ERKAN BAŞ HABERLERİ

Erkan Baş haber, Erkan Baş son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erkan Baş - 23.04.2019
TBMM'nin Açılışının 99. Yıl Dönümü
Millet iradesinin abidesi kabul edilen TBMM'nin, Kurtuluş Savaşı'nın kazanılmasında oynadığı rol ile Gazilik sıfatını kazandığını, zafere giden yolda tetikleyici bir vazife gördüğünü vurgulayan Uysal, sözlerini şöyle sürdürdü: "TBMM, hem kuruluşun hem kurtuluşun hem egemenliğin hem de tüm farklılıkları reddedip bir olmayı başarmış bir milletin bütünlük sembolüdür. Milli egemenlik ilkesi 200 yıllık tarihin tecrübesinin ürünüdür. Unutulmaması gereken bu Meclisin, milletin egemenliğini tesis etme gayreti ile kurulduğudur, birilerinin kudretini artırma yeri değildir. Milli egemenlik en yüce hürriyettir. Çocuklarımıza bırakacağımız en değerli miras şüphesiz milli egemenliktir. Bizlerin gayreti milli egemenliği muhafaza etmek, çocuklarımız aracılığıyla ebediyete taşımaktır. Bu düşüncelerle tüm çocukların bayramını kutluyorum." TİP Genel Başkanı Erkan Baş ise yaptığı konuşmada, halkın iradesini temsil eden Meclisin kuruluş yıl dönümünü kutladı.
Erkan Baş - 16.04.2019
Tip Genel Başkanı Erkan Baş Açıklaması
Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Baş, "(Kedi uzanamadığı seçime murdar) dermiş.
Erkan Baş - 12.02.2019
Tip Genel Başkanı Erkan Baş Açıklaması
Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Baş, "TİP olarak, bu ülkede yaşayan tüm insanların sağlıklı ve ucuz gıdaya ulaşımını savunuyoruz ancak tanzim satış noktaları önünde oluşan kuyruklar başka bir Türkiye gerçeğini yansıtıyor.
Erkan Baş - 15.01.2019
TBMM Genel Kurulu
Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı Erkan Baş, işçilerin lehine olan düzenlemelerin Mecliste kabul edilmediğini öne sürdü.
Erkan Baş - 15.01.2019
Kanlı Ellerinizi Bölgemizden ve Ülkemizden Derhal Çekin"
Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Baş, ABD Başkanı Donald Trump'un, Türkiye'ye yönelik sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımına ilişkin, "Trump, bugün dünyanın en saldırgan, geçmişi en kirli devletin başındaki kişi olarak görevini yapıyor.
Erkan Baş - 20.12.2018
TBMM Başkanı Yıldırım'ın Kabulü
TBMM Başkanı Binali Yıldırım, Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Baş'ı kabul etti.
Erkan Baş - 20.12.2018
2019 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Baş ise 2019 yılı bütçesinin, "doğrusunun bulunmadığını, tümünün yanlış olduğunu" öne sürdü.
Erkan Baş - 18.12.2018
Tip Genel Başkanı Erkan Baş Açıklaması
Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Baş, "Bir ülkede eğer ücretli sömürü düzeni egemense halkın buna karşı direnme ve isyan etme hakkı, en temel haklardan biridir.
Erkan Baş - 12.12.2018
Selahattin Demirtaş, Reddi Hakim Talebinde Bulundu
Ankara 19'uncu Ağır Ceza Mahkemesi'nce Sincan Cezaevi yerleşkesindeki salonda görülen duruşmayı, HDP Eş Genel Başkanları Pervin Buldan, Sezai Temelli, Parti Sözcüsü Saruhan Oluç, Hukuk ve İnsan Hakları Komisyonu Sözcüsü Ayşe Acar Başaran, Grup Başkanveki Fatma Kurtulan ile milletvekilleri Ahmet Şık, Erkan Baş, Filiz Kerestecioğlu, Hüseyin Kaçmaz, Meral Danış Beştaş, Oya Ersoy, Tuna Çelik ve Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş takip etti.
Erkan Baş - 27.11.2018
Tip Genel Başkanı Baş Açıklaması
Türkiye İşçi Partisi (TİP) Genel Başkanı ve İstanbul Milletvekili Erkan Baş, "İşçi kardeşlerimiz sorunlarını, taleplerini ve seslerini duyuracak mecra bulamıyor.
Erkan Baş - 07.11.2018
Sağlık Alanında Düzenlemeler İçeren Teklif Komisyonda
Türkiye İşçi Partisi (TİP) İstanbul Milletvekili Erkan Baş, Türkiye'de FETÖ diye bir tehdidin olduğunu belirterek, "Bu tehdit, tek başına sizin altından kalkamayacağınız kadar da büyük bir tehdittir.
Erkan Baş - 10.10.2018
Meclisteki Parti Sayısı 9'a Çıktı
HDP Hatay Milletvekili Barış Atay Mengüllüoğlu ile İstanbul Milletvekili Erkan Baş'ın partilerinden istifa ederek, Türkiye İşçi Partisine geçmelerinin ardından Mecliste temsil edilen parti sayısı 9'a yükseldi.
Erkan Baş - 22.08.2018
Hdp Eş Genel Başkanı Pervin Buldan Partililerle Bayramlaştı
Bel fıtığı ameliyatı geçirdiğini ve uzun süredir evde olduğunu aktaran Buldan, bir partilinin HDP İstanbul Milletvekili Erkan Baş ve Hatay Milletvekili Barış Atay'ın Türkiye İşçi Partisi'ne (TİP) katılacakları yönündeki iddiayı sorması üzerine, "Baş ve Atay eski TİP'li arkadaşlardır.
Erkan Baş - 31.07.2018
30 Temmuz 2018 Haberleri
30 Temmuz 2018 Manşet Haberleri.
Erkan Baş - 06.06.2018
Boğaziçi Üniversitesi Öğrencilerinin Davası Başladı
Haber-Kamera: Hakan KAYA- Hasan YILDIRIM - İSTANBUL DHA 14'ü tutuklu 22 Boğaziçi Üniversitesi öğrencisinin ilk duruşması Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi 32. Ağır Ceza Mahkemesi'nde başladı. Tutuklu öğrencilerin aileleri ve katılımcılar duruşma öncesi adliye önünde basın açıklaması yaptı. Boğaziçi Üniversitesi'nde Afrin'de şehit düşen askerleri anmak için stant açarak lokum dağıtan öğrencilere saldırdıkları iddiasıyla 14'ü tutuklu 22 Boğaziçi Üniversitesi öğrencisinin ilk duruşması bugün Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi 32. Ağır Ceza Mahkemesi'nde başladı. Duruşma öncesi İstanbul Adalet Sarayı'nda önünde basın açıklaması yapıldı. Açıklamaya Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) milletvekilleri Ali Şeker, Sezgin Tanrıkulu, Zeynep Altıok Akatlı, Selina Doğan, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Halkların Demokratik Partisi (HDP) milletvekili adayları Ahmet Şık, Erkan Baş, Oya Ersoy ve Sema Uçar'ın da aralarında olduğu çok sayıda kişi katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erkan Baş Haberleri | Erkan Baş Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Erkan Baş haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erkan Baş kimdir, hayatı ve biyografisi. Gezi olaylarının 6'ncı yıldönümünde basın açıklaması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 4.8.2021 00:06:02. #1.14#

title