ERKAN AYDIN HABERLERİ

Erkan Aydın haber, Erkan Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erkan Aydın - 03.06.2017
Bursa'da Gözler Lig'de Kalma Maçında (Yeniden)
Uçakta Bursa Valisi İzzettin Küçük, Ak Parti Milletvekilleri Zekeriya Birkan, İsmail Aydın, Gemlik Belediye Refik Yılmaz, Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, CHP İl Başkanı Şadi Özdemir, Bursa Ticaret Borsası Başkanı Özer Matlı, işadamları ve gazeteciler yer aldı. Ayrıca, İçişleri eski Bakanı Ak Parti Bursa Milletvekili Efkan Ala Ankara'dan, CHP Milletvekilleri Ceyhun İrgil, Erkan Aydın ve Nurhayat Altaca Kayışoğlu'da İstanbul'dan uçak ile Trabzon'a gittiler.
Erkan Aydın - 03.06.2017
Bursa'da, "Hayatı Durduran" Kader Maçı
Uçakta Bursa Valisi Şahabettin Harput, Ak Parti Milletvekilleri Zekeriya Birkan, İsmail Aydın, Gemlik Belediye Refik Yılmaz, Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, CHP İl Başkanı Şadi Özdemir, Bursa Ticaret Borsası Başkanı Özer Matlı, işadamları ve gazeteciler yer aldı. Ayrıca, İçişleri eski Bakanı Ak Parti Bursa Milletvekili Efkan Ala Ankara'dan, CHP Milletvekilleri Ceyhun İrgil, Erkan Aydın ve Nurhayat Altaca Kayışoğlu'da İstanbul'dan uçak ile Trabzon'a gittiler.
Erkan Aydın - 25.05.2017
Atatürk'e Hakaret İddiasına Suç Duyurusu
CHP Bursa milletvekilleri Erkan Aydın ile Ceyhun İrgil, Atatürk'e hakaret ettiği iddiasıyla 5 kişi hakkında suç duyurusunda bulundu.
Erkan Aydın - 17.05.2017
2- Göç Sorununu Araştıran CHP'li Aydın: Suriyeliler, Sisteme Uyumlu Hale Getirilmeli
CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, kentte yaşanan göç sorununu incelemek üzere beraberindeki heyetle geldiği Mersin'de, stratejik planlar yapılarak Suriyelilerin sisteme uyumlu hale getirilmesi gerektiğini söyledi.
Erkan Aydın - 17.05.2017
Göç Sorununu Araştıran CHP'li Aydın: Suriyeliler, Sisteme Uyumlu Hale Getirilmeli
CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, kentte yaşanan göç sorununu incelemek üzere beraberindeki heyetle geldiği Mersin'de, stratejik planlar yapılarak Suriyelilerin sisteme uyumlu hale getirilmesi gerektiğini söyledi.
Erkan Aydın - 17.05.2017
Dha Yurt Bülteni-14
Görüntü Dökümü -------------- -Adliye binsının dış görüntüsü -Yasin Şengül'ün vesikalık fotoğrafı Haber-Kamera: Hümeyra PARDELİ / ERZURUM ====================================== Göç sorununu araştıran CHP'li Aydın: Suriyeliler, sisteme uyumlu hale getirilmeli CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, kentte yaşanan göç sorununu incelemek üzere beraberindeki heyetle geldiği Mersin'de, stratejik planlar yapılarak Suriyelilerin sisteme uyumlu hale getirilmesi gerektiğini söyledi.
Erkan Aydın - 07.05.2017
CHP Parti Meclisi Olağanüstü Toplandı
CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, CHP'nin süreci en iyi şekilde değerlendireceğini belirterek, "Tartışacağız.
Erkan Aydın - 28.04.2017
Dha Yurt Bülteni-5
Duruşmaya öldürülen Tuğçe Uludağ'ın annesi Tülay ile babası Özden Uludağ katıldı. Duruşmayı CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu üyeleri izledi.
Erkan Aydın - 28.04.2017
Öldürülen Genç Kızın Annesi: Silah Sesini Duyunca Kızımın Vurulduğu İçime Doğdu
Duruşmaya öldürülen Tuğçe Uludağ'ın annesi Tülay ile babası Özden Uludağ katıldı. Duruşmayı CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu üyeleri izledi.
