Erkeğe Bu Yapılmaz

Erkeğe Bu Yapılmaz

Lost Dizisinin Sawyer'ı 'Bir Erkeğin Başına Gelecek En Tramvatik Olay' Olarak Açıkladığı Ağdayı Düzenli Olarak Yaptırıyormuş.

Erkeğe Bu Yapılmaz

LOST DİZİSİNİN SAWYER'I 'BİR ERKEĞİN BAŞINA GELECEK EN TRAMVATİK OLAY' OLARAK AÇIKLADIĞI AĞDAYI DÜZENLİ OLARAK YAPTIRIYORMUŞ.

Gösterildiği ülkelerde izlenme rekorları kıran Lost dizisinde kötü adam Sawyer'ı canlandıran Josh Holloway, küçük bir sırrını açıkladı. Bir dönem modellik de yapan ünlü oyuncu ağdayla birkaç yıl önce tanıştığını söyledi. Vücudundaki tüylerden kurtulması istenen Holloway soluğu ağdacıda aldığını anlattı.

TRAMVATİK DENEYİM

Aktör, 'Çok tüylü bir erkek olmadığım için çok fazla canımın yanmayacağını düşündüm. Meğer yanılmışım. Ağda bir erkeğin başına gelebilecek en tramvatik deneyim' diye konuştu. Hollywood'da pek çok erkeğin epilasyon yaptırdığını söyleyen Holloway, esmer olan hemcinslerine sabır ve acıya dayanma gücü dileklerini gönderdi. Lost'un yakışıklısı dizide ağda yaptıran pek çok arkadaşının olduğunu ancak bu isimleri asla deşifre etmeyeceğini sözlerine ekledi.

Kaynak: Gecce