EROL ÖZTÜRK HABERLERİ

Erol Öztürk haber, Erol Öztürk son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erol Öztürk - 06.04.2013
Alaplı'da Yeni Mahalle ve Köylere Muhtar Atandı
Muhtar ve azaların, önümüzdeki yıl Mart ayında yapılacak yerel seçimlere kadar görev yapacağını ifade eden Malğaç, şöyle konuştu: "Daha önce Çay, Çiçekli ve Ahiler köylerine bağlı olan Mollabey yerleşkesi için geçtiğimiz yıl yapılan referandumun ardından İçişleri Bakanlığından gelen onayla muhtar vekili olarak Erol Öztürk atandı.
Erol Öztürk - 05.03.2013
Mollabey Camii'nde Tadilat Çalışmaları Sürüyor
Çalışmalarla ilgili açıklama yapan Dernek Başkanı Erol Öztürk "Merkez camimiz büyük bir alanda kurulu.
Erol Öztürk - 07.02.2013
Gençler Grekoromen Güreş Grup Müsabakaları Sona Erdi
84 kilogramda, "birinci Murat Özgen (Rize Çaykur Spor Kulübü), ikinci Ümit Çin (İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü), üçüncüler Erol Öztürk (Gaziantep GSİM) ve Burak Akıncı (Adıyaman Belediyespor).
Erol Öztürk - 22.01.2013
HÖH Lideri Doğan'a Silahlı Saldırı Teşebbüsü
HÖH'ün Kongresi'ne katılmak üzere Balgöç Orhangazi Şube Başkanı Aydın, yönetim kurulu üyeleri Erol Öztürk ve Mehmet Terzi ile Bulgaristan'a gittiklerini belirten Sedefoğlu, delege olarak ilk kez Hak ve Özgürlükler Hareketi'nin kongresine katıldığını bildirdi.
Erol Öztürk - 31.12.2012
Mollabey Merkez Camii'nde Tadilat Çalışmaları Aralıksız Sürüyor
Dernek Başkanı Erol Öztürk, çalışmalarla ilgili olarak yaptığı açıklamasında caminin tadilat çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini söyledi.
Erol Öztürk - 30.12.2012
Kent Şurası Aralık Ayı Toplantısı Yapıldı
Erenler ilçesi Seçkin Otel'de önceki akşam Kent Şurası, Aralık ayı toplantısına Eski SATSO Başkanı Erol Öztürk Hacıeyüpoğlu, Sakarya Üniversitesi Rektörü İsmail Çallı, Hanlı eski Belediye Başkanı Vedat Kocabıyık, Adapazarı İlçesi Belediye Başkan Aday Adayı Kamil Özkan, İş Adamı Muzaffer Güneş, İş Adamı Kenan Sakallıoğlu, Fatih Sarıoğlu, Avukat Avni Akran, İnşaat Mühendisi Ahmet Erdem, Zeki Çelebi, Abbas Delen ve çok sayıda iş adamları katıldı.
Erol Öztürk - 12.12.2012
Ordu'da Yoğun Bakım Üniteleri Açıldı
Yoğun bakım ünitesinin açılışına Ordu Valisi Orhan Düzgün, ODÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Nuri Yılmaz, Ordu Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Orhan Baş, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Hasan Öztürk, Ordu Üniversitesi Araştırma Hastanesi Başhekimi Yrd.Doç. Dr. Özgür Enginyurt, Tıbbi Hizmetler Daire Başkanı Coşkun Avcı, Mali Daire Başkanı Erol Öztürk, İdari Hizmetler Başkanı Serkan Yalkın,doktorlar ve hastane çalışanları katıldı.
Erol Öztürk - 04.12.2012
Sağlık-Sen'den Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği'ne Ziyaret
Sağlık-Sen Ordu Şubesi Başkanı Bilal İnanlı ve yönetim kurulu üyeleri, Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreteri Hasan Öztürk ve Tıbbi Hizmetler Daire Başkanı Coşkun Avcı, Mali Daire Başkanı Erol Öztürk, İdari Hizmetler Başkanı Serkan Yalkın' ı ziyaret ederek, başarı dileklerinde bulundu.
