Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi

Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi

Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi takımlarından Bandırma Basketbol Kulübü Şehit Mehmet Gönenç Lisesi Spor Salonunda oynanan müsabakada Aksihar Gençlik Spor Kulübünü 105-82 yendi.

Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi

Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi takımlarından Bandırma Basketbol Kulübü Şehit Mehmet Gönenç Lisesi Spor Salonunda oynanan müsabakada Aksihar Gençlik Spor Kulübünü 105-82 yendi. Müsabakanın son 7 dakikası taraftarlar arasında çıkan kavgadan dolayı seyircisiz oynandı. Bandırma Basketbol Kulübünde hedef gelecek hafta İzmir'de Bornova Belediyespor ile oynanacak müsabakadan galibiyetle ayrılmak.

Kendi saha ve seyircileri önünde karşıladıkları Akhisar Gençlikspor maçından farklı bir galibiyetle ayrıldıklarını dile getiren Bandırma Basketbol Kulübü Antrenörü Alp Baydar, "Başından sonuna kadar takımızın üstünlüğüyle geçen müsabakadan galibiyetle ayrılmasını bildik. Bu başarıda emeği geçen herkesi kutluyorum. Hedefimize emin adımlarla yürüyoruz" dedi. Hedeflerinin bu hafta sonu İzmir'de oynayacaklarını Bornova Belediyespor maçını da kazanmak olduğunu dile getiren Baydar, bu maçın hazırlıklarına 5 Aralık 2011 tarihinden itibaren başlayacaklarını söyledi.

Takımda Sehat Özgey haricinde sakat sporcunun bulunmadığını açıklayan Baydar, Özgey'in tedavisine devam edildiğini kendisinin üç hafta sahalardan uzak kalacağını dile getirdi.

Bornova Belediyespor'un güçlü bir takım olduğuna dikkat çeken Baydar,ancak Bandırma Basketbol Kulübünün de boşa alınacak bir takım olmadığını sözlerine ekledi.

- BALIKESİR

Kaynak: AA