EROL EVGİN HABERLERİ

Erol Evgin haber, Erol Evgin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erol Evgin - 14.03.2016
Ankara'daki Terör Saldırısına Sanatçılardan Tepkiler
Şarkıcı Erol Evgin, Ankara'da yaşanan terör saldırısından dolayı üzüntüsünü paylaşarak, "Masum insanları hedef alan bu hain pusuya, alçak saldırıya, kalleş teröre bin kez lanet olsun" dedi.
Erol Evgin - 02.03.2016
Sezen Aksu'nun Annesi İzmir'de Toprağa Verildi
Sezen Aksu, babası Sami Yıldırım, kardeşi Nihat Yıldırım, dayısı Turgut Eti, oğlu Mithat Can Özer ile birlikte camide taziyeleri kabul etti. Bülent Ersoy, İbrahim Tatlıses, Hülya Avşar, Sibel Can, Erol Evgin, Nükhet Duru, Emel Müftüoğlu, Mustafa Ceceli, Hande Yener, Yonca Evcimik ve birçok sanatçı ile İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu Aksu'ya taziyelerini iletti.
Erol Evgin - 25.01.2016
İstanbulname Müzikali Yoğun İlgi Gördü
Müzikali izlemeye gelenler arasında Halit Kıvanç, Nevra Serezli, Erol Evgin, Atilla Dorsay gibi isimler de yer aldı.
Erol Evgin - 21.01.2016
İş Adamı Mustafa Koç'un Vefatı
Öte yandan Koç için komedyen Cem Yılmaz, sanatçı Erol Evgin, tarihçi İlber Ortaylı ile Erdem Holding ve Genpa Telekomünikasyon Yönetim Kurulu Başkanı Zeynel Abidin Erdem de hastaneye gelenler arasında yer aldı.
Erol Evgin - 21.01.2016
Amerikan Hastanesi'ne Siyasetçi ve Ünlü İsimler Akın Etti
Milliyetçi Harekat Partisi (MHP) İstanbul Milletvekili Ekmeleddin İhsanoğlu ve ABD İstanbul Başkonsolosu Charles F. (Chuck) Hunter, ünlü komedyen Cem Yılmaz, sanatçı Erol Evgin, Türk tarih profesörü İlber Ortaylı'da Koç ailesine taziyelerini iletmek üzere hastaneye geldi.
Erol Evgin - 24.11.2015
6.Koçtaş Açık Fikir İç Mekan Tasarım Yarışması Başlıyor!
Yarışmanın jüri üyeleri arasında; Yüksek Mimar Erol Evgin, Y.
Erol Evgin - 17.11.2015
Sabancı Vakfı'ndan Genç Sanatçılara Destek
Türkan Sabancı ve Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Rektörü Prof. Yalçın Karayağız'ın ev sahipliğinde gerçekleşen törene Sabancı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Sevil Sabancı ve Sabancı Vakfı Genel Müdürü Zerrin Koyunsağan'ın yanı sıra Erol Evgin, Halit Kıvanç, Türkan Gürsel, Esin Demirören gibi iş ve sanat camiası ile sosyal yaşamın seçkin isimleri katıldı.
Erol Evgin - 11.11.2015
Şan Tiyatrosu Kadrosu 28 Yıl Sonra Buluştu
Geceye katılan sanatçı Erol Evgin, Şan Tiyatrosu dönemine ilişkin, "1980 yılıydı.
Erol Evgin - 10.11.2015
Ulu Önder Ataşehir'de Anıldı
10 Kasım anma etkinlikleri kapsamında; Ataşehir Belediyesi tarafından hazırlanan ve Ünlü Sanatçı Erol Evgin tarafından da seslendirilecek "Mustafa Kemal'i Gördün Düşümde" isimli Atatürk temalı konser, Zübeyde Hanım Öğretmenevi'nde saat 20:00'da başlayacak.
