Erkeksen Karşıma Çık

Türkücülere Savaş Açan Lerzan Mutlu, Mahsun Kırmızıgül'den Sonra Nihat Doğan'a Meydan Okudu. Bmw'sini Doğan'ın Çizdiğini Söyleyen Lerzan, 'Erkeklik Bu Değil, Çık Karşıma' Dedi.

Erkeksen Karşıma Çık
19.09.2006 02:20 | Son Güncelleme: 19.09.2006 02:20

Daha önce Mahsun Kırmızıgül'ün evine gül gönderdiğini söylemesi yüzünden türkücüyle söz düellosu yaşayan Lerzan Mutlu'nun hedefi bu kez Nihat Doğan oldu. İki hafta önce park halindeki BMW'si çizilen şarkıcı, "Bi tanesinden Bi tanesine, o kendini biliyor" sözleriyle saldırıyı Nihat Doğan'ın yaptığını ima etti. Bu şarkıyla başarılı bir çıkış yakalayan Doğan'a ağır ithamlarda bulunan Lerzan, "Erkeklik park halindeki arabayı parçalamakla olmaz. Erkekseler çıksınlar karşıma" diyerek meydan okudu.

Mutlu'nun hedef olarak Doğan'ı göstermesinin nedeni beş ay öncesine dayanıyor. Lerzan, televizyon programında Doğan'ın Seda Sayan ile olan beraberliğini eleştirmiş, aşkına yapılan bu iddialar da ünlü türkücüyü çileden çıkartmıştı. Son olayla kapanan defteri Lerzan yeniden açarken, Nihat Doğan, onun tehditkar sözlerine kulak asmadı. Doğan, "Sizleri severim, bunları duymamış olayım. Konuşacak bir şey yok" derken, yakınları onun sakinliğini 'fırtına öncesi sessizlik' olarak yorumladı.

Kaynak: Gecce

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title