Erzincan'da Galatasaray Taraftarları Sokakları Panayır Alanına Çevirdi

Erzincan'da Derbi Sonrası Binlerce Galatasaray Taraftarı Galibiyeti Büyük Bir Coşku İçerisinde Kutladı. Cadde ve Sokaklara Dökülen Fanatik Galatasaraylılar, Büyük Sevinç Yaşadı.

Erzincan'da Galatasaray Taraftarları Sokakları Panayır Alanına Çevirdi

Erzincan'da derbi sonrası binlerce Galatasaray taraftarı galibiyeti büyük bir coşku içerisinde kutladı. Cadde ve sokaklara dökülen fanatik Galatasaraylılar, büyük sevinç yaşadı.

Turkcell Süper Lig'deki derbi maçta Galatasaray, Fenerbahçe'yi 1-0 yenerek, ligin son 2 haftasına girilirken 3 puan farkla liderliğe yükseldi ve şampiyonluk yarışında çok önemli bir avantaj yakaladı. Galatasaray taraftarı alınan galibiyetle birlikte Erzincan sokaklarını renklendirdi. Erzincan sokaklarında galibiyetin coşkusunu yaşayan Galatasaray taraftarları, uzun araç konvoyları oluşturdu.

Erzincan'da Galatasaray taraftarları ve Fenerbahçe taraftarları derbiyi birlikte izledi. Maçın hakeminin bitiş düdüğünü çalması ile birlikte Galatasaray taraftarları Erzincan sokakları ve caddelerini panayır alanına cevirdi. Ellerinde takımlarının bayrakları ile derbi galibiyetini kutlayan Galatasaray taraftarı oluşturduğu uzun araç konvoyu ile şehir tutu attı. Bazı taraftarların galibiyetin verdiği sarhoşlukla kendisini yerlere atması ise ortaya ilginç görüntülerin çıkmasına neden oldu.