ERSİN KORKUT HABERLERİ

Ersin Korkut haber, Ersin Korkut son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ersin Korkut 6.1.2015
İçimdeki Ses, 30 Ocak'ta Vizyona Girecek
Barakuda Film'den yapılan yazılı açıklamaya göre, İçimdeki Ses'in oyuncu kadrosunda Engin Günaydın'ın yanı sıra Leyla Tuğutlu, Füsun Demirel, Ersin Korkut, Onur Buldu ve Hamdi Kahraman yer alıyor.
Ersin Korkut 6.1.2015
Erol Günaydın'ın İlk Komedi Filmi Vizyona Girecek
FİLMDE TATLI VE KOMİK BİR AŞK HİKAYESİ ANLATILACAK Filmin zengin ve eğlenceli oyuncu kadrosunda Günaydın'ın yanı sıra; Leyla Tuğutlu, Füsun Demirel, Ersin Korkut, Onur Buldu ve Hamdi Kahraman rol alıyor.
Ersin Korkut: Ersin Korkut 'Duvar'Ersin Korkut 31.12.2014
Ersin Korkut: Jürinin Tüyleri Diken Diken OlduErsin Korkut 31.12.2014
Ersin Korkut 12.12.2014
Ünlülerin "Uyuşturucu" Davası
Oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Engin Günaydın, Sarp Apak, Hakan Yılmaz, Murat Yıldırım, Rıza Kocaoğlu ve Ersin Korkut ile şarkıcılar Mehmet Erdem ve Koray Candemir'in de aralarında bulunduğu 53 sanığın "uyuşturucu ticareti yapmak" ve "uyuşturucu madde kullanmak veya bulundurmak" suçlarından yargılandığı davada, 5 tutuklu sanığın tahliyesine karar verildi Dava dosyası, mütalaa hazırlanması için İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderildi.
Ersin Korkut 12.12.2014
Ünlülerin Uyuşturucu Davasında Sona Yaklaşıldı
Kenan İmirzalıoğlu, Murat Yıldırım, Sarp Apak, Engin Günaydın, Hakan Yılmaz, Ersin Korkut, Koray Candemir, Rıza Kocaoğlu gibi ünlü isimlerin de bulunduğu 53 şüpheli hakkında "uyuşturucu ticareti yapmak, uyuşturucu madde kullanmak veya bulundurmak" suçundan açılan davanın görülmesine devam edildi.
Ersin Korkut 12.12.2014
Ünlülerin Uyuşturucu Davasında 5 Sanık Tahliye Oldu
Oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Murat Yıldırım, Sarp Apak, Engin Günaydın, Hakan Yılmaz, Ersin Korkut gibi ünlü isimlerin yargılandığı uyuşturucu davasında dosya mütalaasını açıklaması için savcıya gönderildi.
Ersin Korkut 3.12.2014
Anlamak İçin Gözlerini Yumdular
Maltepe Belediyesi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde, dev bir maça ev sahipliği yaptı. Engelli vatandaşlarımızın yaşadığı sıkıntıları anlamak ve toplumsal duyarlılık göstermek adına düzenlenen maçta, Görme Engelliler Milli Takımı ile Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, ünlü sanatçılar Deniz Cem, Ersin Korkut, Hakan Meriçliler, İbrahim Kendirci, Ümit İbrahim Kantarcılar, Zafer Peker, Teoman Topçu, Mustafa Kemal Öztürk, Özgür Özgülgün, Ender Alkan, Anıl İlter ve gazeteci İsmail Küçükkaya’dan oluşan Art-İst Futbol Milli Takımı karşı karşıya geldi.
Ersin Korkut 3.12.2014
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
Görme Engelliler Milli Takımı ile sinema ve tiyatro oyuncusu, sanatçı ve gazetecilerden oluşan futbol takımı, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla maç yaptı.  Maltepe Belediyesi Yalçın Kızılay Spor Salonu'nda gerçekleştirilen maçta, Görme Engelliler Milli Takımı, kaptanlığını Deniz Cem'in yaptığı, Ersin Korkut, Feridun Düzağaç, Hakan Meriçliler, İbrahim Kendirci, Teoman Topçu, Özgür Özgülgün, Anıl İlter ve gazeteci İsmail Küçükkaya'nın da aralarında bulunduğu Art-İst takımıyla karşı karşıya geldi.
