ERSİN KORKUT HABERLERİ

Ersin Korkut haber, Ersin Korkut son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Ersin Korkut: Açık havada tiyatro keyfiErsin Korkut 2.7.2019
Ersin Korkut 22.4.2019
İso 14. Sanayi Kongresi "Yerliliğe" Vurgu Yapacak
İSO 14. Sanayi Kongresi'ne BKM Mutfak Oyuncuları Bülent Emrah Parlak, Şahin Irmak, Gülhan Tekin, Burcu Gönder ve Ersin Korkut da özel gösterimleriyle renk katacak.
Ersin Korkut 5.4.2019
Bülent Beyin Hikayesi İskandinav Ülkelerinde
Bülent Emrah Parlak'ın sine - tiyatro tekniğiyle tek kişilik oyun olarak sahnelenen, Uğraş Güneş'in senaryosunu yazdığı, Murat Eken'in yönettiği 'Bülent Beyin Hikayesi'nde Barış Arduç, Burcu Biricik, Erdem Baş, Ersin Korkut, Gülhan Tekin, Haki Biçici, Melis Birkan, Necip Memili, Onur Buldu, Sarp Apak, Şahin Irmak ve Uğur Bilgin birer organı, Bülent Emrah Parlak ise onları yöneten beyni canlandırıyor.
Ersin Korkut 4.2.2019
Organize İşler: Sazan Sarmalı"Na Seyircilerden Yoğun İlgi
Komedi ve aksiyon türünü bir araya getiren filmde Erdoğan'ın yanı sıra Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Atakan Çelik, Safa Sarı, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Uğur Bilgin, Cihan Talay, Hamza Yazıcı ve Ata Demirer rol alıyor.
Ersin Korkut 2.2.2019
Bkm Ekibi "Organize İşler: Sazan Sarmalı"Nı İzledi
Komedi ve aksiyon türündeki, Asım Noyan ve çetesinin maceralarını konu edinen filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Atakan Çelik, Safa Sarı, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Uğur Bilgin, Cihan Talay, Hamza Yazıcı ve Ata Demirer de yer alıyor.
Ersin Korkut 1.2.2019
Bundan Sonraki 100 Yılı Etkileyecek Kadar Önemli Bir Yasal Değişiklik"
"Organize İşler Sazan Sarmalı" filminde ayrıca Ezgi Mola, Okan Çabalar, Rıza Kocaoğlu, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Atakan Çelik, Safa Sarı, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Uğur Bilgin, Cihan Talay, Hamza Yazıcı ve Ata Demirer de yer alıyor.
Ersin Korkut: Vizyonda Bu HaftaErsin Korkut 31.1.2019
Ersin Korkut 31.1.2019
Bu Hafta 5 Film Vizyona Girecek
Filmin başrollerinde Yılmaz Erdoğan'la birlikte Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen ve Ata Demirer yer alıyor.
Ersin Korkut 31.12.2018
Oyuncu Ersin Korkut Tiyatrocu Çocuklarla Buluştu
Sinema, dizi ve tiyatro oyuncusu Ersin Korkut, Menteşe ilçesinde Çıplak Ayaklı Çocuklar Tiyatro Topluluğu üyesi çocuklarla bir araya geldi.
Ersin Korkut 31.12.2018
Ersin Korkut Tiyatrocu Çocuklar İle Buluştu
Beşiktaş Kültür Merkezi oyuncusu tiyatrocu Ersin Korkut Menteşeye gelerek Menteşe Belediyesi Çıplak Ayaklı Çocuklar Tiyatro Topluluğu üyesi çocuklarla bir araya geldi.
Ersin Korkut 23.11.2018
Organize İşler 2: Sazan Sarmalı" 1 Ocak'ta Vizyonda
Erdoğan'ın yanı sıra filmin oyuncu kadrosunda, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı yer aldı.
Ersin Korkut 4.10.2018
Organize İşler 2"Den İlk Fragman
Yılmaz Erdoğan'ın kaleme aldığı, başrolünün yanı sıra yönetmen koltuğunda da oturduğu filmde, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Erdem Baş, Mahir İpek, Ekin Türkmen, Atakan Çelik ve Safa Sarı yer alıyor.
Ersin Korkut 13.9.2018
Yılmaz Erdoğan, Müjdeyi Vizontele'nin Çekildiği Yerden Verdi
Gevaş Belediyesi ve Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) himayesinde düzenlenen şenliğe Sanatçı Yılmaz Erdoğan'ın yanı sıra Van Vali Yardımcısı İbrahim Civelek, Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan, Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) Genel Sekreteri Halil İbrahim Güray, sanatçı Ersin Korkut ile vatandaşlar ve bisiklet, doğa kulüpleri katıldı.
Ersin Korkut 13.9.2018
Dha Yurt Bülteni 15
Gevaş Belediyesi ve Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) himayesinde düzenlenen şenliğe Sanatçı Yılmaz Erdoğan'ın yanı sıra Van Vali Yardımcısı İbrahim Civelek, Gevaş Belediye Başkanı Sinan Hakan, Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı (DAKA) Genel Sekreteri Halil İbrahim Güray, sanatçı Ersin Korkut ile vatandaşlar ve bisiklet, doğa kulüpleri katıldı.
Ersin Korkut: Sinema - Dümdüzz AdamErsin Korkut 14.6.2018
Ersin Korkut: Vizyonda Bu HaftaErsin Korkut 28.12.2017
Ersin Korkut: Sinema - Parayı BuldukErsin Korkut 28.12.2017
Ersin Korkut: Parayı Bulduk FilmiErsin Korkut 6.9.2017
Şu an buradasınız: Ersin Korkut Haberleri | Ersin Korkut Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Ersin Korkut haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Ersin Korkut kimdir, hayatı ve biyografisi. Acun Ilıcalı, Survivor Türkiye'nin ne zaman başlayacağını açıkladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 2.6.2020 02:50:26. #1.14#
title