Erol Öztürk - 13.11.2012
Nakil Bekleyen Hastaların Umutları Arttı
Geçtiğimiz hafta kutlanan Organ Bağış Haftası'nda organ nakli bekleyen hastaların umutlarının hafta ile bir kez daha arttığını söyleyen Afyonkarahisar Diyaliz Hastalarını Koruma Derneği (AFDİDER) Başkanı Erol Öztürk, Afyonkarahisar'da böbrek...
Erol Öztürk - 11.11.2012
Çocukluğunu Doyasıya Yaşayabilmek İçin Organ Nakli Bekliyor
-"Türkiye'de şu anda 70 bin diyaliz hastası var"- Afyonkarahisar Diyaliz Hastaları Koruma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Erol Öztürk de derneğin, diyaliz hastalarının yaşam kalitesini yükseltme amacıyla 2002 yılından bu yana faaliyet gösterdiğini dile getirdi.
Erol Öztürk - 17.09.2012
Pirim Turnuvası Sona Erdi
Yıldızlar Güreş A Milli Takımının tam kadro katıldığı Turnuva'da Kilolarında 1'incilik elde eden sporcuların isimleri ise şöyle; 42Kg. Necip ÖZSEVİK (Türkiye) 46Kg. Selman ÇUBUKÇU (Türkiye) 50Kg. Mammadov ELÇİN (Azerbaycan) 54Kg. Hasan AKKURT (Türkiye) 58Kg. Ahmet UÇAR (Türkiye) 63Kg. Cihat FİLİZ (Türkiye) 69Kg. Fevzi TOPÇU (Türkiye) 76Kg. Erol ÖZTÜRK (Türkiye) 85Kg.
Erol Öztürk - 31.07.2012
Pazaryeri'nde Biçerdöver Kavgası: 1 Yaralı
Gümüşdere köyünde, köy muhtarı Erol Öztürk (58) ile Rıdvan Demir (46) arasında biçerdöver nedeniyle tartışma çıktı.
Erol Öztürk - 28.07.2012
Gönen'de Yaz Okuluna Katılan Sporcular Sertifikalarını Aldı
Antrenör Erol Öztürk ve Mehmet Öge nezaretinde 5 hafta süren ve haftada 3 gün gerçekleştirilen çalışmalara 7-14 yaş gurubu kursiyerler katıldı.
Erol Öztürk - 18.06.2012
Gönen Belediyespor'un Alt Yapısına Erol Öztürk Getirildi
Gönen Belediyespor'un alt yapısından beklenen başarının oyuncu ve antrenör eksikliğinden dolayı yakalanamaması üzerine yöneticiler harekete geçti.görev yapan TFF B lisansına sahip genç teknik adam olan Erol Öztürk ile anlaştı.
Erol Öztürk - 11.06.2012
Okula Destek İçin Açık Artırma ile Koç Satıldı
Alaplı Mollabey İlköğretim Okulu'nda düzenlenen mezuniyet töreninde okul yararına açık artırma ile ihaleye çıkan koç bin 250 TL'ye satıldı. Koç için bin 250 TL. ile en yüksek teklifi Mollabey esnafları adına veren Mollabey Kalkındırma Derneği Başkanı Erol Öztürk, koçu satın aldı.
Erol Öztürk - 06.06.2012
Kaçarak Evlenen Çiftin Nikahı Diyaliz Merkezinde Kıyıldı
Nikah sonrası açıklama yapan Afyonkarahisar Diyaliz Hastalarını Koruma Derneği Erol Öztürk, hastaların tedavi gördükleri yerde tanıştıklarını kaydetti.
Erol Öztürk - 06.06.2012
Diyaliz Merkezinde Nikah
Nikahın ardından bir açıklama yapan Afyonkarahisar Diyaliz Hastalarını Koruma Derneği Başkanı Erol Öztürk, hastaların tedavi gördükleri yerde tanıştıklarını belirterek, "Hastalarımız, 8-10 aydır diyalize girmektedir.
Erol Öztürk - 06.06.2012
Diyaliz Hastaları Tanıştıkları Diyaliz Merkezinde Evlendi
Nikaha katılan Afyonkarahisar Diyaliz Hastalarını Koruma Derneği Başkanı Erol Öztürk ise herkesi organ bağışı konusunda duyarlı olmaya davet etti.
