ERSİN KORKUT HABERLERİ

Ersin Korkut haber, Ersin Korkut son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ersin Korkut 8.12.2015
Ünlülerin Uyuşturucu Davasında Gerekçeli Karar: Soyut Nitelikteki Telefon Görüşmeleri Dışında Delil...
Kararda, Kenan İmirzalıoğlu'nun yanı sıra oyuncular Murat Yıldırım, Rıza Kocaoğlu, Sarp Apak, Engin Günaydın, Hakan Yılmaz ve Ersin Korkut yönünden de aynı gerekçelerle "Uyuşturucu madde ticareti" suçundan beraatlerine karar verildiği anlatıldı.
Ersin Korkut 15.10.2015
Ünlülerin "Uyuşturucu" Davasında Karar
İstanbul 19. Ağır Ceza Mahkemesi, oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Engin Günaydın, Hakan Yılmaz, Ersin Korkut, Sarp Apak ve Şahin Irmak ile şarkıcı Mehmet Erdem'in de aralarında bulunduğu 32 sanığın, "uyuşturucu madde ticareti yapmak" suçundan beraatine hükmederken, bu sanıklara "kullanmak için uyuşturucu madde bulundurmak" suçundan verdiği onar aylık hapis cezasını, 5 yıllık denetimli serbestlik şartıyla erteledi.
Ersin Korkut 15.10.2015
Geniş Haber) Ünlülerin Uyuşturucu Davasında Karar Çıktı
HAKİM: "İNŞALLAH OLMAMIŞTIR" Oyuncu Ersin Korkut'un avukatı ise yaptığı savunmada, "Müvekkilim birkaç defa kullandığını beyan etmiştir.
Ersin Korkut 15.10.2015
Ünlülerin Uyuşturucu Davasında Karar Çıktı (2)
Aralarında ünlü isimlerin de bulunduğu 53 tutuksuz sanığın yargılandığı 'Uyuşturucu Davası'nda karar açıklandı. Kenan İmirzalıoğlu, Engin Günaydın, Sarp Apak, Hakan Yılmaz, Ersin Korkut, Mehmet Erdem, Şahin Irmak, Murat Yıldırım, Duygu Yetiş, Murat Eken ve Koray Candemir gibi ünlü isimler, "Uyuşturucu kullanmak" suçundan 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Ersin Korkut 15.10.2015
Ünlülerin Uyuşturucu Davası Karara Bağlandı
Sanık Engin Günaydın'ın avukatı ise, müvekkilinin uyuşturucu bağımlısı olmadığını, sıkıldığı zaman veya yurt dışına çıktığında kullandığını öne sürdü. Sanık Ersin Korkut'un avukatı da müvekkilinin bu olaydan sonra uyuşturucuyu bıraktığını söyledi.
Ersin Korkut 15.10.2015
Ünlülere Uyuşturucudan 10 Ay Hapis Cezası
'Uyuşturucu ticareti, uyuşturucu kullanmak ve bulundurmak' suçlarıyla yargılanan aralarında Kenan İmirzalıoğlu, Sarp Apak, Engin Günaydın gibi isimlerin de bulunduğu ünlü isimlere 'uyuşturucu kullanmak' suçundan 10 ay hapis cezası verildi. İstanbul 19. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmaya 13 sanık katıldı. Kenan İmirzalıoğlu, Engin Günaydın, Sarp Apak, Murat Yıldırım’ın da aralarında bulunduğu ünlü isimler ise duruşmaya katılmadı. Duruşmada sanıklar ve avukatları beraat talebinde bulundu. Ceza verilmesi durumunda alt sınırdan verilmesini ve hükmün açıklanmasının geri bırakılmasının uygulanmasını istedi. Duruşmaya ara veren mahkeme, daha sonra kararını açıkladı. 'Örgüt kurmak, yönetmek ve üye olmak' suçu yönünden tüm sanıklara beraat kararı verildi. Sanıklar Ahmet Yılmaz ticaretten 5 yıl, Dilek Dağtaş, İbrahim Bayraktar, Ahmet Sağlam, Aydın Kardaş ve Zeki Yalçın ticaretten 6 yıl 3 ay, Özhan Binici, Nusret Aldemir ve Abdurrezzak Şin ticaretten 4 yıl 2 ay, Ahmet Çardak ve Mustafa Çardak ticaretten 5 yıl 10 ay, Murat Yaşar, Şengül Yaşar, Cemil Zirek ve Gül Zirek ticaretten 7 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı. Ünlü isimler Kenan İmirzalıoğlu, Mehmet Erdem, Hakan Yılmaz, Sarp Apak, Şahin Irmak, Engin Günaydın, Ersin Korkut, Murat Yıldırım, Duygu Yetiş, Murat Eken, Koray Candemir, Onur Buldu ve Cemil Büyükdöğerli hakkında uyuşturucu ticareti yapmak suçundan beraat kararı verildi.
