Ertuğrul Sağlam Milli Takımı Kutladı

Ertuğrul Sağlam Milli Takımı Kutladı

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, (A) Milli Futbol Takımı'nı Kutladı. Sağlam, Milli Takım'ın 13. Avrupa Şampiyonası Finallerinde Çok Büyük Bir Başarıya İmza Attığını Belirtti.

Ertuğrul Sağlam Milli Takımı Kutladı

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, (A) Milli Futbol Takımı'nı kutladı. Sağlam, Milli Takım'ın 13. Avrupa Şampiyonası finallerinde çok büyük bir başarıya imza attığını belirtti.

Sağlam, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenman sonrasında, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"Milli takımı tebrik ediyorum, çok iyi bir iş başardılar" diyen Sağlam, millilerin, Türk futbol tarihinin en önemli başarılarından birine imza attıklarını söyledi.

Fatih Terim'in görevi bırakması durumunda, kendi isminin milli takım için geçtiğinin belirtilmesi üzerine Sağlam, "Her Türk antrenörün gönlünde milli takımı ve büyük bir takımı çalıştırmak yatar. Şu an ben, önemli bir yerdeyim ve görevimin başındayım. Fatih Terim hocamın da görevi devam ediyor. Bu nedenle, bu konuda yorum yapılmasını doğru bulmuyorum. Sezonu açtığımız bugünlerde, bu konuların gündeme getirilmesi doğru değil" diye konuştu.

Sezon hazırlıklarına da değinen Sağlam, oyuncularının, tatil için verdiği programa tamamıyla uyduklarını, bunun da kendisini mutlu ettiğini söyledi.

Gökhan Zan'ın takımda kalıp kalmayacağı sorusuna Sağlam, "Gökhan'a kulübümüzün yaptığı bir teklif var. Bunu değerlendirmesini bekliyoruz" yanıtını verirken, transfer etmek istedikleri Manisasporlu Uğur İnceman için ise henüz bir gelişme yaşanmadığını dile getirdi.