Erol Öztürk - 06.06.2012
Diyaliz Merkezinde Dünya Evine Giren Çift, Organ Bekliyor
Afyon Diyaliz Hastalarını Koruma ve Yardımlaşma Derneği (AFDİDER) Başkanı Erol Öztürk, dernek olarak böbrek hastalarının her türlü sıkıntılarında yanlarında oldukların söyledi.
Erol Öztürk - 03.06.2012
Diyaliz Hastaları Moral Yemeğinde Bir Araya Geldi
Diyaliz Hastalarını Koruma Derneği (AFDİDER) Başkanı Erol Öztürk, diyaliz hastası sayısının her geçen gün arttığına dikkat çekti.
Erol Öztürk - 31.05.2012
Karaman Merkez İlçe Köylere Hizmet Götürme Birliği Olağan Toplantısı
Vali Yardımcısı Latif Memiş başkanlığında oluşan Birlik Encümeni'ne İl Genel Meclisi Üyesi Kerim Dereli ile Adem Kapar, Burhan Köyü Muhtarı Mustafa Yarlıbucak ve Beydilli Köyü Muhtarı Erol Öztürk seçildi.
Erol Öztürk - 19.05.2012
Pazaryeri'nden Kısa Kısa
Yapılan seçimlerde, Alınca Köyü Muhtarı Sezai Güral ile Gümüşdere Köyü Muhtarı Erol Öztürk encümen üyeliğine seçildi.
Erol Öztürk - 24.04.2012
Mollabey Köy Kimliğine Kavuşacak
Alaplı Kaymakamı Yıldıray Malğaç, ilçeye bağlı Mollabey yerleşim merkezinde düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, çok eski bir ticaret merkezi ve aynı zamanda köy kimliği olmayan bir yerleşim merkezi olan Mollabey'e köy kimliği kazandırmak amacıyla çalışma başlatacaklarını söyledi. Mollebey'in sürekli büyüyen bir yerleşke olduğunu belirten Malğaç, "Alaplı'da göreve başladığım günden bu yana sizler bana geldiniz. Ben köyleri tek, tek gezerek sorunları yerinde inceledim. Bu anlamda Mollabey'in çok eski bir ticaret merkezi olduğunu kimliksiz ve sahipsiz olduğunu gördüm. Ayrıca çevre ile ilgili sorunları da yerinde tespit etme fırsatımız oldu. Bu yerleşkenin bir kimlik kazanması gerekiyor. Bu konuda, sizlerle ve dernek başkanınızla sorunları inceledik yerinde tespit ettik ve Mollabey'in bir kimlik kazanması gerektiği konusunda fikir birliğine vardık. Burası yerleşim ve en eski ticaret merkezi olarak gittikçe büyüyen bir yerleşke, burada yıllardır sorun olan kimliksizlik ve sahipsizliğe bir çözüm bulmak gerekiyor" dedi. Mollabey'in sınır sorununun çözümüne yönelikte çalışma yapacaklarını belirten Malğaç şunları söyledi: "Mollabey'in sınır sorununu çözmek için Karaçalı ve Düğmeciler mahallelerini de Mollabey'e dahil edilerek sınır ve nüfus sorununu çözmüş olacağız. Bu konuda bu gün sizlerle konuları tartışmaya değerlendirmeye geldik. Bu iki mahalleyi de alarak Mollabey'i tek muhtarlık yapmak istiyoruz. Burada kararı verecekte sizlersiniz. Daha iyi hizmet alma adına, burada yaşayanların sorunları çözme adına buranın tek muhtarlık olması şart, tek muhtarlık olmasında diğer muhtarlıkların da bir kaybı söz konusu değil, buraya bir kimlik kazandırma adına Alaplı ilçesinin Kaymakamı olarak ben elimden gelen yardımı yapmaya hazırım. Sizlerde bu işe sıcak bakmalısınız ki, işler çabuk ve hızlı yürüsün. Mollabey kabuğunu kırmalı, diğer köy muhtarlıkları ile sınır şuradan olmuş, buradan olmuş bu o kadar sorun değil, olumsuz görüş belirtecek insanlar mutlaka olacaktır. Bunları aşmak gerekir. Sorun olduğu yerde çözümde var. Biz çözüm üretme adına Mollabey'e kimlik kazandırmak istiyoruz. Sınır konusunu kesinlikle sorun yapmayınız burada referandum yapılacak bu referanduma yalnız Mollabey merkezi, Düğmeciler ve Karaçalı girecek diğer köy ve mahalleler referanduma girmeyecek." Mollabey'e kimlik kazandırmak için ile yazılı müracaatte bulunulduğunu hatırlatan Malğaç, "Mollabey'in,üretme zamanı geldi. Buda sizlerin elinde, yeni sınırlar çizilerek Mollabey kimlik kazanması için birisinin sahiplenmesi ve dilekçe ile kaymakamlığımıza yazılı müracaat yapmalı, söz konusu müracaatı Mollabey Sosyal Yardımlaşma ve kalkındırma Derneği Başkanı Erol Öztürk yaptı, yapılan müracaatı ile gönderdik gelen cevapta Mollabey'in nüfus olarak sayıca yeterli olmadığı ve sınır konusunda da açıklık getirilmesi hususunda yazı geri geldi" diye konuştu.
