Erkek Arkadaşını Bıçakladıktan Sonra Çırılçıplak Halde Pencereye Çıkıp İntihar Etmek İstedi

Erkek Arkadaşını Bıçakladıktan Sonra Çırılçıplak Halde Pencereye Çıkıp İntihar Etmek İstedi

Bursa'da erkek arkadaşını bıçakladıktan sonra eve kilitleyen genç kadın, çırılçıplak soyunup intihar etmek için pencereye çıktı.

Bursa'da akşam saatlerinde korkunç bir olay yaşandı. Genç kadın, evindeki erkek arkadaşını bıçakla yaraladıktan sonra çırılçıplak soyunup intihar etmek pencereye çıktı.

ÖNCE TARTIŞTI SONRA BIÇAKLADI

Olay, Osmangazi'ye bağlı Hamitler TOKİ Konutları'nda meydana geldi. 32 yaşındaki Gülşen A., kendisine borcu olduğu iddiasıyla 40 yaşındaki Mümin K. ile evde tartışmaya başladı. Bir süre sonra eline bıçak alan kadın, erkek arkadaşını sağ bacağından bıçaklayıp kapıyı kilitledi.

ÇIRILÇIPLAK SOYUNUP PENCEREYE ÇIKTI

Anahtarı tuvalete atan kadın, üzerine sifonu çekti. Sonra da çırılçıplak soyunup intihar etmek için pencereye çıktı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis, 112 ve 110 ekipleri sevk edildi. İntihar etmek isteyen kadın, uzun uğraşlara rağmen ikna edilemedi.

ÇİLİNGİR YARDIMIYLA KAPI AÇILDI, POLİS İÇERİ GİRDİ

Kadının ikna edilememesi üzerine olay yerine çilingir çağrıldı. Çilingir ön kapıyı açarken itfaiye ekiplerinin yardımıyla balkona çıkan polis ekipleri de evin arkasından içeriye girdi. Ekiplerin içeriye girmesinin ardından kadın, çırılçıplak vaziyette elinde bıçakla balkona çıktı.

KADIN SON ANDA KURTARILDI

İntihar girişiminde bulunan kadını, polis son anda kurtardı. Daha sonra evde üzeri giydirilen kadın ve erkek arkadaşı 112 ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı.