Erzin Belediyespor Haberleri

Erzin Belediyespor haber, Erzin Belediyespor son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erzin Belediyespor - 20.10.2017
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Antalyaspor-Kasımpaşa (Antalya) 20.00 Göztepe-Aytemiz Alanyaspor (Bornova) Yarın: 14.00 Osmanlıspor-Kardemir Karabükspor (Osmanlı) 16.30 Teleset Mobilya Akhisarspor-Gençlerbirliği (Manisa 19 Mayıs) 19.30 Evkur Yeni Malatyaspor-Trabzonspor (Yeni Malatya) 22 Ekim Pazar: 14.00 Demir Grup Sivasspor-Bursaspor (Yeni 4 Eylül) 16.30 Kayserispor-Atiker Konyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 19.30 Galatasaray-Fenerbahçe (Türk Telekom) 23 Ekim Pazartesi: 20.00 Beşiktaş-Medipol Başakşehir (Vodafone Park) TFF 1. Lig Bugün: 18.00 Adanaspor-MKE Ankaragücü (5 Ocak Fatih Terim) Yarın: 13.00 Denizlispor-Adana Demirspor (Denizli Atatürk) 13.00 İstanbulspor-Altınordu (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 19.30 Gaziantepspor-Çaykur Rizespor (Gaziantep) 22 Ekim Pazar: 13.00 Akın Çorap Giresunspor-Grandmedical Manisaspor (Giresun Atatürk) 13.00 Ümraniyespor-Gazişehir Gaziantep (Ümraniye Belediye) 15.30 Eskişehirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni Eskişehir) 15.30 Elazığspor-Samsunspor (Elazığ Atatürk) 18.00 Boluspor-Balıkesirspor Baltok (Bolu Atatürk) TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 14.00 Tuzlaspor-Mersin İdmanyurdu (Tuzla Belediye) 14.30 Etimesgut Belediyespor-Keçiörengücü (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 15.00 Menemen Belediyespor-Hatayspor (Bergama 14 Eylül) 15.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Tokatspor (Bodrum İlçe) 15.00 İnegölspor-Sancaktepe Belediyespor (İnegöl İlçe) 15.00 Eyüpspor-Kastamonuspor 1966 (Atatürk Olimpiyat) 15.00 Sarıyer-Amed Sportif Faaliyetler (Yusuf Ziya Öniş) 15.00 Kocaeli Birlikspor-Afjet Afyonspor (Kocaeli Alparslan Türkeş) 19.00 Bucaspor-Sivas Belediyespor (Yeni Buca) Beyaz Grup Yarın: 13.30 Bandırmaspor-Kahramanmaraşspor (Bandırma 17 Eylül) 14.30 Hacettepe-Pendikspor (Cebeci İnönü) 14.30 BUGSAŞ Spor-Gümüşhanespor (Ankara OSTİM) 14.30 Niğde Belediyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Niğde 5 Şubat) 15.00 Karşıyaka-Zonguldak Kömürspor (İzmir Atatürk) 15.00 SBS İnşaat Kırklarelispor-Altay (Kırklareli Atatürk) 15.00 Silivrispor-Şanlıurfaspor (Silivri) 19.00 Sakaryaspor-Nazilli Belediyespor (Yeni Sakarya Atatürk) 19.00 Fethiyespor-Ottocool Karagümrük (Fethiye İlçe) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 14.00 Bayburt Grup Özel İdare-Bergama Belediyespor (Bayburt Genç Osman) 14.00 Ofspor-Batman Petrolspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek) 14.00 12 Bingölspor-Orhangazi Belediyespor (Bingöl Şehir) 14.30 Erzin Belediyespor-Kemerspor 2003 (Erzin İlçe) 14.
Erzin Belediyespor - 15.10.2017
Futbol: Tff 3. Lig'de Görünüm
TFF 3. Lig 1. ve 2. Grup'ta 8. hafta karşılaşmaları tamamlandı.
Erzin Belediyespor - 14.10.2017
Futbolda Günün Toplu Sonuçları
Süper Lig, TFF 1'inci, 2'inci ve 3'üncü ligde bugün oynanan karşılaşmalarda şu sonuçlar alındı;SÜPER LİGKardemir Karabükspor-Kayserispor: 1-0Antalyaspor-Göztepe: 1-3Medipol Başakşehir-Aytemiz Alanyaspor: 2-1Atiker Konyaspor-Galatasaray: 0-2TFF 1'İNCİ LİGÜmraniyespor-Elazığspor:...
Erzin Belediyespor - 14.10.2017
Futbol: Toplu Sonuç
Futbolda TFF 1. Lig, TFF 2. ve TFF 3. Lig'e haftanın maçlarıyla devam edildi.
Erzin Belediyespor - 14.10.2017
Yomraspor - Erzin Belediyespor: 1-0
STAT: Yomra İlçeHAKEMLER: Hasan Kaçar (xxx), Uğur Akalp (xxx), Şefik Öner (xxx)YOMRASPOR: Furkan (xxx)- Mehmetcan (xxx), Sinan (xxx), Ali Özgür (xxx)(Dk.70 Münür x), Şenol (xxx), Mehmet (xxx), Alaattin (xx)(Dk.67 Hamit x), Yasin (xxx), Hüseyin (xxx), Ertan (xx)(Dk.