Ersin Korkut 3.12.2014
Maltepe Dev Maçla "Engelleri Aştı"
Engelli vatandaşlarımızın yaşadığı sıkıntıları anlamak ve toplumsal duyarlılık göstermek adına düzenlenen maçta, Görme Engelliler Milli Takımı futbolcuları ile Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, ünlü sanatçılar Deniz Cem, Ersin Korkut, Hakan Meriçliler, İbrahim Kendirci, Ümit İbrahim Kantarcılar, Zafer Peker, Teoman Topçu, Mustafa Kemal Öztürk, Özgür Özgülgün, Ender Alkan, Anıl İlter ve gazeteci İsmail Küçükkaya'dan oluşan Art-İst Futbol Milli Takımı karşı karşıya geldi.
Ersin Korkut: Anlamak İçin Göz Yumacaklar'Ersin Korkut 1.12.2014
Ersin Korkut 13.11.2014
3 Gün Sürecek Maraton Fuarı "MARATON Expo" Açıldı
Maratona 3 gün kala, Sinan Erdem Spor Salonu'nda başlayan Maraton Expo'nun açılışında düzenlenen basın toplantısında "bir sebebi olan" herkesin maratona beklendiği mesajı verildi. Toplantıya Hülya Avşar, Burcu Esmersoy, Fettah Can, Ece Vahapoğlu ve BKM oyuncularından Ersin Korkut, Ayça Erturan ve Bülent Emrah Parlak gibi ünlü isimler de katıldı.
Ersin Korkut 8.10.2014
Patron Mutlu Son İstiyor – Fragman
Vizyon Tarihi : 01 Ocak 2014 Yapım : BKM Tür : Komedi, Romantik Yönetmen : Kıvanç Baruönü Oyuncular : Tolga Çevik , Erkan Can , Ersin Korkut , Ezgi Mola , Mustafa Uzunyılmaz Senaryo : Yılmaz Erdoğan Yapımcı : Necati Akpınar Film Özeti Yapımcı, senaryo yazarından mutlu sonla biten bir romantik komedi senaryosu ister. Bunun üzerine senaryo yazarı mutlu sonla bitemesi gereken film için kendisi yollara düşer. ve karşısına hem komik hem ağlatan olaylar gelir.Hadi Fragmanı İzleyelim Arkadaslar.
Ersin Korkut: Ünlülerin 'Uyuşturucu' DavasıErsin Korkut 1.10.2014
Ersin Korkut 1.10.2014
Oyuncu Yıldırım: Uyuşturucu Kullanmadım
Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan yargılanan oyuncu Murat Yıldırım, telefon konuşmalarında geçen ‘film’ kelimesinin uyuşturucu şifresi olmadığını savundu. Uyuşturucu kullandığı yönündeki raporun karışmış olabileceğini ifade eden Yıldırım, daha sonra kendilerinin yaptırdığı testlerde uyuşturucu madde çıkmadığını savundu. Oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Murat Yıldırım, Sarp Apak, Engin Günaydın, Hakan Yılmaz, Ersin Korkut gibi ünlü isimlerin de bulunduğu 53 sanık hakkındaki uyuşturucu davasına devam edildi.
Ersin Korkut 1.10.2014
Uyuşturucu Davasında Ünlüler Hakim Karşısında (1)
Oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Engin Günaydın, Sarp Apak, Hakan Yılmaz, Ersin Korkut ile şarkıcılar Mehmet Erdem ve Koray Candemir'in de aralarında bulunduğu 53 sanık hakkında "uyuşturucu madde ticareti yapmak" ve "uyuşturucu madde kullanmak ve bulundurmak" iddiasıyla açılan davanın 3. duruşması görülüyor.
Ersin Korkut 1.10.2014
Uyuşturucu Davasında Ünlü Oyuncu Murat Yıldırım İfade Verdi
Aralarında Kenan İmirzalıoğlu, Murat Yıldırım, Sarp Apak, Engin Günaydın, Hakan Yılmaz, Ersin Korkut, Koray Candemir, Rıza Kocaoğlu gibi ünlü isimlerin de bulunduğu 53 şüpheli hakkında "uyuşturucu ticareti yapmak, uyuşturucu madde kullanmak veya bulundurmak" suçundan açılan davanın görülmesine devam edildi.
Ersin Korkut 23.9.2014
5 Aralık'ta Yüksek Doz Komediye Hazır Olun!
Günaydın'ın, senaryosuna imza attığı ve başrolünde oynadığı Barakuda Film yapımı "İçimdeki Ses" ile 5 Aralık Cuma gününden itibaren sinemalardan kahkaha sesleri yükselecek! Şimdiden yeni nesil komedinin en iddialı filmlerinden biri olmaya aday olan "İçimdeki Ses"in senaryosu Engin Günaydın'ın imzasını taşıyor. Yüksek doz komedi filmi "İçimdeki Ses"in zengin oyuncu kadrosunda, Günaydın'ın yanı sıra Leyla Tuğutlu, Füsun Demirel, Ersin Korkut, Onur Buldu ve Hamdi Kahraman yer alıyor.
