ERKAN AYDIN HABERLERİ

Erkan Aydın haber, Erkan Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erkan Aydın - 31.10.2017
CHP'li Budak'tan Tezcan'a Soruşturma Tepkisi: Ülkede Hukuk Yok
CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, CHP Bursa Milletvekilleri Ceyhun İrgil ve Erkan Aydın'la birlikte Bursa'nın İnegöl ilçesine geldi.
Erkan Aydın - 31.10.2017
Dha Yurt Bülteni-14
CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, CHP Bursa Milletvekilleri Ceyhun İrgil ve Erkan Aydın'la birlikte Bursa'nın İnegöl ilçesine geldi.
Erkan Aydın - 31.10.2017
Dha Yurt Bülteni-10
Görüntü Dökümü ----------------------- Alman kaptanın ölüm anı güvenlik kamera kayıtları Dün gönderdiğim kaptanın denizden cesedi çıkarılma görüntüsü Alman kaptanın fotoğrafları  (Toplam: 7 dakika 1 saniye- 506 MB görüntü) Haber- Kamera: Ali GÜNDOĞAN / MARMARİS (Muğla), ===================================================== 4)CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI BUDAK: ÜLKEDE HUKUK YOKTU CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Cumhurbaşkanına hakaret gerekçesiyle CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan hakkında soruşturma başlatılmasını "Ülkede hukuk yokturö sözleriyle değerlendirdi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, CHP Bursa Milletvekilleri Ceyhun İrgil ve Erkan Aydın'la birlikte Bursa'nın İnegöl ilçesine geldi.
Erkan Aydın - 31.10.2017
CHP TBMM Grup Yönetiminde Seçim
Buna göre Grup Yönetim Kuruluna, Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Antalya Milletvekili Niyazi Nefi Kara, Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Denizli Milletvekili Melike Basmacı, Gaziantep Milletvekili Mehmet Gökdağ, Hatay Milletvekili Birol Ertem, İstanbul Milletvekili Selina Doğan, İzmir Milletvekili Murat Bakan ve Kırklareli Milletvekili Türabi Kayan seçildi.
Erkan Aydın - 07.10.2017
CHP Milletvekili Arık: Sağlık, Parayla Alınacak Hale Dönüştürüldü
Çalıştaya CHP'nin Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, Bursa Milletvekilleri Erkan Aydın, Dr.
Erkan Aydın - 07.10.2017
Dha Yurt Bülteni-12
Düzenlenen çalıştaya CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Muğla Milletvekili Nurettin Demir, Bursa Milletvekilleri Erkan Aydın, Ceyhun İrgil, Antalya Milletvekili Niyazi Nefikara, Mersin Milletvekili Hüseyin Hüseyin Çamak, İstanbul milletvekili Ali Şeker ve sivil toplum kuruluşlarını temsilcileri katıldı.
