ERKAN AYDIN HABERLERİ

Erkan Aydın haber, Erkan Aydın son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erkan Aydın - 27.10.2018
Karaağız Sakinlerinden Şehir Merkezinde Termik Santral Eylemi
Bölgede sürekli nöbet de tutan Karaağızlılar, bugün de topluca Bursa şehir merkezine gelerek eylem yaptı. Merkez Osmangazi ilçesi Atatürk Caddesi'ndeki Heykelönü'nde toplanan Karaağızlılar, valilik binasının yakınındaki alanda, ellerinde pankartlar taşıyıp 'Bursa uyuma, köyüne sahip çık' şeklinde slogan attı. CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın'ın da destek verdiği eylemde kadın ve çocukların da aralarında yer aldığı mahalleli adına basın açıklamasını Mesut Korkmaz okudu.
Erkan Aydın - 27.10.2018
Dha Yurt Bülteni-14
Bölgede sürekli nöbet de tutan Karaağızlılar, bugün de topluca Bursa şehir merkezine gelerek eylem yaptı. Merkez Osmangazi ilçesi Atatürk Caddesi'ndeki Heykelönü'nde toplanan Karaağızlılar, valilik binasının yakınındaki alanda, ellerinde pankartlar taşıyıp 'Bursa uyuma, köyüne sahip çık' şeklinde slogan attı. CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın'ın da destek verdiği eylemde kadın ve çocukların da aralarında yer aldığı mahalleli adına basın açıklamasını Mesut Korkmaz okudu.
Erkan Aydın - 20.10.2018
Bursa Özel Hayat Hastanesi Yeni Binasını Törenle Açtı
BURSA'DA 'Sağlığınız için Hayat' sloganı ile 40'ıncı yılını kutlayan Özel Hayat Hastanesi'nin yeni binasının açılışı görkemli bir törenle gerçekleştirildi.   Açılışa Vali Yardımcısı Ergun Güngör, AK Parti Bursa Milletvekilleri Efkan Ala, Hakan Çavuşoğlu, Atilla Ödünç, Refik Özen, Ahmet Kılıç, Mustafa Esgin, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Eski Tarım ve Köy İşleri Bakanı Faruk Çelik, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mihriban Kocabıyık, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı İsmail Kuş, Kestel Belediye Başkanı Yener Acar, İl Sağlık Müdürü Özcan Akan, Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof.
Erkan Aydın - 20.10.2018
Dha Yurt Bülteni 16
Görüntü Dökümü:   -Erbaş'ın jandarmaya gelişi -Karşılama töreni -Namaz kılınması -Yemek programından görüntü -Yemek programında yaptığı konuşma -Tekne turundan görüntü -Tekne turunda yaptığı açıklama -Vatandaşın jetski ile yaptığı gösteri -Genel ve detay görüntü Haber-Kamera: Ferit DEMİR/TUNCELİ,   =================== BURSA ÖZEL HAYAT HASTANESİ YENİ BİNASINI TÖRENLE AÇTI   BURSA'DA 'Sağlığınız için Hayat' sloganı ile 40'ıncı yılını kutlayan Özel Hayat Hastanesi'nin yeni binasının açılışı görkemli bir törenle gerçekleştirildi.   Açılışa Vali Yardımcısı Ergun Güngör, AK Parti Bursa Milletvekilleri Efkan Ala, Hakan Çavuşoğlu, Atilla Ödünç, Refik Özen, Ahmet Kılıç, Mustafa Esgin, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Eski Tarım ve Köy İşleri Bakanı Faruk Çelik, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mihriban Kocabıyık, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı İsmail Kuş, Kestel Belediye Başkanı Yener Acar, İl Sağlık Müdürü Özcan Akan, Uludağ Üniversitesi Rektörü Prof.
Erkan Aydın - 18.10.2018
CHP Milletvekilleri, Yerel Seçimler İçin Şırnak'ta
CUMUHURİYET Halk Partisi (CHP), milletvekili ve belediye başkanı çıkaramadığı kentlerte incelemelerde bulunmaları için 3'er kişilik ekipler oluşturdu. Bu çerçevede 2'si milletvekili 3 CHP'li Şırnak'ta incelemelerde ve temaslarda bulundu. CHP'nin, milletvekili ve belediye başkanı çıkaramadığı illere 3 kişilik heyet gönderdiği program kapsamında, Şırnak'a gelen CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın, Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş ve Parti Meclis Üyesi Erbil Aydınlık, CHP Parti binasında partililerle görüştükten sonra Şırnak'ta bulunan sivil toplum kuruluşları ile görüşecek, esnaf ziyareti yapıp halkın sorunlarını dinleyecek.
Erkan Aydın - 15.09.2018
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Bursa'da
CHP Genel Başkan Kılıçdaroğlu, Ankara'dan karayoluyla Bursa'nın İznik ilçesine geldi. Kılıçdaroğlu'nu, Yenişehir-İznik yolu üzerinde CHP Bursa Milletvekilleri Erkan Aydın, Orhan Sarıbal, Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Yüksel Özkan ile Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş, parti mensupları ve vatandaşlar karşıladı.
Erkan Aydın - 15.09.2018
Bursa CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Bursa'da
CHP Genel Başkan Kılıçdaroğlu, Bursa programı kapsamında İznik ilçesine geldi. Ankara'dan karayoluyla gelen Kılıçdaroğlu'nu, Yenişehir-İznik yolu üzerinde CHP Bursa Milletvekilleri Erkan Aydın, Orhan Sarıbal, Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Yüksel Özkan ile Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş, parti mensupları ve vatandaşlar karşıladı.