Ersin Korkut: İçimdeki Ses FilmiErsin Korkut 20.9.2014
Ersin Korkut 6.9.2014
Artist Futbol Milli Takımı, Soma'ya Geldi
Artist Futbol Milli Takımı'nda, Ersin Korkut, Sarp Levendoğlu, Hakan Meriçliler, Ümit Kantarcılar, Zafer Peker, İbrahim Kendirci, Birol Namoğlu, Mustafa Kemal Öztürk, Deniz Cem ve Olgu Baran Kubilay ile eski futbolcu Ender Alkan yer aldı.
Ersin Korkut 3.9.2014
Engin Günaydın'dan Yüksek Doz Komedi!
Çekimleri Ağustos ayında başlayan "İçimdeki Ses" filminde; Günaydın'ın yanı sıra Leyla Tuğutlu, Füsun Demirel, Ersin Korkut, Onur Buldu ve Hamdi Kahraman rol alıyor.
Ersin Korkut 2.9.2014
Artistler, Somaspor İçin Sahaya Çıkacak
"Artist Futbol Milli Takımı"nda, Ersin Korkut, Sarp Levendoğlu, Hakan Meriçliler, Ümit Kantarcılar, Zafer Peker, İbrahim Kendirci, Birol Namoğlu, Mustafa Kemal Öztürk, Deniz Cem ve Olgu Baran Kubilay ile eski futbolcu Ender Alkan yer alacak.
Ersin Korkut 22.8.2014
Oyuncu Murat Yıldırım Hakkında Zorla Getirilme Kararı Verildi
Aralarında Kenan İmirzalıoğlu, Engin Günaydın, Sarp Apak, Hakan Yılmaz, Rıza Kocaoğlu, Ersin Korkut, Mehmet Erdem ve Koray Candemir'in gibi oyuncu ve sanatçıların bulunduğu 53 sanığın, "uyuşturucu ticareti yapmak" ve "uyuşturucu madde kullanmak veya bulundurmak" suçlarından 2 ila 38 yıl arasında değişen hapis cezası istemiyle yargılandığı dava ertelendi.
Ersin Korkut 22.8.2014
Oyuncu Murat Yıldırım'a Zorla Getirilme Kararı
Oyuncu Rıza Kocaoğlu’nun soruşturma aşamasında serbest kalmak için ödediği 50 bin lira kefaletin iadesini de kararlaştıran mahkeme, duruşmayı 1 Ekim’e erteledi. Oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Murat Yıldırım, Sarp Apak, Engin Günaydın, Hakan Yılmaz, Murat yıldırım, Ersin Korkut gibi isimlerin de bulunduğu 53 sanık ‘uyuşturucu ticareti yapmak, uyuşturucu madde kullanmak veya bulundurmak’ suçundan yargılanıyor.
Ersin Korkut 22.8.2014
Ünlülerin Uyuşturucu Davası 1 Ekim'e Ertelendi
Aralarında Kenan İmirzalıoğlu, Engin Günaydın, Sarp Apak, Hakan Yılmaz, Rıza Kocaoğlu, Ersin Korkut, Mehmet Erdem ve Koray Candemir'in gibi oyuncu ve sanatçıların bulunduğu 53 sanığın, "uyuşturucu ticareti yapmak" ve "uyuşturucu madde kullanmak veya bulundurmak" suçlarından 2 ila 38 yıl arasında değişen hapis cezası istemiyle yargılandığı dava ertelendi.
Ersin Korkut: Ünlülerin 'Uyuşturucu' DavasıErsin Korkut 22.8.2014
Ersin Korkut 21.8.2014
Sanatçıların Uyuşturucu Davası Yarına Kaldı
Aralarında Kenan İmirzalıoğlu, Engin Günaydın, Sarp Apak, Hakan Yılmaz, Rıza Kocaoğlu, Ersin Korkut, Mehmet Erdem ve Koray Candemir'in gibi oyuncu ve sanatçıların bulunduğu 53 kişinin, "uyuşturucu ticareti yapmak" ve "uyuşturucu madde kullanmak veya bulundurmak" suçlarından 2 ila 38 yıl arasında değişen hapis cezası istemiyle yargılandığı davaya devam edildi.
Ersin Korkut: Ünlülerin 'Uyuşturucu' DavasıErsin Korkut 21.8.2014
Şu an buradasınız: Ersin Korkut Haberleri | Ersin Korkut Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Ersin Korkut haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ersin Korkut kimdir, hayatı ve biyografisi. Hülya Avşar: Benim Adım Malakan, Dedemin Adı Apo.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 18:58:12. #1.14#
title