Erkan Aydın - 22.09.2017
CHP Grup Başkanvekili Özel Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcısı Aykut Erdoğdu da CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba ile bir çay ocağında insanlarla görüştüklerini belirterek, şunları söyledi: "İşçi kahvesinde oturduk, CHP'nin bu işçi kahvesinde hemen hemen hiç oyu yoktu. Baktılar, 'sizin neden korumanız yok?' diye sordular, dedim ki 'siz varsınız ya.' Bunu söyleyince bir yakınlaşma oldu ve dertlerini anlatmaya başladılar. Siyasette yolumuzda 4 ilke olmak zorunda; eşitlik, özgürlük, kardeşlik ve zenginlik. Bir yurtsever, vatanperver milletine bunları sağlamak için çalışıyorsa, o görevini yapmış demekti." CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba da kendisine "Her şey, herkes için yüründü, kayısı için niye yürünmedi?" diye sorulduğunu aktararak, sözlerine şöyle devam etti: "Dünyanın en barışçıl yürüyüşü 'adalet yürüyüşü' yapıldı. Türkiye tekrar bir moral buldu. Türkiye'de farklı kesimlerden insanların bir arada yürüyeceğini herkese gösterdik. Şimdi, 'fındık için yürüdünüz, kayısı için niye yürümüyorsunuz?' deniliyor. Ordu'dan Giresun'a fındık için yürüyenler Cumhuriyet Halk Partili değildi. Cumhuriyet Halk Partisi'nin yöneticileri yürümedi. Orada yürüyenler fındık üreticileriydi, önderlik eden Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve Genel Başkan Yardımcılarıydı. Buradan Malatyalı çiftçilere bir çağrı yapıyorum, eğer 'kayısıda adalet yok, 15 yıldan beri kanalizasyon suyuna mahkumuz' diyorsanız, siz yürüyüşü başlatın önünüzde biz olacağız. Siz 'yürüyeceğiz' deyin, genel başkanımız ve bütün milletvekillerimizi de buraya davet etmek bizim boynumuzun borcu." Programa, CHP İzmir Milletvekilleri Selin Sayek Böke, Murat Bakan, CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, CHP Çanakkale Milletvekili Bülent Öz, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, CHP Ankara Milletvekili Murat Emir, CHP Parti Meclisi Üyesi Kadir Gökmen Öğüt, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse, CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz ile partililer katıldı.
Erkan Aydın - 08.09.2017
Fabrikasının Bahçesini Deve Kuşlarına Ayırdı
Iğdırlı iş adamı Erkan Aydın, 3 aydan beri fabrikasının bahçesinde deve kuşu besliyor.
Erkan Aydın - 02.09.2017
Hakan Çavuşoğlu: BM Ses Vermenin Ötesinde Eyleme Geçmelidir
Bayramlaşma programlarına Çavuşoğlu'nun yanı sıra AK Parti Bursa Milletvekilleri Bennur Karaburun, Zekeriye Birkan, Emine Yavuz Gözgeç, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman katıldı. RUDEF'teki bayramlaşmaya CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın da katıldı.
Erkan Aydın - 02.09.2017
Dha Yurt Bülteni-11
Bayramlaşma programlarına Çavuşoğlu'nun yanı sıra AK Parti Bursa Milletvekilleri Bennur Karaburun, Zekeriye Birkan, Emine Yavuz Gözgeç, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman katıldı. RUDEF'teki bayramlaşmaya CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın da katıldı.
Erkan Aydın - 03.08.2017
Eski İçişleri Bakanı Gazioğlu'nun Kardeşi Yangında Öldü (3)
Dr. Apti Gazioğlu'nun cenazesi Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsi ardından Orhaneli'ye getirildi. Merkez Camii'nde ikindide kılınan namaz ardından düzenlenen cenaze törenine, İçişleri eski Bakanı ve Apti Gazioğlu'nun ağabeyi Mehmet Gazioğlu, CHP Bursa Milletvekilleri Erkan Aydın, Ceyhun İrgil,  Milli Savunma eski Bakanı Turhan Tayan, Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu ve çok sayıda kişi katıldı.
Erkan Aydın - 03.08.2017
Dha Yurt Bülteni-12
Apti Gazioğlu'nun cenazesi Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsinin ardından Orhaneli'ye getirildi. Merkez Camii'nde ikindi vakti kılınan namazın ardından düzenlenen cenaze törenine, İçişleri eski Bakanı ve Apti Gazioğlu'nun ağabeyi Mehmet Gazioğlu, CHP Bursa Milletvekilleri Erkan Aydın, Ceyhun İrgil,  Milli Savunma eski Bakanı Turhan Tayan, Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu ve çok sayıda kişi katıldı.
Erkan Aydın - 01.08.2017
Türk Telekom İçindeki Yazarları Keşfediyor
Proje kapsamında yayımlanan ilk kitap, Türk Telekom İşe Alım Grup Müdürü Mehmet Erkan Aydın'ın Oğuz Erdoğan ile birlikte kaleme aldığı "İŞ'te Mülakat" oldu.