Ersin Korkut 15.10.2015
Ünlülerin Yargılandığı Uyuşturucu Davasında Karar (1)
Kenan İmirzalıoğlu, Sarp Apak, Engin Günaydın, Ersin Korkut, Mehmet Erdem ve Koray Candemir'in de aralarında bulunduğu sanıklar, "uyuşturucu kullanmak" gerekçesiyle 10 ay hapis cezasına çarptırıldı.
Ersin Korkut 29.9.2015
CHP Genel Başkan Yardımcısı Karakaş Açıklaması
Tiyatrodan karikatüre, sanatın farklı dallarındaki baskılar arasında, sanatçılara açılan davalar ve soruşturmalar, okullarda ve kamu kurumlarında düşünce özgürlüğünü kısıtlayan uygulamalar da bulunduğunu öne süren Karakaş, "AKP, iktidarı kaybetmiş olmasına rağmen, sanata ve sanatçıya yönelik baskılarını, haksız uygulamalarını sürdürüyor" ifadesini kullandı.  İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncularından Levent Üzümcü'nün işine son verilmesinin kamuoyunda geniş bir tepkiye neden olduğunu savunan Karakaş, son günlerde sosyal medyada savaşa ve teröre karşı düşüncelerini ifade eden Beren Saat, Bergüzar Korel, Ersin Korkut, Elçin Sangu gibi sanatçılara da sanal medya aracılığıyla linç girişimlerinde bulunulmasının hükümetin sindirme politikasının bir parçası olduğunu iddia etti.
Ersin Korkut 29.9.2015
CHP'nin Kültür-sanat Raporu: Son 3 Ayda 20 Hak İhlali Yapıldı
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkan Yardımcısı ve Kültür ve Sanat Platformu Başkanı Ercan Karakaş, Temmuz-Ağustos-Eylül 2015 raporuna göre kültür-sanat alanında 20 hak ihlalinin yapıldığını bildirdi. Karakaş, AK Parti’nin iktidarı kaybetmiş olmasına rağmen sanata ve sanatçıya yönelik baskılarını ve haksız uygulamalarını sürdürdüğünü belirtti. Kültür ve Sanat Platformu’nun yayınladığı Temmuz-Ağustos-Eylül 2015 raporunda, kültür ve sanat alanlarında gerçekleştirilen hukuk dışı uygulamalardan örnekler yer aldı. Tiyatrodan karikatüre, sanatın farklı dallarındaki baskılar arasında, sanatçılara açılan davalar ve soruşturmaların yanı sıra, okullarda ve kamu kurumlarında düşünce özgürlüğünü kısıtlayan uygulamalar da bulunuyor. Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında 20 ihlalin tespit edildiği rapora gore; İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu oyuncularından Levent Üzümcü’nün attığı Twitter mesajları ve İstanbul’daki Sosyalist Enternasyonal toplantısında yaptığı konuşma gerekçe gösterilerek, İBB Disiplin Kurulu'nca işine son verilmesi kamuoyunda geniş bir tepkiye neden oldu. Tiyatronun Genel Sanat Yönetmeni Erhan Yazıcıoğlu, Üzümcü’yü çalışmamakla itham eden havuz medyasına karşı bir basın açıklamasıyla sanatçının oynadığı temsil sayısını