Ersa'ya German Design Award'dan Beş Ödül

Türkiye’de mobilya sektörünün önemli firmalarından Ersa, German Design Council tarafından her yıl dünyanın en iyi tasarımlarının ödüllendirildiği German Design Award’da bir ’Gold’, dört ’Winner’ ödülü kazandı.

Ersa'ya German Design Award'dan Beş Ödül
25.10.2017 14:01 | Son Güncelleme: 25.10.2017 14:01

Türkiye'de mobilya sektörünün önemli firmalarından Ersa, German Design Council tarafından her yıl dünyanın en iyi tasarımlarının ödüllendirildiği German Design Award'da bir 'Gold', dört 'Winner' ödülü kazandı. Firma, Türkiye'de kendi sektöründe, yarışmanın ise en prestijli iki kategorisinde toplam beş ödüle layık görülen tek firma oldu.

"Başarıyı görünür kılan ödül" sloganıyla Almanya başta olmak üzere tüm dünyadan tasarım alanında yenilikçi ve öncü fikirlerin ödüllendirildiği German Design Award 2018'de, Claudio Bellini Design tarafından Türkiye'de mobilya sektörünün önemli firmalarından Ersa için geliştirilen Arrow, yarışmanın en üst ödül kategorisi olan 'Gold' ödülüne layık görüldü. Şirket bu sayede, Türkiye'den mobilya sektöründeki adaylar arasında tek 'Gold' ödülüne sahip olurken, Cappelletti Architetti tasarımı Premier sandalye, Ece Yalım Design Studio tasarımı Carnival ve Envelope II serileri, Burak Koçak tasarımı Hull koltuk serisi ile yarışmanın ikinci büyük ödülü olan 'Winner' almaya hak kazandı. - İSTANBUL

Kaynak: İHA

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title