Erzin Belediyespor - 13.10.2017
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Gençlerbirliği-Beşiktaş (Ankara 19 Mayıs) Yarın: 14.00 Kardemir Karabükspor-Kayserispor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 16.30 Antalyaspor-Göztepe (Antalya) 16.30 Medipol Başakşehir-Aytemiz Alanyaspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 19.30 Atiker Konyaspor-Galatasaray (Konya Büyükşehir Belediye) 15 Ekim Pazar: 14.00 Kasımpaşa-Demir Grup Sivasspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 16.30 Trabzonspor-Teleset Mobilya Akhisarspor (Medical Park) 19.30 Fenerbahçe-Evkur Yeni Malatyaspor (Ülker) 16 Ekim Pazartesi: 20.00 Bursaspor-Osmanlıspor (Bursa Büyükşehir Belediye) TFF 1. Lig Bugün: 18.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-İstanbulspor (Erzurum Kazım Karabekir) Yarın: 13.00 Ümraniyespor-Elazığspor (Ümraniye Belediye) 15.00 Balıkesirspor Baltok-Gaziantepspor (Balıkesir Atatürk) 18.00 Gazişehir Gaziantep-Akın Çorap Giresunspor (Gaziantep) 15 Ekim Pazar: 13.00 Çaykur Rizespor-Samsunspor (Çaykur Didi) 13.00 MKE Ankaragücü-Boluspor (Ankara 19 Mayıs) 15.30 Altınordu-Adanaspor (Bornova) 18.00 Adana Demirspor-Eskişehirspor (5 Ocak Fatih Terim) 16 Ekim Pazartesi: 18.00 Grandmedical Manisaspor-Denizlispor (Manisa 19 Mayıs) TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 14.30 Keçiörengücü-Menemen Belediyespor (Ankara Aktepe) 15.00 Sancaktepe Belediyespor-Sarıyer (Maltepe Hasan Polat) 15 Ekim Pazar: 14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Kocaeli Birlikspor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 14.30 Hatayspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Antakya Atatürk) 14.30 Tokatspor-Tuzlaspor (Tokat Gaziosmanpaşa) 14.30 Kastamonuspor 1966-Etimesgut Belediyespor (Gazi) 15.00 İnegölspor-Bucaspor (İnegöl İlçe) 19.00 Mersin İdmanyurdu-Sivas Belediyespor (Mersin) 19.00 Afjet Afyonspor-Eyüpspor (Afyonkarahisar Yeni Şehir) Beyaz Grup Yarın: 14.00 Gümüşhanespor-Karşıyaka (Bayburt Genç Osman) 15.00 Pendikspor-BUGSAŞ Spor (Pendik) 19.00 Altay-Fethiyespor (İzmir Atatürk) 15 Ekim Pazar: 14.30 Hacettepe-Niğde Belediyespor (Cebeci İnönü) 14.30 Zonguldak Kömürspor-Bandırmaspor (Karaelmas Kemal Köksal) 15.00 Nazilli Belediyespor-SBS İnşaat Kırklarelispor (Nazilli İlçe) 15.00 Ottocool Karagümrük-Konya Anadolu Selçukspor (Vefa) 18.00 Şanlıurfaspor-Sakaryaspor (Şanlıurfa GAP) 19.00 Kahramanmaraşspor-Silivrispor (Kahramanmaraş 12 Şubat) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 14.00 Yomraspor-Erzin Belediyespor (Yomra İlçe) 15.
Erzin Belediyespor - 08.10.2017
Futbol: Tff 3. Lig'de Görünüm
TFF 3. Lig'de 7. hafta mücadelesi tek maç dışında tamamlandı.
Erzin Belediyespor - 07.10.2017
Tff 2'nci Lig ve Tff 3'üncü Lig'de Toplu Sonuçlar
TFF 2'NCİ LİG KIRMIZI GRUP15.30 SARIYER-İNEGÖLSPOR: 1-0TFF 2'NCİ LİG BEYAZ GRUP15.00 BUGSAŞ SPOR-HACETTEPE SPOR: 4-219.00 KARŞIYAKA-PENDİKSPOR: 1-1TFF 3'ÜNCÜ LİG 1'İNCİ GRUP14.30 OFSPOR-KOZAN BELEDİYESPOR: 1-015.00 YENİ ALTINDAĞ BELEDİYESPOR-MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR: 0-215.
Erzin Belediyespor - 07.10.2017
Futbol: Toplu Sonuç
Liglerde bugün şu ana kadar tamamlanan maçlarda alınan sonuçlar şöyle: TFF 2. Lig Kırmızı Grup: Sarıyer-İnegölspor: 1-0 Beyaz Grup: BUGSAŞ Spor-Hacettepe: 4-2 TFF 3.Lig 1. Grup: Ofspor-Kozan Belediyespor: 1-0 Yeni Altındağ Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor: 0-2 Erzin Belediyespor-Bayrampaşa: 0-2 Halide Edip Adıvarspor-Bayburt Grup Özel İdare: 2-2 Orhangazi Belediyespor-Yomraspor: 1-1 2.
Erzin Belediyespor - 06.10.2017
Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, TFF 2. ve TFF 3. Lig'de 7. haftanın maç programı şöyle: TFF 2. Lig Kırmızı Grup: Yarın: 15.30 Sarıyer-İnegölspor (Yusuf Ziya Öniş) 8 Ekim Pazar: 14.30 Sivas Belediyespor-Tokatspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 14.30 Eyüpspor-Amed Sportif Faaliyetler (Atatürk Olimpiyat) 15.00 Etimesgut Belediyespor-Afjet Afyonspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 15.30 Tuzlaspor-Hatayspor (Tuzla Belediye Sahası) 15.30 Menemen Belediyespor-Kastamonuspor 1966 (Bergama 14 Eylül) 15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Keçiörengücü (Bodrum İlçe) 15.30 Kocaeli Birlikspor-Sancaktepe Belediyespor (Kocaeli Alparslan Türkeş) 19.00 Bucaspor-Mersin İdmanyurdu (Yeni Buca) Beyaz Grup: Yarın: 15.00 BUGSAŞ Spor-Hacettepe (Ankara Ostim) 19.00 Karşıyaka-Pendikspor (İzmir Atatürk) 8 Ekim Pazar: 14.00 Niğde Belediyespor-Ottocool Karagümrük (Niğde 5 Şubat) 15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Altay (Büyükşehir Belediyesi Atatürk) 15.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Şanlıurfaspor ( Kırklareli Atatürk) 15.30 Bandırmaspor-Gümüşhanespor (Bandırma 17 Eylül) 15.30 Silivrispor-Zonguldak Kömürspor (Silivri) 19.00 Fethiyespor-Nazilli Belediyespor (Fethiye İlçe) 19.00 Sakaryaspor-Kahramanmaraşspor (Yeni Sakarya Atatürk) TFF 3.Lig 1. Grup: Yarın: 14.30 Ofspor-Kozan Belediyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek) 15.00 Yeni Altındağ Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Cebeci İnönü) 15.00 Erzin Belediyespor-Bayrampaşa (Erzin İlçe) 15.