Erol Öztürk - 18.04.2012
Takım İçin Dans Ettiler
Değerlendirme jürisinde önemli isimler vardı Geceye onur konuğu olarak Doç. Dr Kamile Akgül (Türkiye'de ilk defa dans ve iletişim konusunda doktora tezi yazan, dans hocası, performans sanatçısı) ve manken Ece Gürsel katıldı. Takımlarının birbirinden güzel gösterilerini sergilediği finalde, jüri şu isimlerden oluştu: dans jürisi; Yasemin Aldemir, Ayşin Korucu (dans sporları federasyonu hakem ve ant. hocaların hocası ünvanı,) Melih Altın (Dans Sporları federasyonu hakem ve ant.), Cihat Can (dans sporları federasyonu hakem ve ant. 2008 dünya salsa şampiyonu), Esra Dokuzoğlu (tv reklamları ,nike dans,eurovision türkiye elemeleri ve daha birçok organizasyonların ünlü koreografı) Halk oyunları jürisinde şu isimler değerlendirme yaptı; Erol Öztürk (İl Hakem Kurulu Başkanı), Neşet Keskin (İl Hakem Kurulu Başkan Yardımcısı), İl Hakemleri; Beğtun Kavasoğlu, Selehattin Karkuş, Nevin Şahin, Murat Aşan, Yalçın Uztekin ve Hanım Halk Oyunları İl Temsilcisi Nesrin Zibel.
Erol Öztürk - 18.04.2012
Doğa Koleji Öğrencileri Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı İçin Dans Etti
Geceye onur konuğu olarak Doç. Dr Kamile Akgül (Türkiye'de ilk defa dans ve iletişim konusunda doktora tezi yazan, dans hocası, performans sanatçısı) ve manken Ece Gürsel katıldı. Takımlarının birbirinden güzel gösterilerini sergilediği finalde, jüri şu isimlerden oluştu: dans jürisi; Yasemin Aldemir, Ayşin Korucu (dans sporları federasyonu hakem ve ant. hocaların hocası ünvanı,) Melih Altın (Dans Sporları federasyonu hakem ve ant.), Cihat Can (dans sporları federasyonu hakem ve ant. 2008 dünya salsa şampiyonu), Esra Dokuzoğlu (tv reklamları,nike dans,eurovision türkiye elemeleri ve daha birçok organizasyonların ünlü koreografı) Halk oyunları jürisinde şu isimler değerlendirme yaptı; Erol Öztürk (İl Hakem Kurulu Başkanı), Neşet Keskin (İl Hakem Kurulu Başkan Yardımcısı), İl Hakemleri; Beğtun Kavasoğlu, Selehattin Karkuş, Nevin Şahin, Murat Aşan, Yalçın Uztekin ve Hanım Halk Oyunları İl Temsilcisi Nesrin Zibel.