Erkan Aydın - 24.07.2017
Dha Yurt Bülteni-5
Nilüfer Belediyesi'nin, kentin kırsal mahallelerinde yetişen ürünlerin daha geniş kitleler tarafından tanınmasına katkıda bulunmak amacıyla düzenlediği festivallerden biri olan 2. Tahtalı Şeftali Festivali, geniş katılımla gerçekleşti. Halkın büyük ilgi gösterdiği festivale Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, eşi Seden Bozbey, CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Karabıyık, CHP Bursa Milletvekilleri Orhan Sarıbal ile Erkan Aydın, Nilüfer Belediye Meclisi Üyeleri ve mahalle muhtarları katıldı.
Erkan Aydın - 23.06.2017
Dha Yurt Bülteni-7
'RAHAT KIYAFET GİYİN, EMNİYET KEMERİ TAKIN' Bayram nedeniyle tatile şehirlerarası yolarda araç trafiğinin yoğunlaşacağını belirten Recai Öz sürücüleri trafik kuralları konusunda uyardı. Sürücülerin birbirlerine karşı saygılı ve hoşgörülü olmalarını da isteyen Şube Müdürü Öz şunları söyledi: "Trafikte kurallara uymanın yanında sürücü, yolcu ve yayaların birbirlerine karşı sevgi, saygı ve hoşgörüyle davranmaları durumunda birçok sorunun çözüleceğini düşünüyoruz. Yani sadece trafik kurallarına uymak yetmiyor, birbirimize karşı sevgili, saygılı ve hoşgörülü olmak zorundayız. Öncelikle bayram süresince araçların ve trafiğin artacağını düşünüyoruz. Bu nedenle uzun yola çıkacak, tatil yörelerine gidecek, memleketlerine seyahat edecek sürücülerimiz, yola çıkmadan önce araçlarının teknik ve periyodik bakımlarını kesinlikle yaptırmalarını tavsiye ediyoruz. Ayrıca rahat bir kıyafetle yolculuk yapmaları daha önemli. Emniyet kemerini mutlaka takmaları gerekiyor. Emniyet kemeri kazalarda yüzde 50 ila yüzde 75 oranında ölüm ve yaralanmaları azaltıyor. Ayrıca sürücülerin seyahatleri boyunca ağır ve yağlı yiyeceklerden kaçınmalarını tavsiye ediyoruz, sıvı gıdalar tüketmelerini öneriyoruz. Yakın takip yapmamalarını tavsiye ediyor, kazasız iyi bayramlar diliyoruz." Görüntü dökümü: ------------------------ -Karayolunda denetim yapan polislerin, Trafik Müdürü Recai Öz'ün konuşmasından çekilen görüntüler bulunuyor.) Haber-Kamera: Hakan TÜRKTAN-ESKİŞEHİR, ======================================================= 8)CHP'Lİ AYDEMİR REHABİLİTASYON MERKEZİNDE ŞÜPHELİ ÖLÜMÜ MECLİS'E TAŞIDI   BURSA'da özel bir rehabilitasyon merkezinde kalan 27 yaşındaki Fatma Aydemir'in geçen şubat ayında ölümünü şüpheli bulan savcılığın soruşturması devam ederken, CHP Bursa Milletvekili  Erkan Aydın da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'nın yanıtlaması istemiyle  Meclis'e soru önergesi verdi.
Erkan Aydın - 17.06.2017
TBMM Genel Kurulu
Danışma Kurulu toplanamadığından Genel Kurulun onayına sunulan öneri üzerinde söz alan CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, şehir hastanelerinin yeni rant alanlarına yol açtığını ileri sürdü.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erkan Aydın Haberleri | Erkan Aydın Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Erkan Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erkan Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Çölyak Hastalığı Meclis Araştırma Komisyonu Şanlıurfa'da.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.9.2021 00:28:21. #1.15#

title