Erkan Aydın - 15.04.2017
İnce'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Ayetli Yanıt
"HAYIR ÇIKINCA EZANIN YERİNE MİNARELERDEN KLASİK MÜZİK Mİ ÇALINACAK?" Türkiye'yi karış karış dolaştığını anlatan İnce, bazı illerde asılan afişlere tepki gösterdi. 'Ezan için, bayrak için Allah için evet' yazılı afişlerin asıldığını söyleyen İnce sözlerini şöyle sürdürdü: "Yazmış 'Ezan için evet' Utanmazlığa bakın. Yani, hayır çıkınca ezanın yerine minarelerden klasik müzik mi çalınacak? Bu ne utanmazlık. Yani biz seni biliyoruz. Miting için gittin bir yere, ezanı 50 dakika geç okuttun. Onu biliyoruz. Eğer bu ülkede minarelerden ezanlarımız 5 vakit özgürce okunuyorsa bunu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve gazilerimize borçluyuz. Yazmış 'tek bayrak için evet' Yani hayır çıkınca çift bayrak mı olacak? Sen bizi kendinle mi karıştırdın? Ankara'nın göbeğine Barzani'nin bayrağını diktiğini unuttuk mu zannediyorsun?" "KURAN-I KERİM'İN ÜSTÜNE YEMİN EDERSİNİZ YİNE UYMAZSINIZ VE ÇARPILIRSINIZ" Yalova'da AK Partili bir yetkilinin kendisine "vekilim görüyor musun, Avrupa'da milletvekili olan Hıristiyanlar İncil üzerine yemin ediyorlar. Bizde Kuran-ı Kerim'in üzerine yemin etsek siz laikler kıyameti koparırsınız" sözleri üzerine İnce, AK Partili yetkileyi şu cevabı verdiğini aktardı: "Yoo. O işten siz zarar edersiniz. Çünkü siz anayasa üzerine yemin ediyorsunuz, ama uymuyorsunuz. Kuran-ı Kerim'in üstüne yemin edersiniz yine uymazsınız ve çarpılırsınız." "ANKETLER KÖTÜ GİDİYOR ONUN İÇİN SALDIRIYORLAR" Seçimden sonra Cumhurbaşkanı'na gazilik unvanı verileceğini iddia eden İnce, "Seçimlerden sonra Cumhurbaşkanı'na verilmek üzere meclise bir gazilik unvanı teklifi gelecekmiş. CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın'ın da oy hakkı var benim de.
Erkan Aydın - 13.04.2017
Çorum'da Zincirleme Trafik Kazası: 4 Yaralı
Erkan Aydın'ın kullandığı 06 KPN 76 plakalı otomobil, Sungurlu-Çorum karayolu Taşköprü Kavşağı'nda, Muhteşem Karaman idaresindeki 19 SB 921 plakalı otomobille çarpıştı.
Erkan Aydın - 12.04.2017
CHP'li Tezcan: Peygamberlik Referandumla Olmaz
Tezcan'ın CHP Bursa İl Başkanlığı'nda düzenlediği basın toplantısına CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık, Bursa Milletvekilleri Erkan Aydın ve Nurhayat Altaca Kayışoğlu ve partililer katıldı.
Erkan Aydın - 12.04.2017
Dha: CHP'li Tezcan: Peygamberlik Referandumla Olmaz
CHP'nin Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Bursa'da yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'ın, 15 Temmuz gecesi uçakta bulunamamasını  Hz. Muhammed'in  mağara girişindeki örümcek ağı nedeniyle bulunamamasına benzetmesine tepki gösterdi. Tezcan, "Peygamberlik referandumla olmaz" dedi. Tezcan'ın CHP Bursa İl Başkanlığı'nda düzenlediği basın toplantısına CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık, Bursa Milletvekilleri Erkan Aydın ve Nurhayat Altaca Kayışoğlu ve partililer katıldı.
Erkan Aydın - 12.04.2017
Dha Yurt Bülteni-12
Tezcan'ın CHP Bursa İl Başkanlığı'nda düzenlediği basın toplantısına CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık, Bursa Milletvekilleri Erkan Aydın ve Nurhayat Altaca Kayışoğlu ve partililer katıldı.
Erkan Aydın - 12.04.2017
Dha Yurt Bülteni-12
Görüntü Dökümü --------------- -Alandan detaylar -Numan Kurtulmun'un açıklamaları (Süre: 02.32 dk) - (Boyut: 81 MB) Haber-Kamera: Hakan AKGÜN/ÇARŞAMBA(Samsun), ================================================= 3)CHP'Lİ TEZCAN: PEYGAMBERLİK REFERANDUMLA OLMAZ CHP'nin Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Aydın Milletvekili Bülent Tezcan, Bursa'da yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan'ın, 15 Temmuz gecesi uçakta bulunamamasını  Hz. Muhammed'in  mağara girişindeki örümcek ağı nedeniyle bulunamamasına benzetmesine tepki gösterdi. Tezcan, "Peygamberlik referandumla olmaz" dedi. Tezcan'ın CHP Bursa İl Başkanlığı'nda düzenlediği basın toplantısına CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık, Bursa Milletvekilleri Erkan Aydın ve Nurhayat Altaca Kayışoğlu ve partililer katıldı.
Erkan Aydın - 07.04.2017
Fetö Zanlısı Eski Kaymakam Aydın'da Yakalandı
Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında hakkında yakalama kararı bulunan eski Tatvan Kaymakamı Murat Erkan Aydın'da yakalandı.
Erkan Aydın - 29.03.2017
Nicaea Zeytin Marketi Açıldı
Nicaea Zeytin Marketi açılışına Ak Parti Bursa Milletvekili Muhammed Müfit Aydın, Chp Bursa Milletvekili Erkan Aydın, İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Ak Parti İlçe Başkanı Tamer Mahmut Hersek ve Chp İlçe Başkanı Ayan Özer'in yanı sıra çok sayıda vatandaşın katılımı ile yapıldı.
Erkan Aydın - 18.03.2017
Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 102. Yılı
Törene AK Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, CHP Çorum Milletvekili Tufan Köse, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül ile ilgililer katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erkan Aydın Haberleri | Erkan Aydın Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Erkan Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erkan Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Bursa Tahtalı'nın Ünlü Şeftalisi Görücüye Çıktı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.09.2021 01:25:21. #1.13#

title