Erzincanspor ikinci yarı için önemli transferler yapacak

Erzincanspor Kulüp Başkanı Süleyman Tan, geriye dönük hatalar yapmamak kaydıyla ikinci yarı için yeni transferler yapacaklarını açıkladı.

Erzincanspor ikinci yarı için önemli transferler yapacak

Erzincanspor Kulüp Başkanı Süleyman Tan, geriye dönük hatalar yapmamak kaydıyla ikinci yarı için yeni transferler yapacaklarını açıkladı.

TFF 2. Lig 4. Grup'ta mücadele eden Erzincanspor'da yönetim kurulu ligin son sıradan kurtulmak için ikinci yarıda transfer yapacak. Erzincan Vedat Çimen Tesisleri'nde basın mensuplarıyla bir araya gelen Kulüp Başkanı Süleyman Tan, "Geriye dönük bir şey söylemeye gerek yok. 6 futbolcumuz kulübümüzü terk etti. Bu futbolcularla hukuki mücadelemiz devam ediyor. Biz önümüzdeki karşılaşmalara bakacağız. İki karşılaşmamız kaldı. Bu karşılaşmalardan puan ve puanlar alarak ligin ilk yarısını tamamlamayı düşünüyoruz. Ligin ikinci yarısı yapacağımız transferlerle en azından geriye dönük hatalar yapmamak kaydıyla her futbolcunun ahlaklısını, terbiyelisini ve iyi oynayanını bulmaya çalışacağız." açıklamasında bulundu.

- MAÇLARA ÖZEL GÜVENLİK GETİRİLECEK -

Erzincanspor yönetim kurulu olarak aldıkları karar doğrultusunda, bundan sonraki karşılaşmalara özel güvenlik çağıracaklarını ve bu konuda gerekli anlaşmaları yaptıklarını belirten Erzincanspor Kulüp Başkanı Süleyman Tan, "Erzincanspor maçlarına özel güvenlikle çıkacak. Bu kararı alırken en önemli etken şu oldu. Gittiğimiz bütün deplasman karşılaşmalarında güvenliğin özel olduğunu gördük, başkanlarla da görüştüğümüzde daha rahat ettiklerini ifade ettiler. En son meydana gelen Akçaabat Sebatspor karşılaşması sonrası, emniyet güçleri ve seyirci arasında yaşanan gerginlikler, bu tarz olaylar böyle bir karar almamızı gerektirdi." açıklamasında bulundu.

- ERZİNCANSPOR'DA 40. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ HAZIRLIKLARI YAPILIYOR -

Erzincanspor'un 2008 yılında kuruluşunun 40. yılını kutlayacağını ve 2008 yılında Erzincanspor'un 40 yılı olması sebebi ile bazı etkinlikler yapacaklarını ifade eden Tan, "40. yılımızın anısına kravat yaptırmayı düşündük. 40 yılımızda hak ettiğimiz başarıyı elde edeceğimize kulüp olarak inanıyoruz." diye konuştu.

Bu arada Kulüp Başkanı Süleyman Tan ve Basın Sözcüsü Semih Peker, Vali Ali Güngör'ü makamında ziyaret ederek, Erzincanspor'un kuruluşunun 40. yıl dönümü sebebiyle bastırılan kravattan hediye etti.