Bursa'da, Erkek Arkadaşının Uyuşturucuya Zorladığı Genç Kız, Pencereden Atlayarak Kurtuldu

Bursa'da, Erkek Arkadaşının Uyuşturucuya Zorladığı Genç Kız, Pencereden Atlayarak Kurtuldu

Bursa'da, gittiği evde erkek arkadaşının uyuşturucu almaya zorladığı 19 yaşındaki genç kız, kaçmak için pencereden atlayınca yaralandı.

Bursa'nın İnegöl ilçesinde gittiği evde erkek arkadaşının uyuşturucu almaya zorladığı öne sürülen R. U. (19), kaçmak için pencereden atlayınca yaralandı.

ERKEK ARKADAŞI GENÇ KIZI UYUŞTURUCU ALMAYA ZORLADI

Olay, dün gece Osmaniye Mahallesi'nde meydana geldi. Muhammed K. (26) bir apartmanın birinci katında birlikte alkol aldığı kız arkadaşı R. U.'ya iddiaya göre uyuşturucu alması için teklifte bulundu. Teklifi reddeden genç kızla erkek arkadaşı arasında tartışma çıktı.

GENÇ KIZ KURTULMAK İÇİN PENCEREDEN ATLADI

Rabia U., kendisini uyuşturucu almaya zorlayan Muhammed K.'den kurtulmak için pencereden atladı. 3 metre yükseklikten düşen Rabia U. yaralandı.

BURNUNDA VE KOLUNDA KIRIKLAR OLUŞTU

Rabia U., çevre sakinleri tarafından özel araçla İnegöl Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedaviye alınan genç kızın düşme sonucu burnunda ve kolunda kırıklar oluştuğu belirlendi.

GÖZALTINA ALINDI

Genç kızın şikayeti üzerine polis ekipleri Muhammed K.'yi gözaltına aldı. Evde yapılan aramada ise bir miktar uyuşturucu madde ele geçirdi.

Kaynak: DHA