Erzin Belediyespor - 01.10.2017
Toplu Sonuçlar
SÜPER LİG14.00 EVKUR YENİ MALATYASPOR-ATİKER KONYASPOR: 1-116.30 AYTEMİZ ALANYASPOR-GENÇLERBİRLİĞİ: 4-119.30 BEŞİKTAŞ-TRABZONSPOR: 2-219.30 GÖZTEPE-MEDİPOL BAŞAKŞEHİR: 1-2-----------------------------------------------------------------------TFF 1'İNCİ LİG13.00 GİRESUNSPOR-ÜMRANİYESPOR: 1-113.
Erzin Belediyespor - 01.10.2017
Futbol: Tff 3. Lig'de Görünüm
TFF 3. Lig 1. ve 2. Grup'ta 6. hafta maçları tamamlandı.
Erzin Belediyespor - 01.10.2017
Futbol: Toplu Sonuç
Liglerde alınan sonuçlar şöyle: TFF 2. Lig Kırmızı Grup: Amed Sportif Faaliyetler-Etimesgut Belediyespor: 2-2 Tokatspor-Mersin İdmanyurdu: 2-0 Hatayspor-Sivas Belediyespor: 0-0 Kastamonuspor 1966-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: 3-1 Keçiörengücü-Tuzlaspor: 4-0 İnegölspor-Kocaeli Birlikspor: 1-1 Sarıyer-Bucaspor: 3-1 Sancaktepe Belediyespor-Eyüpspor: 1-0 Beyaz Grup Gümüşhanespor-Silivrispor: 4-1 Hacettepe-Karşıyaka: 1-1 BUGSAŞ Spor-Niğde Belediyespor: 0-2 Zonguldak Kömürspor-Sakaryaspor: 1-4 Nazilli Belediyespor-Konya Anadolu Selçukspor: 1-1 Pendikspor-Bandırmaspor: 2-3 TFF 3. Lig ? 1. Grup: Bayburt Grup Özel İdare-Erbaaspor: 0-0 Yomraspor-Kemerspor 2003: 1-2 Batman Petrolspor-Düzcespor: 1-1 Kozan Belediyespor-Yeni Altındağ Belediyespor: 4-0 Bergama Belediyespor-Ofspor: 0-4 Bayrampaşa-Orhangazi Belediyespor: 0-0 Halide Edip Adıvarspor-12 Bingölspor: 0-1 Çatalcaspor-Erzin Belediyespor: 1-0 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Çanakkale Dardanel: 1-0 2.
Erzin Belediyespor - 29.09.2017
Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Teleset Mobilya Akhisarspor-Fenerbahçe (Manisa 19 Mayıs) Yarın:  14.00 Osmanlıspor-Kasımpaşa (Osmanlı) 14.00 Demir Grup Sivasspor-Antalyaspor (Yeni 4 Eylül) 16.30 Kayserispor-Bursaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) 19.30 Galatasaray-Kardemir Karabükspor (Türk Telekom) 1 Ekim Pazar: 14.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Atiker Konyaspor (Yeni Malatya) 16.30 Aytemiz Alanyaspor-Gençlerbirliği (Bahçeşehir Okulları) 19.30 Göztepe-Medipol Başakşehir (Bornova) 19.30 Beşiktaş-Trabzonspor (Vodafone Park) TFF 1. Lig Bugün: 18.00 Boluspor-Altınordu (Bolu Atatürk) Yarın: 13.00 Denizlispor-Gazişehir Gaziantep (Denizli Atatürk) 13.00 İstanbulspor-Adana Demirspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 15.30 Gaziantepspor-MKE Ankaragücü (Gaziantep) 18.00 Eskişehirspor-Grandmedical Manisaspor (Yeni Eskişehir) 1 Ekim Pazar: 13.00 Samsunspor-Balıkesirspor Baltok (Ankara 19 Mayıs) 13.00 Akın Çorap Giresunspor-Ümraniyespor (Giresun Atatürk) 15.30 Elazığspor-Çaykur Rizespor (Elazığ Atatürk) 18.00 Adanaspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (5 Ocak Fatih Terim) TFF 2. Lig Kırmızı Grup 1 Ekim Pazar: 14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Etimesgut Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 15.00 Tokatspor-Mersin İdmanyurdu (Gaziosmanpaşa) 15.00 Hatayspor-Sivas Belediyespor (Antakya Atatürk) 15.00 Kastamonuspor 1966-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Gazi) 15.00 Keçiörengücü-Tuzlaspor (Ankara Aktepe) 15.30 İnegölspor-Kocaeli Birlikspor (İnegöl İlçe) 15.30 Sarıyer-Bucaspor (Yusuf Ziya Öniş) 15.30 Sancaktepe Belediyespor-Eyüpspor (Maltepe Hasan Polat) 19.00 Afjet Afyonspor-Menemen Belediyespor (Afyonkarahisar Yeni Şehir) Beyaz Grup 1 Ekim Pazar: 14.30 Gümüşhanespor-Silivrispor (Gümüşhane Yenişehir) 15.00 Hacettepe-Karşıyaka (Cebeci İnönü) 15.00 BUGSAŞ Spor-Niğde Belediyespor (Ankara OSTİM) 15.00 Zonguldak Kömürspor-Sakaryaspor (Karaelmas Kemal Köksal) 15.30 Nazilli Belediyespor-Konya Anadolu Selçukspor (Nazilli İlçe) 15.30 Pendikspor-Bandırmaspor (Pendik) 18.00 Kahramanmaraşspor-SBS İnşaat Kırklarelispor (Kahramanmaraş 12 Şubat) 19.00 Altay-Ottocool Karagümrük (İzmir Atatürk) 19.00 Şanlıurfaspor-Fethiyespor (Şanlıurfa GAP) TFF 3. Lig ? 1. Grup 1 Ekim Pazar: 14.30 Bayburt Grup Özel İdare-Erbaaspor (Bayburt Genç Osman) 14.30 Yomraspor-Kemerspor 2003 (Yomra İlçe) 14.30 Batman Petrol Spor-Düzcespor (Batman 16 Mayıs) 15.00 Kozan Belediyespor-Yeni Altındağ Belediyespor (İsmet Atlı) 15.30 Bergama Belediyespor-Ofspor (Bergama 14 Eylül) 15.30 Bayrampaşa-Orhangazi Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç) 15.30 Halide Edip Adıvarspor-12 Bingöl Spor (Vefa) 15.30 Çatalcaspor-Erzin Belediyespor (Ziya Altınoğlu) 15.