vererek, eleştirilerin asılsız olduğunu kanıtladı. Yazıcıoğlu, sanatçının başrolünü üstlendiği ve önemli ödüller kazandığı son oyunu 'Bir Yaz Gecesi Rüyası'nı yeni mevsimde de sürdürmek istediklerini ve Üzümcü’yü yevmiyeli olarak çalıştırmayı düşündüklerini belirtmesine karşın değişen bir şey olmadı ve oyun tiyatronun açıkladığı ilk tur oyunlar arasında yer almadı. Sanatçılara yönelik baskı ve tehditlerin, ‘Aktroller’ aracılığı ile yoğun biçimde sürdürüldüğünü belirten Karakaş, son günlerde sosyal medyada savaşa ve teröre karşı düşüncelerini dile getiren Beren Saat, Bergüzar Korel, Ersin Korkut, Elçin Sangu gibi sanatçılara sanal medya aracılığıyla linç girişimlerinde bulunulmasının hükümetin sindirme politikasının bir parçası olduğunu savundu.
Ersin Korkut 20.7.2015
Süleymanpaşa bayramı "Neşeli Hayat" ile kapattı
Neşeli bir hayata sahip olmak için uğraşan küçük bir ailenin dramını anlatan film zengin oyuncu kadrosuyla da dikkatleri çekerken Yılmaz Erdoğan, Ersin Korkut, Büşra Pekin, Erdal Tosun, Cezmi Baskın, Ayberk Atilla, Tonguç Oksal ve Burcu Gönder filme renk katan isimler oldu.
Ersin Korkut 15.6.2015
Red Famous Cup Yelken Yarışları Tamamlandı
Organizasyonda Başak Boztepe, Begüm Toprak, Billur Kalkavan, Burak Hakkı, Büşra Pekin, Çağla Kubat, Demir Demirkan, Didem Erol, Ece Vahapoğlu, Ecem Çalık, Ersin Korkut, Fikret Kuşkan, Fulya Sever, Gökçe Yanardağ, Kenan Vural, Mehmet Aslantuğ, Mesut Özkeçeci, Özlem Kaymaz, Pascal Nouma, Tayanç Ayaydın, Yonca Evcimik, Zeynep Beşerler ve Zeyno Günenç profesyonel sporcularla birlikte yelken açtı.
Ersin Korkut: Bodrum - Ünlüler Yelken AçtıErsin Korkut 13.6.2015
Ersin Korkut: Ünlüler Yelken AçtıErsin Korkut 13.6.2015
Ersin Korkut 13.6.2015
Red Famous Cup Yelken Yarışları Bodrum'da Başladı
Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü (BAYK) ve Bodrum Marina Yat Kulübü tarafından Vodafone Red ve HTC sponsorluğunda düzenlenen Vodafone Red Famous Cup Yelken Yarışları, Bodrum açıklarında başladı.  Vodafone Red Famous Cup'ın ilk gününde renkli görüntüler yaşandı. Ünlü isimlerin profesyonel sporcularla yelken açtığı yarışta, 27 teknede 230 yelkenci kıyasıya mücadele etti.  Bu yıl sanat ve medya camiasının önde gelen isimlerini konuk eden organizasyona Başak Boztepe, Begüm Toprak, Billur Kalkavan, Burak Hakkı, Çağla Kubat, Demir Demirkan, Didem Erol, Ece Vahapoğlu, Ecem Çalık, Ersin Korkut, Fikret Kuşkan, Fulya Sever, Gökçe Yanardağ, Kenan Vural, Mehmet Aslantuğ, Mesut Özkeçeci, Özlem Kaymaz, Pascal Nouma, Tayanç Ayaydın, Yonca Evcimik, Zeynep Beşerler ve Zeyno Günenç katılıyor.