Erol Öztürk - 10.04.2012
Eğitimciler Belediye Hizmetlerinden Memnun
Başta kendi okulları olmak üzere Manisa eğitim camiasına yaptığı hizmetler için Başkan Ergün ve ekibine teşekkür eden okul müdürü Kemal Bayar, otizmli çocuklar için açacakları fotoğraf sergisi için destek istedi. Çocukların daha modern okullarda eğitim görmeleri için üzerlerine düşen görevi yerine getirdiklerini dile getiren Başkan Ergün de kendilerine memnuniyetle destek vereceklerini söyledi. Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Belediye Başkan Yardımcıları Azmi Açıkdil, Nursel Ustamehmetoğlu, Süleyman Çoban, Funda Solak, Park Bahçe İşleri Müdürü Serpil Çakır ve Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Köroğlu ile birlikte Türk Hava Kurumu İlköğretim Okulu'nun kendileri için düzenlediği kahvaltıya katıldı. Kahvaltıda okul aile birliği başkanı Erol Öztürk ve okul aile birliği üyesi hanımlar da hazır bulundu.
Erol Öztürk - 10.04.2012
Thk İlköğretim Okulu Başkan Ergün'ü Kahvaltıda Ağırladı
Kahvaltıya Başkanı Cengiz Ergün'ün yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Azmi Açıkdil, Nursel Ustamehmetoğlu, Süleyman Çoban, Funda Solak, Park Bahçe İşleri Müdürü Serpil Çakır ve Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Köroğlu da katıldı. Kahvaltıda Okul Aile Birliği Başkanı Erol Öztürk ve okul aile birliği üyesi hanımlar da hazır bulundu.
Erol Öztürk - 26.03.2012
Veli Rehberleri Projesi Sona Erdi
Alman Okul Eğitim sistemini öğreniyoruz Semineri başarıyla tamamlayan ve sertifika almayı başaran Erol Öztürk, " Almanya'da yabancı kökenli aileleri buranın eğitim sistemini bilmedikleri için çocuklarına da yardımcı olamıyorlar.
Erol Öztürk - 17.03.2012
Böyle Açılış Görülmedi
SAKARYA PROTOKOLÜ, EĞİTİM CAMİASI VE SATSO HEYETİ BULUŞTU Dünya'da 26 ülkede bulunan "Garderobe Paris" erkek giyim mağazası; Türkiye'de de İstanbul ve Ankara'dan sonra üçüncü büyük şubesi de Sakarya'da Ada Alışveriş Merkezi'nde (ADA AVM) SATSO Yönetim Kurulu Üyesi ve Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ziya Cevherli'nin kardeşi Ahmet Cevherli ile Muammer Boztan'ın sahipliğini yaptığı Renkler Tekstil'in bünyesinde hizmete açıldı. Garderobe Paris Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Muhan'ın da yer aldığı ve Sakarya İl Müftüsü İlyas Serenli'nin duasını yaptığı açılış törenine; Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Adapazarı Kaymakamı Akın Yılmaz, Hendek Kaymakamı Mustafa Ayhan, Serdivan Kaymakamı Fahri Keser Sakarya İl Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, SESOB Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Alişan, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Söğütlü Belediye Ertuğrul Özcan, Diyanet Sen Sakarya Şube Başkanı Ali Güzeldal, Kızılay Sakarya Şube Başkanı Ahmet İşgüzar, SATSO eski Başkanları Erol Öztürk ve Akgün Altuğ, MUSİAD Sakarya Şubesi Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Kara, SAMİB Başkan Yardımcısı Necati Atalay, Okul Müdürleri, SATSO Yönetim Kurulu üyeleri, işadamları ve Cevherli ile Boztan Ailelerinin yakınları katıldı.
Erol Öztürk - 18.02.2012
Mollabey Merkez Camii'nde Yerden Isıtma Sistemine Geçiliyor
Mollabey Sosyal Yardımlaşma ve Kalkındırma Derneği Başkanı Erol Öztürk'ün öncülük ettiği çalışmalarda Mollabey Merkez Camii alttan ısıtmalı sistem çalışması başlatıldı.
Erol Öztürk - 14.01.2012
Tema'dan Agc'ye Ziyaret
TEMA Vakfı Antalya İl Temsilcisi Prof.Dr.Koray Sönmez, Temsilci yardımcısı Erol Öztürk, Yavru TEMA Öğretmeni Erdal Çakıroğlu, Barbaros İlköğretim Okulu Yavru TEMA öğrencileri Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni'yi ziyaret etti.