Erzin Belediyespor - 28.09.2017
Futbol: Tff 3. Lig'de Görünüm
TFF 3. Lig gruplarında 5. hafta karşılaşmaları sona erdi.
Erzin Belediyespor - 27.09.2017
Futbol: Toplu Sonuç
TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de 5. hafta mücadelesi başladı.
Erzin Belediyespor - 26.09.2017
Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de oynanacak maçların programı şöyle: TFF 2. Lig Kırmızı Grup: Yarın: 15.00 Etimesgut Belediyespor-Sancaktepe Belediyespor (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 15.00 Sivas Belediyespor-Keçiörengücü (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 16.00 Eyüpspor-İnegölspor (Maltepe Hasan Polat) 16.00 Kocaeli Birlikspor-Sarıyer (Kocaeli Alparslan Türkeş) 16.00 Menemen Belediyespor-Amed Sportif Faaliyetler (Bergama 14 Eylül) 19.00 Bucaspor-Tokatspor (Yeni Buca) 19.00 Mersin İdmanyurdu-Hatayspor (Mersin) 28 Eylül Perşembe: 16.00 Tuzlaspor-Kastamonuspor 1966 (Tuzla Belediye Sahası) 16.00 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Afjet Afyonspor (Bodrum İlçe) Beyaz Grup: Yarın: 15.30 Sakaryaspor-Gümüşhanespor (Bolu Atatürk) 15.30 Konya Anadolu Selçukspor-Şanlıurfaspor (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk) 15.30 Niğde Belediyespor-Altay (Niğde 5 Şubat) 16.00 Bandırmaspor-Hacettepe (Bandırma 17 Eylül) 16.00 Ottocool Karagümrük-Nazilli Belediyespor (Vefa) 16.00 Silivrispor-Pendikspor (Silivri) 16.00 SBS İnşaat Kırklarelispor-Zonguldak Kömürspor (Kırklareli Atatürk) 19.00 Fethiyespor-Kahramanmaraşspor (Fethiye İlçe) 19.00 Karşıyaka-BUGSAŞ Spor (İzmir Atatürk) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 13.30 Erbaaspor-Halide Edip Adıvarspor (Erbaa İlçe) 15.00 Ofspor-Bayburt Grup Özel İdare (Vali İsmet Gürbüz Civelek) 15.30 Düzcespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor (Düzce 18 Temmuz) 15.30 Erzin Belediyespor-Batman Petrolspor (Erzin İlçe) 15.
Erzin Belediyespor - 24.09.2017
Futbol: Tff 3. Lig'de Görünüm
TFF 3. Lig'de 4. hafta maçları tamamlandı.
Erzin Belediyespor - 23.09.2017
Futbol: Toplu Sonuç
Alınan sonuçlar şöyle: TFF 2. Lig Kırmızı Grup: Amed Sportif Faaliyetler-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: 1-1 Hatayspor-Tokatspor: 3-0 Kastamonuspor 1966-Sivas Belediyespor: 0-0 Keçiörengücü-Mersin İdmanyurdu: 8-0 İnegölspor-Etimesgut Belediyespor: 1-1 Kocaeli Birlikspor-Bucaspor: 1-1 Beyaz Grup: Gümüşhanespor- SBS İnşaat Kırklarelispor: 3-0 Şanlıurfaspor-Ottocool Karagümrük: 1-0 Hacettepe-Silivrispor: 2-0 Zonguldak Kömürspor-Fethiyespor: 2-1 Nazilli Belediyespor-Altay: 1-6 TFF 3. Lig 1. Grup: Bayburt Grup Özel İdare-Yeni Altındağ Belediyespor: 2-3 Batman Petrolspor-Orhangazi Belediyespor: 2-0 Erbaaspor-12 Bingölspor: 1-0 Çatalcaspor-Kemerspor 2003: 1-3 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Erzin Belediyespor: 2-0 Bergama Belediyespor-Dardanelspor: 4-2 Halide Edip Adıvarspor-Ofspor: 2-0 2.
Erzin Belediyespor - 23.09.2017
Manisa Büyükşehir Belediyespor - Erzin Belediyespor: 2-0
STAT: Mümen ÖzkasapHAKEMLER: Alpaslan Şen (xx), Emre Aslan (xx), Mustafa Zıvalı (xx)MANİSA BŞB: Yusuf (xxx) - Mehmet Yılmaz (xxx), Erhan (xx), Ufukhan (xxx), Mehmet Kuruoğlu (xxx), Kürşat Ergun (xxx), Abdurrahman (xxx), Umut (xx) (Dk. 69 Olcay xx), Ali (xx), Berkin Kamil (xx) (Dk.
