Erzincan'ın Düşman İşgalinden Kurtuluş Yıldönümü Kokteyli

Erzincan'ın Düşman İşgalinden Kurtuluş Yıldönümü Kokteyli

Ankara'da Düzenlenen Erzincan'ın Düşman İşgalinden Kurtuluş Yıldönümü Kokteyli, Eski ve Yeni Siyasileri Biraraya Getirdi. Eski Başbakan Yıldırım Akbulut, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun'un Katıldığı Kokteylde Erzincan'ın Sorunları Konuşuldu.

Erzincan'ın Düşman İşgalinden Kurtuluş Yıldönümü Kokteyli

Ankara'da düzenlenen Erzincan'ın düşman işgalinden kurtuluş yıldönümü kokteyli, eski ve yeni siyasileri biraraya getirdi. Eski Başbakan Yıldırım Akbulut, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun'un katıldığı kokteylde Erzincan'ın sorunları konuşuldu.

Erzincan'ın düşman işgalinden kurtuluşunun 89. yıldönümü dolayısıyla Erzincan Kültür ve Sağlık Vakfı bir kokteyl verdi. Kokteyle vakıf üyelerinin yanısıra çok sayıda Erzincanlı siyasetçi ve bürokrat katıldı. Eski Başbakan Yıldırım Akbulut, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun'un da katıldığı gecede Erzincan Kültür Derneği Başkanı Bekir Ekici kısa bir konuşma yaptı. Amaçlarının Erzincanlılar'ın biraraya gelerek iletişim kurmaları olduğunu söyleyen Ekici, vakıf gelirleri ile Ankara'da 7 katı yurt, 4 katı sağlık kuruluşu olmak üzere 11 katlı bir bina yaptırdıklarını ifade etti.

(SC-OK-OK-Y)