Erol Öztürk - 08.12.2011
Köroğlu Sempozyumu Bildirileri Kitap Haline Getirildi
AİBÜ'den yapılan yazılı açıklamada, Bolu Bağışçılar Vakfının katkılarıyla yayımlanan kitabın editörlüğünü AİBÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Ali Yaman, Eğitim Fakültesi öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Azize Aktaş Yasa ile Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Erol Öztürk ve Yrd.
Erol Öztürk - 05.12.2011
Beypazarı Kaymakamı Kaya'nın Köy Gezileri Devam Ediyor
Köy muhtarı Erol Öztürk de köylerinde genel durumun iyi olduğunu ifade ederek, sadece köy yolunun asfaltlama çalışmasının yapılmasını istediklerini kaydetti.
Erol Öztürk - 19.10.2011
Türkiye Kamu-Sen'den "Teröre Lanet" Mitingi
Türkiye Kamu-Sen Afyonkarahisar Temsilcisi Erol Öztürk, "Teröre Lanet" adıyla miting düzenleyeceklerini açıkladı.
Erol Öztürk - 15.09.2011
Anlaştıkları Eşcinsel Hemşehrileri Çıkınca Bıçaklamışlar
Şişli Ayazağa'da geçtiğimiz Salı günü bir eşcinselin boğazını keserek yaraladığı iddia edilen iki kişi yakalandı. Şüphelilerin, eşcinsel Erol Öztürk'le hemşehri çıkmalarından rahatsızlık duydukları için bıçakladıkları iddia edildi.
Erol Öztürk - 14.09.2011
İstanbul'da 'Travesti' Vahşeti
Bahçelievler'de para karşılığı ilişkiye girmek için anlaştığı 2 kişi tarafından Ayazağa Helikopter Pisti yakınlarındaki boş araziye götürülen, travesti Erol Öztürk, gasp edildi.
Erol Öztürk - 12.07.2011
Minikler Grekoromen Türkiye Güreş Şampiyonası
Gaziantepli sporcular, "Minikler Grekoromen Türkiye Güreş Şampiyonası"nda derece elde ettiler. Gençlik ve Spor İl Müdür Vekili H. Ender Çıldır, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığının 2011 yılı faaliyet programında yer alan "11'13 yaş Minikler Grekoromen Türkiye Güreş Şampiyonası" 24'26 Haziran tarihinde Kırıkkale de, "14'15 yaş Minikler Grekoromen Türkiye Güreş Şampiyonası"nın 1'3 Temmuz tarihinde Elazığ'da yapıldığını belirtti. Gaziantep'i temsilen katılan Sporcu Eğitim Merkezi sporcularının dereceler aldığını ifade eden Çıldır, 11-13 Yaş grekoromende 42 kiloda Yakup Oymak'ın Türkiye üçüncüsü olduğunu, 14-15 yaş grekoromende 47 kiloda Hasan Akkurt'un Türkiye ikincisi, 66 kiloda Erol Öztürk'ün Türkiye üçüncüsü, 35 kiloda Müslüm Duran'ın Türkiye beşincisi ve 53 kiloda Hasan Bül'ün Türkiye beşincisi olduğunu kaydetti.
Erol Öztürk - 28.06.2011
Beypazarı'nda Kınalı Keklikler Doğaya Bırakıldı
Ankara'nın Beypazarı ilçesinde Çevre ve Orman İl Müdürlüğü tarafından getirilen 70 keklik, doğaya bırakıldı. Kekliklerin doğaya bırakılması etkinliğine Beypazarı İlçe Tarım Müdürü Beytullah Ertan, Ankara Milli Parklar Şube Müdürlüğü orman yüksek mühendisi Sıtkı Erdoğan, Gürsöğüt Köyü Muhtarı Erol Öztürk, Kapullu Köyü Muhtarı Mustafa Soyata, Kırşıhler Köyü Muhtarı Siyasi Öztürk ve Doğa Koruma ve Milli Parklar Şefliği görevlileri katıldı.