Erzin Belediyespor - 22.09.2017
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Trabzonspor-Aytemiz Alanyaspor (Şenol Güneş Spor Kompleksi) Yarın: 14.00 Atiker Konyaspor-Teleset Mobilya Akhisarspor (Konya Büyükşehir Belediye) 16.30 Gençlerbirliği-Medipol Başakşehir (Ankara 19 Mayıs) 19.30 Fenerbahçe-Beşiktaş (Ülker) 24 Eylül Pazar: 14.00 Kardemir Karabükspor-Evkur Yeni Malatyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 14.00 Demir Grup Sivasspor-Göztepe (Yeni 4 Eylül) 16.30 Kasımpaşa-Kayserispor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 19.30 Bursaspor-Galatasaray (Bursa Büyükşehir Belediye) 25 Eylül Pazartesi: 20.00 Antalyaspor-Osmanlıspor (Antalya) TFF 1. lig Yarın: 15.00 Altınordu-Gaziantepspor (Bornova) 21.00 Manisaspor-İstanbulspor (Manisa 19 Mayıs) 24 Eylül Pazar: 16.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Boluspor (Elazığ Atatürk) 16.00 Akın Çorap Giresunspor-Elazığspor (Giresun Atatürk) 19.00 MKE Ankaragücü-Samsunspor (Ankara 19 Mayıs) 19.00 Gazişehir Gaziantep-Eskişehirspor (Gaziantep) 25 Eylül Pazartesi: 16.00 Ümraniyespor-Denizlispor (Ümraniye Belediye Şehir) 19.00 Balıkesirspor Baltok-Çaykur Rizespor (Balıkesir Atatürk) 20.00 Adana Demirspor-Adanaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) TFF 2. Lig Kırmızı Grup: Yarın: 15.00 Amed Sportif Faaliyetler-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Seyrantepe) 15.30 Hatayspor-Tokatspor (Antakya Atatürk) 15.30 Kastamonuspor 1966-Sivas Belediyespor (Kastamonu Gazi) 15.30 Keçiörengücü-Mersin İdmanyurdu (Ankara Aktepe) 16.00 İnegölspor-Etimesgut Belediyespor (İnegöl İlçe) 16.00 Kocaeli Birlikspor-Bucaspor (Kocaeli Alparslan Türkeş) 24 Eylül Pazar: 16.00 Sancaktepe Belediyespor-Menemen Belediyespor (Maltepe Hasan Polat) 16.00 Sarıyer-Eyüpspor (Yusuf Ziya Öniş) 19.00 Afjet Afyonspor-Tuzlaspor (Afyonkarahisar Yeni Şehir) Beyaz Grup: Yarın: 15.00 Gümüşhanespor- SBS İnşaat Kırklarelispor (Gümüşhane Yenişehir) 15.00 Şanlıurfaspor-Fatih Karagümrük (Mardin 21 Kasım) 15.30 Hacettepe-Silivrispor (Cebeci İnönü) 15.30 Zonguldak Kömürspor-Fethiyespor (Karaelmas K. Köksal) 16.00 Nazilli Belediyespor-Altay (Nazilli İlçe) 19.00 Karşıyaka-Niğde Belediyespor (İzmir Atatürk) 19.00 Kahramanmaraşspor-Konya Anadolu Selçukspor (Kahramanmaraş 12 Şubat) 24 Eylül Pazar: 15.30 BUGSAŞ Spor-Bandırmaspor (Ankara OSTİM) 16.00 Pendikspor-Sakaryaspor (Pendik) TFF 3. Lig 1. Grup: Yarın: 15.00 Bayburt Grup Özel İdare-Yeni Altındağ Belediyespor (Bayburt Genç Osman) 15.00 Batman Petrolspor-Orhangazi Belediyespor (Batman 16 Mayıs) 15.30 Erbaaspor-12 Bingölspor (Erbaa İlçe) 16.00 Çatalcaspor-Kemerspor 2003 (Ziya Altınoğlu) 16.00 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Erzin Belediyespor (Mümin Özkasap) 16.
Erzin Belediyespor - 20.09.2017
20 Eylül Çarşamba Dhaspor Gündemi
EFSANE İSME VEDA 19.50 Basketbol efsanesi 73 yaşındaki antrenör Dusan Ivkovic'in jübilesinde Olimpiakos, Yıldızlar Karması'yla karşıya karşıya gelecek. Milli oyuncular Cedi Osman ve Furkan Korkmaz'ın yanı sıra Fenerbahçeli Kostas Sloukas ile Milos Teodosic, Bogdan Bogdanovic, Viktor Khryapa, Dario Saric, Boban Marjanovic, Kyle Hines Kostas Sloukas, Nikola Kalinic ve Pero Antic gibi Avrupa basketbolunun önde gelen isimleri de oynayacak.  FIBA AVRUPA KUPASI 1. ELEME TURU 19: 00 Demir İnşaat Büyükçekmece - BC Dnipro Dnipropetrovsk 19: 00 Szolnoki Olaj - Trabzonspor 20: 00 S.Oliver Baskets Würzburg - İstanbul BBSK AVRUPA LİGLERİ 21: 30 Freiburg - Hannover 96 (Çağlar Söyüncü) 21: 30 Hamburg - Borussia Dortmund (Nuri Şahin) 21: 30 Mainz 05 - Hoffenheim (Medipol Başakşehir'in rakibi) 21: 45 Milan - SPAL (Hakan Çalhanoğlu) 23.15 Benfica - Sporting Braga (Medipol Başakşehir'in rakibi) ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI 3. TURU 13.00 İnegölspor - Evkur Yeni Malatyaspor (İnegöl İlçe) 14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor - Gümüşhanespor (Ahmet Suat Özyazıcı) 14.30 Batman Petrolspor - Göztepe (16 Mayıs Şehir) 15.00 Sancaktepe Belediyespor - Elazığspor (Maltepe Hasan Polat) 15.00 Erzin Belediyespor - Fatih Karagümrük (Erzin Şehir) 15.
Erzin Belediyespor - 18.09.2017
Ziraat Türkiye Kupası'nda 3'üncü Tur Heyecanı Başlıyor
Program şu şekilde: 19 EYLÜL SALI 13.00 Tokatspor - Kahramanmaraşspor (Tokat Gaziosmanpaşa) 13.00 Anadolu Bağcılar - Konya Anadolu Selçukspor (Mahmutbey) 13.45 Şanlıurfaspor - Pazarspor (Mardin 21 Kasım) 14.30 Diyarbekirspor - İstanbulspor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 15.00 Payasspor - Amed Sportif Faaliyetler (Payas İlçe) 15.30 SBS İnşaat Kırklarelispor - Niğde Belediyespor (Kırklareli Atatürk) 15.30 Menemen Belediyespor - Darıca Gençlerbirliği (Bergama 14 Eylül) 15.30 Muğlaspor - Etimesgut Belediyespor (Muğla Atatürk) 15.30 Bandırmaspor - Çorum Belediyespor (Bandırma 17 Eylül) 15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Gazişehir Gaziantep (Bodrum İlçe) 16.00 Van Büyükşehir Belediyespor - Kayserispor (Van Atatürk Şehir) 17.00 Balıkesirspor Baltok - Kars 36 (Balıkesir Atatürk) 19.00 Boluspor - Sinopspor (Bolu Atatürk) 19.00 Kemerspor 2003 - Sivas Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi) 19.00 Mersin İdmanyurdu - Orhangazi Belediyespor (Mersin) 20 EYLÜL ÇARŞAMBA 13.00 İnegölspor - Evkur Yeni Malatyaspor (İnegöl İlçe) 14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor - Gümüşhanespor (Ahmet Suat Özyazıcı) 14.30 Batman Petrolspor - Göztepe (16 Mayıs Şehir) 15.00 Sancaktepe Belediyespor - Elazığspor (Maltepe Hasan Polat) 15.00 Erzin Belediyespor - Fatih Karagümrük (Erzin Şehir) 15.
