizim ülke çoraklaşıyor ve hayvanlarda mecburen yiyecek bulamıyor. Domuzları vurursan zevk için kurtta senin koyunları yer.
 • HAKLI YAZAR:
  sen hangi haritaya baktın. Bizim ülkemiz Türkiye de son 48 yılda 1 miyon 700 bin hektar civarında orman artışı oldu. Sen hangi ülkenin zihniyetisinin bilemiyorum artık.
 • BELKİ,:
  dünyanın sonu gelmiyor, biz getiriyoruz, işgüzar avcıların kurtların potansiyel yemlerini katletmeleri nedeniyle yaşanıyor bunların, avcılık yasaklanmalııııııı. Besin zincirinin içinden geçtik ya böyle bi saçmalık olurmu, sonra dünyanın sonu geliyor, gelir tabi, bozarsan dünyanın düzenini sonuda gelir her şeyi gelir yani
 • HANEFİ:
  Haklısınız beyim. Birde şu ağaç kesme motorunun yasaklanması lazım. . . orman kalmadı. . .
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.