Ersin Korkut 13.6.2015
Red Famous Cup Yelken Yarışları Başladı
Bu yıl da sanat ve medya camiasının önde gelen isimlerini konuk eden organizasyona Başak Boztepe, Begüm Toprak, Billur Kalkavan, Burak Hakkı, Çağla Kubat, Demir Demirkan, Didem Erol, Ece Vahapoğlu, Ecem Çalık, Ersin Korkut, Fikret Kuşkan, Fulya Sever, Gökçe Yanardağ, Kenan Vural, Mehmet Aslantuğ, Mesut Özkeçeci, Özlem Kaymaz, Pascal Nouma, Tayanç Ayaydın, Yonca Evcimik, Zeynep Beşerler ve Zeyno Günenç katılıyor.
Ersin Korkut 13.6.2015
Vodafone Red Famous Cup Bugün Başladı
Bu yıl onuncu yaşını kutlayan Vodafone Red Famous Cup'ın ilk gününe heyecan ve renkli görüntüler hakimdi. Ünlü isimlerin profesyonel sporcularla birlikte yelken açtığı yarışta 27 tekne kıyasıya mücadele etti. Yarışlar yarın sona erecek. Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü ve Bodrum Marina Yat Kulübü tarafından Vodafone Red ve HTC sponsorluğunda bu yıl onuncusu düzenlenen Vodafone Red Famous Cup Yelken Yarışları bugün (13 Haziran) başladı. Ülkemizde yelken sporunu ve denizciliği sevdirmek amacıyla düzenlenen Vodafone Red Famous Cup'ın ilk günü heyecanlı ve renkli görüntülere sahne oldu. 27 tekne ve 230 yelkencinin 20 ünlü isimle birlikte yelken açtığı yarışların ilk etabında kıyasıya bir mücadele yaşandı. Bu yıl da sanat ve medya camiasının önde gelen isimlerini konuk eden organizasyona Başak Boztepe, Begüm Toprak, Billur Kalkavan, Burak Hakkı, Çağla Kubat, Demir Demirkan, Didem Erol, Ece Vahapoğlu, Ecem Çalık, Ersin Korkut, Fikret Kuşkan, Fulya Sever, Gökçe Yanardağ, Kenan Vural, Mehmet Aslantuğ, Mesut Özkeçeci, Özlem Kaymaz, Pascal Nouma, Tayanç Ayaydın, Yonca Evcimik, Zeynep Beşerler ve Zeyno Günenç katılıyor.
Ersin Korkut 12.6.2015
Red Famous Cup Yarın Başlıyor
Bodrum Açıkdeniz Yelken Kulübü ve Bodrum Marina Yat Kulübü tarafından Vodafone Red ve HTC sponsorluğunda düzenlenen etkinliğe, sanat ve medya camiasından önde gelen isimler konuk olacak. Organizasyona, Begüm Toprak, Billur Kalkavan, Burak Hakkı, Demir Demirkan, Didem Erol, Ece Vahapoğlu, Ecem Çalık, Ersin Korkut, Fikret Kuşkan, Fulya Sever, Gökçe Yanardağ, Kenan Vural, Mehmet Aslantuğ, Mesut Özkeçeci, Özlem Kaymaz, Tayanç Ayaydın, Yonca Evcimik, Zeynep Beşerler ve Zeyno Günenç katılacak.