Erzin Belediyespor - 16.09.2017
Futbol: Toplu Sonuç
Alınan sonuçlar şöyle: TFF 2. Lig Kırmızı Grup Sivas Belediyespor-Afjet Afyonspor: 1-0 Etimesgut Belediyespor-Sarıyer: 0-0 Tokatspor-Keçiörengücü: 3-3 Eyüpspor-Kocaeli Birlikspor: 3-2 Menemen Belediyespor-İnegölspor: 5-1 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sancaktepe Belediyespor: 2-2 Tuzlaspor-Amed Sportif Faaliyetler: 3-4 Beyaz Grup Niğde Belediyespor-Nazilli Belediyespor: 1-1 Sakaryaspor-Hacettepe: 2-1 Bandırmaspor-Karşıyaka: 1-0 Fatih Karagümrük-Kahramanmaraşspor: 3-0 Silivrispor-BUGSAŞ Spor: 0-2 SBS İnşaat Kırklarelispor-Pendikspor: 2-1 TFF 3. Lig 1. Grup 12 Bingölspor-Bayrampaşa: 0-0 Yomraspor-Çatalcaspor: 0-2 Ofspor-Erbaaspor: 0-0 Kemerspor 2003-Batman Petrolspor: 1-1 Yeni Altındağ Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor: 0-3 Düzcespor-Bergama Belediyespor: 2-0 Erzin Belediyespor-Kozan Belediyespor: 1-3 Orhangazi Belediyespor-Manisa Büyükşehir Belediyespor: 1-0 2.
Erzin Belediyespor - 15.09.2017
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Bugün: 20.00 Kayserispor-Antalyaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has) Yarın: 17.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Bursaspor (Yeni Malatya) 20.00 Teleset Mobilya Akhisarspor-Kardemir Karabükspor (Manisa 19 Mayıs) 20.00 Galatasaray-Kasımpaşa (Türk Telekom) 17 Eylül Pazar: 17.00 Osmanlıspor-Demir Grup Sivasspor (Osmanlı) 17.00 Medipol Başakşehir-Trabzonspor (3. İstanbul Başakşehir Fatih Terim) 20.00 Aytemiz Alanyaspor-Fenerbahçe (Bahçeşehir Okulları) 20.00 Göztepe-Gençlerbirliği (Bornova) 18 Eylül Pazartesi: 20.00 Beşiktaş-Atiker Konyaspor (Vodafone Park) TFF 1. Lig Bugün: 20.00 İstanbulspor-Gazişehir Gaziantep (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) 20.00 Elazığspor-Balıkesirspor Baltok (Elazığ Atatürk) Yarın: 17.00 Boluspor-Adana Demirspor (Bolu Atatürk) 17.00 Samsunspor-Altınordu (Samsun Yeni 19 Mayıs) 20.00 Adanaspor-Manisaspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) 17 Eylül Pazar: 17.00 Çaykur Rizespor-MKE Ankaragücü (Çaykur Didi) 20.00 Gaziantepspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Gaziantep) 20.00 Denizlispor-Akın Çorap Giresunspor (Denizli Atatürk) 18 Eylül Pazartesi: 20.00 Eskişehirspor-Ümraniyespor (Yeni Eskişehir) - TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 15.30 Sivas Belediyespor-Afjet Afyonspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi) 16.00 Etimesgut Belediyespor-Sarıyer (Etimesgut Belediyesi Atatürk) 16.00 Tokatspor-Keçiörengücü (Tokat Gaziosmanpaşa) 16.30 Eyüpspor-Kocaeli Birlikspor (Eyüp) 16.30 Menemen Belediyespor-İnegölspor (Bergama 14 Eylül) 16.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Sancaktepe Belediyespor (Bodrum) 16.30 Tuzlaspor-Amed Sportif Faaliyetler (Tuzla Belediye) 19.00 Bucaspor-Hatayspor (Yeni Buca) 19.00 Mersin İdmanyurdu-Kastamonuspor 1966 (Mersin) Beyaz Grup Yarın: 16.00 Niğde Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Niğde 5 Şubat) 16.30 Sakaryaspor-Hacettepe (Atatürk Olimpiyat) 16.30 Bandırmaspor-Karşıyaka (Bandırma 17 Eylül) 16.30 Fatih Karagümrük-Kahramanmaraşspor (Vefa) 16.30 Silivrispor-BUGSAŞ Spor (Silivri) 16.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Pendikspor (Kırklareli Atatürk) 19.00 Fethiyespor-Gümüşhanespor (Fethiye) 19.00 Altay-Şanlıurfaspor (İzmir Atatürk) 19.00 Konya Anadolu Selçukspor-Zonguldak Kömürspor (Konya Büyükşehir Belediye Atatürk) TFF 3. Lig 1. Grup Yarın: 13.30 12 Bingölspor-Bayrampaşa (Bingöl) 15.30 Yomraspor-Çatalcaspor (Yomra) 15.30 Ofspor-Erbaaspor (Vali İsmet Gürbüz Civelek) 16.00 Kemerspor 2003-Batman Petrolspor (Akdeniz Üniversitesi) 16.00 Yeni Altındağ Belediyespor-Halide Edip Adıvarspor (Cebeci İnönü) 16.00 Düzcespor-Bergama Belediyespor (Düzce 18 Temmuz) 16.00 Erzin Belediyespor-Kozan Belediyespor (Erzin) 16.