Erol Evgin - 03.11.2015
Ulu Önder, Ataşehir'de Saygı Konseri İle Anılacak
Ünlü Sanatçı Erol Evgin'in hazırlayıp sunacağı "Mustafa Kemal'i Gördüm Düşümde" isimli Atatürk temalı konser, Adını Fazıl Hüsnü Dağlarca'nın "Üç Şehitler Destanı" ndan alıyor.
Erol Evgin - 03.11.2015
Üstün Akmen Son Yolculuğuna Uğurlandı
Şarkıcı Erol Evgin de basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Akmen'in çok değerli bir eleştirmen olduğuna dikkati çekerek, şunları kaydetti: "Tiyatroya çok büyük katkıları oldu.
Erol Evgin - 30.10.2015
Cumhuriyet Bayramı Kutlanıyor
Ünlü sanatçı Erol Evgin, "Mustafa Kemal'i Gördüm Düşümde" isimli konserde hayranlarıyla buluştu.
Erol Evgin - 15.10.2015
Zorlu Psm'den 29 Ekim'de Anlamlı Konser:
Zorlu Performans Sanatları Merkezi Erol Evgin'in "Mustafa Kemal'i Gördüm Düşümde" temalı konserini sunar...
Erol Evgin - 13.10.2015
Levent Kırca Son Yolculuğuna Uğurlandı
Sanatçı Erol Evgin, Kırca'nın yeryüzünün en büyük mizah ustalarından biri olduğunu dile getirerek, "Mizah insanın aklını ve ruhunu korur.
Erol Evgin - 11.10.2015
16. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali Ödülleri Verildi
Karabük'ün Safranbolu ilçesinde gerçekleştirilen "16. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali" kapsamındaki yarışmada dereceye girenler ödüllerini aldı. Kristal Teras'ta düzenlenen toplantıda konuşan Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, Ankara'da yaşanan terör saldırısında hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yaralı vatandaşlara acil şifalar diledi.Ülke olarak zor günlerden geçildiğini, Ankara'nın ortasına düşen ateşin kendilerinin de yüreğine düştüğünü ifade eden Aksoy, şöyle devam etti; "Hayat bir şekilde devam ediyor. Bir gün önce hiç vazgeçemeyeceğinizi düşündüğünüz sevdiklerinizi toprağın altına koyuyorsunuz ertesin gün yine karnınız acıkıyor, yani hayat akıyor. Bunun için biz de hayatın akışını yaşamak durumundayız. Hep beraber şurada oturup akşama kadar beklesek zaman geçer ama başka bir şey değişmez. Biz de Safranbolu'da hayatın akışını devam ettiğini kabul ederek, bu gerçekten hareketle düzenlemiş olduğumuz festivalin ödüllerini de takdim etmek üzere huzurlarınızdayız." Belgesel Film Yarışması'nda, Kırgız yönetmen Tynai İbragimov'un "Thirteenth-Onüçüncü" isimli çalışması birinci olurken, Mehmet Ali Poyraz'ın "Ateşten Eller" belgeseli ikinci, Musa Ak ve Hasan Basri Özdemir'in "Turab" adlı eseri üçüncü seçildi.Amatör film kategorisinde de Çağrı İşbilir "Han" ile birinciliğe, Gökhan Öcal "İstanbul'un Sesi" ile ikinciliğe, Canan Cibo da "Çityan" isimli çalışmasıyla üçüncülüğe layık görüldü.Festivalde, Azeri yönetmen Adil Azay "Halvatte Kalmış Bilge (Mürid)" belgeseliyle Türk Dünyası Belediyeler Birliği Özel Ödülü'nü, Mehmet Akif Erbaş ise "Kırgızın Yok Edilen Hafızası Atabey Katliamı" çalışmasıyla TÜRKSOY Özel Ödülü'nü kazandı.Süha Arın Özel Ödülü'nün sahibi de "Stepin Efendileri" belgeseliyle Gülnar Kara oldu.Fotoğraf Yarışması'nda Mustafa Zengin'in "Taş Köprü" çalışması birinci seçildi, Erol Evgin ikinci ve Filiz Yıldız Celep üçüncü oldu.
