Ertuğrul Sağlam, Kurayı Değerlendirdi

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Hedeflerinin Gruptan Çıkmak Olduğunu Söyleyerek, "Gruptan Çıkacağımıza Ben ve Ekibimin İnancı Tam. Taraftarlarımızın da Desteğiyle, İyi Sonuçlar Elde Edeceğiz ve Gruplardan Çıkacağız" Dedi.

Ertuğrul Sağlam, Kurayı Değerlendirdi

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, hedeflerinin gruptan çıkmak olduğunu söyleyerek, "Gruptan çıkacağımıza ben ve ekibimin inancı tam. Taraftarlarımızın da desteğiyle, iyi sonuçlar elde edeceğiz ve gruplardan çıkacağız" dedi.

Şampiyonlar Ligi A Grubu'ndaki rakiplerini Siyah-beyazlı kulübün internet sitesine değerlendiren Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, "Muhtemel rakiplerimizin hepsi çok iyi takımlardı. Bu nedenle hangi takımın çıktığının çok fazla bir önemi yok. Amacımız kesinlikle gruplardan çıkmak olacaktır. Gruptan çıkacağımıza ben ve ekibimin inancı tam. Zengin ve kaliteli bir kadromuz var. Bu iyi takımımız sayesinde camiamızın ve taraftarlarımızın desteğini alarak, iyi sonuçlar elde edeceğiz ve gruplardan çıkacağız.

Rakipleri tek tek değerlendirmeye gerek yok. Çünkü kuraya katılan tüm ekipler, dünyaca ünlü takımlar" ifadelerini kullandı.

(İY-İY-OK-S)

Kaynak: İHA