Erzin Belediyespor - 12.09.2017
Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur Programı Açıklandı
Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, tek maç eleme usulüne göre oynanacak 3. tur mücadelelerinin programı şu şekilde: 19 EYLÜL SALI 13.00 Tokatspor - Kahramanmaraşspor (Tokat Gaziosmanpaşa) 13.00 Anadolu Bağcılar - Konya Anadolu Selçukspor (Mahmutbey) 13.45 Şanlıurfaspor - Pazarspor (Mardin 21 Kasım) 14.30 Diyarbekirspor - İstanbulspor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 15.00 Payasspor - Amed Sportif Faaliyetler (Payas İlçe) 15.30 SBS İnşaat Kırklarelispor - Niğde Belediyespor (Kırklareli Atatürk) 15.30 Menemen Belediyespor - Darıca Gençlerbirliği (Bergama 14 Eylül) 15.30 Muğlaspor - Etimesgut Belediyespor (Muğla Atatürk) 15.30 Bandırmaspor - Çorum Belediyespor (Bandırma 17 Eylül) 15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor - Gazişehir Gaziantep (Bodrum İlçe) 16.00 Van Büyükşehir Belediyespor - Kayserispor (Van Atatürk Şehir) 17.00 Balıkesirspor Baltok - Kars 36 (Balıkesir Atatürk) 19.00 Boluspor - Sinopspor (Bolu Atatürk) 19.00 Kemerspor 2003 - Sivas Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi) 19.00 Mersin İdmanyurdu - Orhangazi Belediyespor (Mersin) 20 EYLÜL ÇARŞAMBA 13.00 İnegölspor - Evkur Yeni Malatyaspor (İnegöl İlçe) 14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor - Gümüşhanespor (Ahmet Suat Özyazıcı) 14.30 Batman Petrolspor - Göztepe (16 Mayıs Şehir) 15.00 Sancaktepe Belediyespor - Elazığspor (Maltepe Hasan Polat) 15.00 Erzin Belediyespor - Fatih Karagümrük (Erzin Şehir) 15.
Erzin Belediyespor - 12.09.2017
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 19, 20 ve 21 Eylül tarihlerinde tek maç eleme usulüne göre oynanacak 3. tur karşılaşmalarının programı şöyle: 19 Eylül Salı: 13.00 Tokatspor-Kahramanmaraşspor (Tokat Gaziosmanpaşa) 13.00 Anadolu Bağcılar-Konya Anadolu Selçukspor (Mahmutbey) 13.45 Şanlıurfaspor-Pazarspor (Mardin 21 Kasım) 14.30 Diyarbekirspor-İstanbulspor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 15.00 Payasspor-Amed Sportif Faaliyetler (Payas İlçe) 15.30 SBS İnşaat Kırklarelispor-Niğde Belediyespor (Kırklareli Atatürk) 15.30 Menemen Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Bergama 14 Eylül) 15.30 Muğlaspor-Etimesgut Belediyespor (Muğla Atatürk) 15.30 Bandırmaspor-Çorum Belediyespor (Bandırma 17 Eylül) 15.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Gazişehir Gaziantep (Bodrum İlçe) 16.00 Van Büyükşehir Belediyespor-Kayserispor (Van Atatürk Şehir) 17.00 Balıkesirspor Baltok-Kars 36 (Balıkesir Atatürk) 19.00 Boluspor-Sinopspor (Bolu Atatürk) 19.00 Kemerspor 2003-Sivas Belediyespor (Akdeniz Üniversitesi) 19.00 Mersin İdmanyurdu-Orhangazi Belediyespor (Mersin) 20 Eylül Çarşamba: 13.00 İnegölspor-Evkur Yeni Malatyaspor (İnegöl İlçe) 14.00 Baysal İnşaat Düzyurtspor-Gümüşhanespor (Ahmet Suat Özyazıcı) 14.30 Batman Petrolspor-Göztepe (16 Mayıs Şehir) 15.00 Sancaktepe Belediyespor-Elazığspor (Maltepe Hasan Polat) 15.00 Erzin Belediyespor-Fatih Karagümrük (Erzin Şehir) 15.
Erzin Belediyespor - 10.09.2017
Bergama Belediyespor'da 2 Sakatlık
TFF 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta evinde Erzin Belediyespor'a 2-1 yenilen Bergama Belediyespor'da 2 sakatlık keyifleri kaçırdı.
Erzin Belediyespor - 09.09.2017
Toplu Sonuçlar
Sayın Yazı İşleri Müdürleri'neSÜPER LİG'de saat 20.00'de oynanacak ATİKER KONYASPOR-AYTEMİZ ALANYASPOR ve 1'İNCİ LİG'de saat 20.00'da başlayacak ALTINORDU-ÇAYKUR RİZESPOR müsabakaları dışındaki TOPLU SONUÇLAR aşağıda gösterilmiştir.
Erzin Belediyespor - 09.09.2017
Futbol: Toplu Sonuç
Alınan sonuçlar şöyle: TFF 2. Lig Kırmızı Grup: İnegölspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor: 2-1 Kocaeli Birlikspor-Etimesgut Belediyespor: 1-0 Beyaz Grup: Hacettepe-SBS İnşaat Kırklarelispor: 1-1 TFF 3. Lig 1. Grup: Halide Edip Adıvarspor-Dardanelspor: 2-2 Bergama Belediyespor-Erzin Belediyespor: 1-2 Çatalcaspor-Bayrampaşa: 2-1 2.
Erzin Belediyespor - 09.09.2017
Toplu Sonuçlar
---------------17.00 KARABÜKSPOR-BEŞİKTAŞ17.00 DEMİR GRUP SİVASSPOR-KAYSERİSPOR20.00 ATİKER KONYASPOR-AYTEMİZ ALANYASPOR1'İNCİ LİG--------------17.00 DENİZLİSPOR-ELAZIĞSPOR20.00 ALTINORDU-ÇAYKUR RİZESPOR2'NCİ LİGKIRMIZI GRUP--------------------16.30 İNEGÖLSPOR-BODRUM BELEDİYE BODRUMSPOR16.30.