Erol Evgin - 11.10.2015
16. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali
Fotoğraf Yarışması'nda Mustafa Zengin'in "Taş Köprü" çalışması birinci seçildi, Erol Evgin ikinci ve Filiz Yıldız Celep üçüncü oldu.
Erol Evgin - 10.10.2015
16. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali
Süha Arın Özel Ödülü'nün sahibi, "Stepin Efendileri" belgeseliyle Gülnar Kara oldu.  Fotoğraf Yarışması'nda da 759 eser arasında, Gümüşhane'den Mustafa Zengin'in "Taş Köprü" çalışması birinci seçildi. Yarışmada Erol Evgin ikinci ve Filiz Yıldız Celep üçüncü oldu.
Erol Evgin - 06.10.2015
Zorlu PSM'den 29 Ekim'de anlamlı konser:
Zorlu Performans Sanatları Merkezi, Cumhuriyet Bayramı'nda Erol Evgin ile anlamlı bir konsere imza atacak.
Erol Evgin - 01.10.2015
Kadıköy Sanat'a Taşınıyor
Kadıköy Belediyesi'nin Anadolu Yakası'ndaki kültür ve sanat faaliyetlerinin eksikliğini ortadan kaldırmak amacıyla, 05 Aralık 2005 tarihinde yapımını başlattığı Caddebostan Kültür Merkezi; 11 Aralık Fazıl Say, 14 Aralık Sertap Erener ve 21 Aralık Erol Evgin konserleriyle sanatseverlere kapılarını açtı.
Erol Evgin - 21.09.2015
16. Safranbolu Fotoğraf Yarışması
Yarışmada, İstanbul'dan Erol Evgin'in eseri ikinciliğe, Filiz Yıldız Celep'in fotoğrafı üçüncülüğe, Fatih Balkan'ın çalışması da mansiyon jüri özel ödülüne layık görüldü.
Erol Evgin - 16.06.2015
Babalar Gününde Zorlu'da Muhteşem Konser
Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin ve şarkılarıyla, yaptığı dizi müzikleriyle gençlerin beğenisini kazanan Murat Evgin en sevilen şarkılarını beraber seslendirecekler.
Erol Evgin - 03.06.2015
Behiye Aksoy Son Yolculuğuna Uğurlandı
Türk Sanat Müziği ve Devlet sanatçısı Behiye Aksoy için Teşvikiye Camii'nde öğle vakti cenaze töreni düzenlendi. Behiye Aksoy'un Türk bayrağına sarılı tabutu 12.00 sıralarında camiye getirildi. Behiye Aksoy'un tek çocuğu olan oğlu Ahmet Kazım Aksoy ile torunu Aslıhan Aksoy, törende taziyeleri kabul etti. Törene Behiye Aksoy'un Emel Sayın, Erol Evgin, Selami Şahin, Göksel Arsoy, Ayşen Gruda, Ateşböceği Ercan olarak bilinen oyuncu Ercan Bostancıoğlu gibi sanatçı dostları ile Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, yakınları ve sevenleri katıldı.
Erol Evgin - 03.06.2015
Sanatçı Behiye Aksoy, Son Yolculuğuna Uğurlandı
Türk Sanat Müziği sanatçısı Behiye Aksoy'un cenazesi, toprağa verildi.  Kaldığı özel bakımevinde 82 yaşında vefat eden Aksoy için Teşvikiye Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi.  Taziyeleri Aksoy'un oğlu Ahmet Aksoy ve ailesinin kabul ettiği cenaze törenine, sanatçı Erol Evgin, Selami Şahin, oyuncu Göksel Arsoy, Ayşen Gruda, müzik yapımcısı Şahin Özer, sanatçının dostları ve sevenleri katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erol Evgin Haberleri | Erol Evgin Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Erol Evgin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erol Evgin kimdir, hayatı ve biyografisi. Amatörler Oyunculardan Profesyonel Oyun.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 30.11.2021 16:11:32. #1.16#

title