Ersin Korkut 20.5.2015
Ünlülerin "Uyuşturucu" Davası
Mütalaada, "uyuşturucu madde ticareti yapmak" suçundan beraati istenen sanıklardan oyuncular Murat Yıldırım, Cemil Büyükdöğerli, Engin Günaydın, Sarp Apak, Kağan Razgırat, Hakan Yılmaz, Ersin Korkut, Gökçe Özyol, Erdem Baş, Sinem Gürtekin, Kaan Uysaler, Özgür Çakıt, Duygu Yetiş, Uğur Bilgin, Onur Buldu, Murat Eken, Mustafa Şinasi Yurtsever, yönetmen Uluç Bayraktar ve sanatçı Koray Candemir ile Selma Yılmaz ve Mehmet Can Karcı'nın "uyuşturucu kullanmak" suçundan 1 yıldan 2 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi.
Ersin Korkut 20.5.2015
Ünlülere "Uyuşturucu Davası"Nda İstenen Cezalar Belli Oldu
Kenan İmirzalıoğlu, Engin Günaydın, Sarp Apak, Hakan Yılmaz, Rıza Kocaoğlu, Ersin Korkut, Mehmet Erdem ve Koray Candemir gibi ünlü isimlerin aralarında bulunduğu 53 tutuksuz sanıklı 'Uyuşturucu Davası'nda' duruşma savcısı 18 sayfalık mütalaasını açıkladı.
Ersin Korkut 20.5.2015
Ünlülere Uyuşturucudan 17 Yıla Kadar Hapis Talebi
Kenan İmirzalıoğlu, Murat Yıldırım, Koray Candemir, Duygu Yetiş, Sarp Apak, Onur Buldu, Murat Eken, Engin Günaydın, Hakan Yılmaz, Ersin Korkut, Gökçe Özyol, Erdem Baş ve Mustafa Şinasi Yurtsever hakkında ise ticaret ve temin suçundan beraat isteyen savcı, uyuşturucu kullanmak suçundan birer yıldan 2’şer yıla kadar hapisle cezalandırılmalarını talep etti.
Ersin Korkut 20.5.2015
Kenan İmirzalıoğlu ve Murat Yıldırım'a Hapis İstemi
Kenan İmirzalıoğlu, Murat Yıldırım, Sarp Apak, Engin Günaydın, Hakan Yılmaz, Ersin Korkut, Koray Candemir, Rıza Kocaoğlu gibi ünlü isimlerin de bulunduğu 53 şüpheli hakkında "uyuşturucu ticareti yapmak, uyuşturucu madde kullanmak veya bulundurmak" suçundan açılan davanın görülmesine devam edildi.
Ersin Korkut 27.2.2015
360, Yeni Programları ile 02 Mart Pazartesi Ekranda!
Hayatın tamamını seyirci ile buluşturan yeni 360 ekranında yer alacak isimler arasında Veysel Diker, Suzan Kardeş, Ersin Korkut, Kadir Çöpdemir, Ayhan Sicimoğlu, Servet Kocakaya, Gülay, Dr.
Ersin Korkut: Hülya Avşar: Adım MalakanErsin Korkut 26.2.2015
Ersin Korkut 11.2.2015
Ünlülerin "Uyuşturucu" Davası
Oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Engin Günaydın, Sarp Apak, Hakan Yılmaz, Murat Yıldırım, Rıza Kocaoğlu ve Ersin Korkut ile şarkıcılar Mehmet Erdem ve Koray Candemir'in de aralarında bulunduğu 53 sanığın "uyuşturucu ticareti yapmak" ve "uyuşturucu madde kullanmak veya bulundurmak" suçlarından yargılandığı davada, tutuklu 2 sanığın tahliyesine karar verildi Dava dosyası, mütalaa hazırlanması için yeniden İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na gönderilirken, sanıklardan Eray Özbal'ın evinde ele geçirilen maddelerle ilgili yeni bir adli tıp raporu alınması kararlaştırıldı.