Erzin Belediyespor - 09.09.2017
Bergama Belediyespor-Erzin Belediyespor: 1-2
STAT: 14 EylülHAKEMLER: Hakan Ülker (xxx), Emrah Akkaya (xxx), Erdinç Zengi (xxx),BERGAMA BELEDİYESPOR: Kazım (x)- Hüseyin (xx), Ahmet (xx), Emre (xx), Berkant (xx), Samet (xx), Hakan (xx), Mert (x) (Dk. 40 Volkan xx), Hacı Ömer (x), Resul (x) (Dk.
Erzin Belediyespor - 08.09.2017
Bergamaspor Evinde Turgutluspor Gurbette
TFF 3'üncü Lig 1'inci Grup'ta sezona Orhangazi Belediyespor galibiyetiyle başlayan Bergama Belediyespor, yarın evinde Erzin Belediyespor'la karşı karşıya gelecek.
Erzin Belediyespor - 08.09.2017
Cengiz Günaydın: "Grup Statüsünün Kalkması Alt Lig Takımları İçin Büyük Problem Oldu"
Fatih Karagümrük Başkanı Cengiz Günaydın, İhlas Haber Ajansı muhabirine açıklamalarda bulundu. Günaydın, ilk olarak Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu kura çekiminin tüm kulüplere hayırlı olmasını dileyerek, "Bu sene grup usulü iptal oldu. Sadece eleme usulü devam edeceğiz. Biz de Ziraat Türkiye Kupası 3. Eleme Turu'nda Erzin Belediyespor ile eşleştik.
Erzin Belediyespor - 08.09.2017
Grafikli - Futbol: Haftanın Programı
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle: Süper Lig Yarın: 17.00 Kardemir Karabükspor-Beşiktaş (Dr. Necmettin Şeyhoğlu) 17.00 Demir Grup Sivasspor-Kayserispor (Yeni 4 Eylül) 20.00 Atiker Konyaspor-Aytemiz Alanyaspor (Konya Büyükşehir Belediye) 20.00 Fenerbahçe-Medipol Başakşehir (Ülker) 10 Eylül Pazar: 17.00 Osmanlıspor-Göztepe (Osmanlı) 17.00 Trabzonspor-Gençlerbirliği (Medical Park) 20.00 Bursaspor-Akhisar Belediyespor (Bursa Büyükşehir Belediye) 20.00 Antalyaspor-Galatasaray (Antalya) 11 Eylül Pazartesi: 20.00 Kasımpaşa-Evkur Yeni Malatyaspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan) TFF 1. Lig Bugün: 20.00 Gazişehir Gaziantep-Adanaspor (Gaziantep) Yarın: 17.00 Denizlispor-Elazığspor (Denizli Atatürk) 17.00 MKE Ankaragücü-Balıkesirspor Baltok (Ankara 19 Mayıs) 20.00 Altınordu-Çaykur Rizespor (Bornova) 10 Eylül Pazar: 16.30 Ümraniyespor-İstanbulspor (Ümraniye Belediye) 17.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Samsunspor (Çaykur Didi) 20.00 Akın Çorap Giresunspor-Eskişehirspor (Giresun Atatürk) 20.00 Manisaspor-Boluspor (Manisa 19 Mayıs) 11 Eylül Pazartesi: 20.00 Adana Demirspor-Gaziantepspor (Adana 5 Ocak Fatih Terim) TFF 2. Lig Kırmızı Grup Yarın: 16.30 İnegölspor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (İnegöl) 16.30 Kocaeli Birlikspor-Etimesgut Belediyespor (Kocaeli Alparslan Türkeş) 10 Eylül Pazar: 15.30 Amed Sportif Faaliyetler-Sivas Belediyespor (Seyrantepe Spor Kompleksi) 16.00 Kastamonuspor 1966-Tokatspor (Gazi) 16.00 Keçiörengücü-Hatayspor (Ankara Aktepe) 16.30 Sarıyer-Menemen Belediyespor (Yusuf Ziya Öniş) 16.30 Eyüpspor-Bucaspor (Eyüp) 16.30 Sancaktepe Belediyespor-Tuzlaspor (Maltepe Hasan Polat) 19.00 Afjet Ayfonspor-Mersin İdmanyurdu (Afyonkarahisar) Beyaz Grup Yarın: 16.00 Hacettepe-SBS İnşaat Kırklarelispor (Cebeci İnönü) 10 Eylül Pazar: 15.30 Gümüşhanespor-Konya Anadolu Selçukspor (Gümüşhane) 15.30 Şanlıurfaspor-Nazilli Belediyespor (Mardin 21 Kasım) 16.00 Zonguldak Kömürspor-Fatih Karagümrük (Karaelmas Kemal Köksal) 16.00 BUGSAŞ Spor-Sakaryaspor (Ankara OSTİM) 16.30 Bandırmaspor-Niğde Belediyespor (Bandırma 17 Eylül) 16.30 Pendikspor-Fethiyespor (Pendik) 19.00 Karşıyaka-Silivrispor (İzmir Atatürk) 19.00 Kahramanmaraşspor-Altay (Kahramanmaraş 12 Şubat) TFF 3. Lig 1.Grup Yarın: 16.30 Halide Edip Adıvarspor-Dardanelspor (Vefa) 16.30 Bergama Belediyespor-Erzin Belediyespor (Bergama 14 Eylül) 16.
Erzin Belediyespor - 07.09.2017
Futbol: Ziraat Türkiye Kupası
Futbolda Ziraat Türkiye Kupası 3. tur maçlarının kura çekimi İstanbul'da yapıldı.
Erzin Belediyespor - 07.09.2017
Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur Kura Çekimi Yapıldı
Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur Kura Çekim Töreni; Türkiye Futbol Federasyonu Hasan Doğan Kamp ve Eğitim Tesisleri Orhan Saka Salonu’nda gerçekleştirildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erzin Belediyespor Haberleri | Erzin Belediyespor Haber - Haberler - Sayfa 6 - Erzin Belediyespor haberleri, son dakika erzin belediyespor haber ve gelişmeleri burada. Futbol: Toplu Sonuç.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 1.12.2021 01:38:17. #1.15#

title