Erkekler, Şans Getirsin Diye Süslü İneklerin Üstünden Geçmesine İzin Verdi

Erkekler, Şans Getirsin Diye Süslü İneklerin Üstünden Geçmesine İzin Verdi

Hindistan'da dini inanç gereği erkekler, kendilerine şans getireceklerini inandıkları için ineklerin üstlerinden geçmelerine izin verdi.

Hindistan'ın Madhya Paradesh şehrinde düzenlenen dini ritüelde, kendilerine şans getirdiklerine inandıkları için erkekler yere yatıp ineklerin üstünden geçmesine izin verdiler.

İNEKLER SÜSLENDİ

İnekler yerde yatan adamların üstünden geçerken etraftaki adamlarda ineğin altına atladı. Ay evresinin 12. gününde yapılan festivalde, erkekler yüzüstü yere yatarken süslenmiş inek sürüsü üstünden geçiyor.

FİZİKİ VE MANEVİ RAHATLIK SAĞLIYOR

Bir çok kişinin yaralanmasına sebep olmasına, insanlar ineklerin altında ezilmenin kendilerini fiziki ve manevi hastalıklardan kurtaracağına inanıyorlar.

YORUMLAR (4)

  • POLAT:
    Birileri dileklerini agave birileri gözüyle görmedigine inanir.kimsenin inancini elestirme.
    METİN: evet birader iste önemli olanda seni yaratana ve indirdigine görmeden inanman... Indirilen acik secik Ayetlere inanmayan ve elinin tersiyle itenlere Cehennem müjdelenmis.. Müjdeni veriyim dedim... Allah seninde gözlerini umarim fazla kapali tutmaz
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.