Erman Toroğlu: Veysel, Sabrivari Orta Açtı

Erman Toroğlu: Veysel, Sabrivari Orta Açtı

25.08.2014 22:41 | Son Güncelleme: 25.08.2014 22:43

Fenerbahçe - Galatasaray maçını yorumlayan Erman Toroğlu, Veysel Sarı'nın açtığı orta doğrudan dışarıya gidince "Sabrivari orta oldu." dedi.

Fenerbahçe ile Galatasaray, Süper Kupa finalinde karşı karşıya geldi. Maçın 48. dakikasında sağ kanattan ilerleyen Galatasaraylı Veysel Sarı, Caner'i geçti ve ceza sahasına girdi. Önünde hiçbir rakibi bulunmayan Veysel, öyle kötü bir orta yaptı ki top doğrudan auta çıktı. Bu ortayı yorumlayan Erman Toroğlu, Galatasaray'ın Reyiz'i Sabri'nin kulaklarını çınlattı, "Sabrivari bir orta oldu." dedi.

DAHA ÖNCE DE "AZİZSİLİN" DEMİŞTİ

Erman Toroğlu daha önce de Fenerbahçe'nin yükselişini Aziz Yıldırım'ın müdahalelerine bağlamış ve bu hamleleri 'Penisilin' iğnesine benzeterek 'Azizsilin' diye isimlendirmişti.

Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları (14)
ÖMER İNCE: büyüğü neyse küçüğüde odur erman hocam haklısın
SALİH İNCE: terbiyesizin dik alası
BALIK BAŞTAN KOKAR: Erman Toroğlu seviyeyi çok düşürdü. Maçın önüne geçti zaten çok kötü bir maçtı. Bu tür yorumcuları çıkarmamak lazım. Futbol diye bi şey yoktu. taraftar zaten rezalet Erman felaket. Amaç SOMA daki ailelere yardımda bulunmak ama görünen tablo çok farklı. Bu gidişle tüm futbolseverleri fotboldan uzaklaşıyor. kimse bunun nedenini soruşturmuyor herkes olaylardan bahsediyor halbuki balık baştan kokar. Çok yazık.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title