Erol Öztürk - 31.05.2011
Ziyaretçiler Müziğe Doydular
ZİYARETÇİLER MEST OLDU Gecede kursiyerler, çalınan türküler, Türk halk müzikleri, türk pop müzikleri ile sergi ziyaretine gelen dinleyicilerin kulaklarının pasını sildiler. Bağlama eşliğinde çalınan türküler, ud, keman, ney ve gitar ile söylenen Türk Halk Müziği, gitarlar eşliğinde söylenen Türk pop müzikleri, kemanlar ve ney dinletileri ile birçok seçkin eser gecede hayat buldu. MÜZİK ZİYAFETİ Türk Sanat Müziği'nde Usta Öğretici Esen Danyel nezaretinde Usta Öğretici Adil Perktaş, Usta Öğretici Özge Neidim ve kursiyerler yer aldı. Ney dinletisinde Usta Öğretici Adil Perktaş nezaretinde ney kursiyerleri, keman konserinde Usta Öğretici Özge Neidim ve kursiyerleri yer alırken bağlama konserinde usta öğreticiler Tahsin Yıldırım, Erol Öztürk ve kursiyerleri yer aldı.
Erol Öztürk - 29.04.2011
Aday Listesi Resmi Gazete'de
24'üncü dönem milletvekili genel seçimine katılmaya hak kazanan "Kesin Aday Listeleri" Resmi Gazete'de yayınlandı
Erol Öztürk - 29.04.2011
Ankara Kesin Aday Listeleri
Kesin aday listelerine göre Ankara 1. Bölge'nin milletvekili adayları şöyle:
Erol Öztürk - 29.04.2011
Milletvekili Kesin Aday Listeleri -Ankara 2. Bölge
Yüksek Seçim Kurulu'nun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin kesin aday listeleri, Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı.
Erol Öztürk - 19.04.2011
Milletvekili Geçici Aday Listeleri -Ankara 2. Bölge
Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) 12 Haziran 2011 Pazar günü yapılacak milletvekili genel seçimine ilişkin geçici aday listeleri, Resmi Gazete'nin mükerrer sayısında yayımlandı.
Erol Öztürk - 11.04.2011
Sp Tek Başına Seçime Giriyor, Erbakan Ailesi Listede Yok(1)
Saadet Partisi(SP) Milletvekili aday listesini YSK'ya sundu Saadet Partisi(SP) Milletvekili aday listesini YSK'ya sundu.
Erol Öztürk - 11.04.2011
Saadet Partisi'nin Aday Listesi
Saadet Partisi'nin milletvekili adayı listesi....
Erol Öztürk - 11.04.2011
Saadet Partisi Listesi Belli Oldu
12 Haziran seçimlerine tek başına girme kararı alan Saadet Partisi, aday listesini YSK'ya sundu.
Erol Öztürk - 21.03.2011
KO-MEK’le Gerçekleşen "Dilek"
SEVİNCİNİ ÖĞRETMENİ İLE PAYLAŞIYOR Emekli Sınıf Öğretmeni Erol Öztürk tarafından verilen okum-yazma kursuna katılan Dilek Cebeci öğrendiği her kelimenin ardından sevincini öğretmeni ile paylaşıyor.
Erol Öztürk - 20.03.2011
Engelli Kız, Ko-Mek'le Okuma Yazma Öğrendi
Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Cebeci'nin ekmekli sınıf öğretmeni Erol Öztürk tarafından verilen okum yazma kursuna katıldığı belirtildi.
Erol Öztürk - 07.03.2011
Grekoromen Türkiye Güreş Şampiyonası
Türkiye Okul Sporları Federasyonu Tarafından Düzenlenen ve Kütahya'da 3 Gün Süren 15-16 Yaş Serbest ve Grekoromen Türkiye Güreş Şampiyonası Sona Erdi.
Erol Öztürk - 25.01.2011
50 Santimlik Bağırsak 100 Santime Uzatıldı
Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde Türkiye'de İlk Kez Yapılan Ameliyatla, 49 Yaşındaki Erol Öztürk'ün 50 Santim Olan İnce Bağırsağı, 100 Santime Uzatıldı
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erol Öztürk Haberleri | Erol Öztürk Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Erol Öztürk haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erol Öztürk kimdir, hayatı ve biyografisi. Erzurum'da 5 Siyasi Parti Bir Günde Aynı Köyde Miting Yaptı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 13.6.2021 05:37:34. #1.14#

title