Ersin Korkut 11.2.2015
Ünlülerin Uyuşturucu Davasında Tutuklu Kalmadı
Kenan İmirzalıoğlu, Engin Günaydın, Sarp Apak, Hakan Yılmaz, Rıza Kocaoğlu, Ersin Korkut, Mehmet Erdem ve Koray Candemir'in gibi ünlü isimlerin aralarında bulunduğu 53 sanığın, "uyuşturucu ticareti yapmak" ve "uyuşturucu madde kullanmak veya bulundurmak" suçlarından 2 ile 38 yıl arasında değişen hapis cezası istemiyle yargılandığı davaya bugün devam edildi.
Ersin Korkut 11.2.2015
Ünlülerin Uyuşturucu Davasında Savcı, Yoğunluktan Mütalaa Hazırlayamamış
Dizi ve sinema oyuncularının sanıkları arasında olduğu uyuşturucu davasında esas mütalaasını açıklaması beklenen savcı, iş yoğunluğu nedeniyle görüşünü hazırlayamadığını belirtti. Kenan İmirzalıoğlu, Murat Yıldırım, Sarp Apak, Engin Günaydın, Hakan Yılmaz, Ersin Korkut, Koray Candemir, Rıza Kocaoğlu gibi ünlü isimlerin de bulunduğu 53 sanığın yargılandığı davaya devam edildi.
Ersin Korkut 11.2.2015
Ünlülerin Uyuşturucu Davasında Savcı Mütalaayı Hazırlayamadı
Kenan İmirzalıoğlu, Murat Yıldırım, Sarp Apak, Engin Günaydın, Hakan Yılmaz, Ersin Korkut, Koray Candemir, Rıza Kocaoğlu gibi ünlü isimlerin de bulunduğu 53 şüpheli hakkında "uyuşturucu ticareti yapmak, uyuşturucu madde kullanmak veya bulundurmak" suçundan açılan davanın görülmesine devam edildi.
Ersin Korkut: Bu Hafta 9 Film Vizyona GirecekErsin Korkut 29.1.2015
Ersin Korkut 22.1.2015
İçimdeki Ses", Gala Yerine Bağış Yapacak
Engin Günaydın'ın senaryosuna imza attığı ve başrolünde oynadığı "İçimdeki Ses", gala yerine Çocuklar Gülsün Diye Derneği'ne bağış yapacak.  Barakuda Film'den yapılan yazılı açıklamaya göre, filmin yapımcıları Mahmut Kayımtu ve Ahmet Kayımtu, gala yapmayarak, gala gecesi için ayrılan bütçenin tamamını, başkanlığını Gülben Ergen'in üstlendiği Çocuklar Gülsün Diye Derneği'ne bağışlamaya karar verdi.  Bağış, Türkiye'de okul öncesi eğitimin yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmayı amaçlayan derneğin çalışmalarında kullanılacak.  Oyuncu kadrosunda Engin Günaydın'ın yanı sıra Leyla Tuğutlu, Füsun Demirel, Ersin Korkut, Onur Buldu ve Hamdi Kahraman'ın yer aldığı "İçimdeki Ses", 30 Ocak'ta izleyiciyle buluşacak.
Ersin Korkut 8.1.2015
Kadir Has Üniversitesi'nde Unesco Kürsüsü
Günaydın'ın senaryosuna imza attığı ve başrolünde oynadığı "İçimdeki Ses"te Ersin Korkut; Yılmaz Erdoğan'la karıştırılan ama bu benzerliği sürekli inkar eden bir dizi oyuncusunu canlandırıyor.
Ersin Korkut 8.1.2015
"İÇİMDEKİ Ses"Te Yılmaz Erdoğan Kopyası Ersin Korkut!
Ersin Korkut; Engin Günaydın'ın ilk komedi filmi "İçimdeki Ses"te yine eğlenceli ve komik bir karakterle izleyici karşısında çıkıyor.
Şu an buradasınız: Ersin Korkut Haberleri | Ersin Korkut Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Ersin Korkut haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ersin Korkut kimdir, hayatı ve biyografisi. Köylü Kızı olan Songül Öden, İlk kez Süt Sağdı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 18:33:12. #1.15#
title