Erkan Aydın - 09.07.2018
Soma'daki Maden Faciası Davası
Duruşmaya CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP milletvekilleri Erkan Aydın, Bekir Başevirgen, Kani Beko ve Ahmet Vehbi Bakırlıoğlu ile HDP milletvekilleri Ahmet Şık, Rıdvan Turan, Oya Ersoy ve Serpil Kemalbay da katıldı.
Erkan Aydın - 28.06.2018
Şehit Uzman Çavuş Özkan'ın Cenazesinde CHP Çelengi Gerginliği (2)
İL BAŞKANI AKKUŞ'TAN TEPKİ CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş, şehit Jandarma Uzman Çavuş İsa Özkan'ın cenaze töreninde CHP çelenginin yere atılmasıyla ilgili İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya tepki gösterdi. İl Başkanı Akkuş, cenaze töreninde partilerinin çelenginin yere atılması olayının, İçişleri Bakanı Soylu'nun yaptığı açıklamadan hemen sonra yaşandığına dikkat çekerek şöyle dedi: "Orada Büyükorhan Belediye Başkanı/nın iki köylüsü genç arkadaşın, CHP İl Başkanlığı ve sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun çelengini kırması önemli; ancak polise teslim edilen çelengin polisin elinden alınıp kırılması da çok daha farklı bir bakış açısı getiriyor bize. Çünkü Süleyman Soylu'nun, 'CHP İl Başkanları şehit cenazelerine katılmasınlar, katılırlarsa da protokol içerisinde değerlendirilmemeliler' diye bir açıklaması söz konusu. Bunu şiddetle kınıyorum. Yarın genel merkezimiz ile birlikte 81 ilde sayın Süleyman Soylu'nun yapmış olduğu bu açıklamaya karşılık bir açıklama yapacağız. Ne yazık ki İçişleri Bakanı olan Süleyman Soylu, 81 milyonun İçişleri Bakanı olarak davranmıyor. Sadece ve sadece Adalet ve Kalkınma Partisi'nin İçişleri Bakanı olarak davranıyor. Sanki CHP iktidardaymış gibi süreci yöneten bir İçişleri Bakanını istifaya davet ediyorum ve aynı zamanda da kınıyorum." Akkuş, çelenklerin parçalanması olayını gerçekleştirenlerin yakalanmasını beklediklerini söyleyerek, "Failler belli, eşkalleri belli, kişiler belli, nerede yaşadıkları belli, kimlerin yakınları oldukları belli; onların yakalanıp adalete teslim edilmelerini istiyoruz. 2 kişiden bahsediliyor; aynı kişiler milletvekilimiz Sayın Erkan Aydın'a da sözlü saldırıda bulundular.
Erkan Aydın - 28.06.2018
Dha Yurt Bülteni - 19
Şehit Uzman Çavuş Özkan'ın cenazesinde CHP çelengi gerginliği (2) İL BAŞKANI AKKUŞ'TAN TEPKİ CHP Bursa İl Başkanı Hüseyin Akkuş, şehit Jandarma Uzman Çavuş İsa Özkan'ın cenaze töreninde CHP çelenginin yere atılmasıyla ilgili İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya tepki gösterdi. İl Başkanı Akkuş, cenaze töreninde partilerinin çelenginin yere atılması olayının, İçişleri Bakanı Soylu'nun yaptığı açıklamadan hemen sonra yaşandığına dikkat çekerek şöyle dedi: "Orada Büyükorhan Belediye Başkanı/nın iki köylüsü genç arkadaşın, CHP İl Başkanlığı ve sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun çelengini kırması önemli; ancak polise teslim edilen çelengin polisin elinden alınıp kırılması da çok daha farklı bir bakış açısı getiriyor bize. Çünkü Süleyman Soylu'nun, 'CHP İl Başkanları şehit cenazelerine katılmasınlar, katılırlarsa da protokol içerisinde değerlendirilmemeliler' diye bir açıklaması söz konusu. Bunu şiddetle kınıyorum. Yarın genel merkezimiz ile birlikte 81 ilde sayın Süleyman Soylu'nun yapmış olduğu bu açıklamaya karşılık bir açıklama yapacağız. Ne yazık ki İçişleri Bakanı olan Süleyman Soylu, 81 milyonun İçişleri Bakanı olarak davranmıyor. Sadece ve sadece Adalet ve Kalkınma Partisi'nin İçişleri Bakanı olarak davranıyor. Sanki CHP iktidardaymış gibi süreci yöneten bir İçişleri Bakanını istifaya davet ediyorum ve aynı zamanda da kınıyorum.ö Akkuş, çelenklerin parçalanması olayını gerçekleştirenlerin yakalanmasını beklediklerini söyleyerek, "Failler belli, eşkalleri belli, kişiler belli, nerede yaşadıkları belli, kimlerin yakınları oldukları belli; onların yakalanıp adalete teslim edilmelerini istiyoruz. 2 kişiden bahsediliyor; aynı kişiler milletvekilimiz Sayın Erkan Aydın'a da sözlü saldırıda bulundular.
Erkan Aydın - 13.06.2018
Diş Hekimi Devlet Desteğiyle Süt İşleme Tesisi Kurdu
"İlçedeki inek sayısında 2 kat artış oldu" İşçi Erkan Aydın (45) daha önce evinden uzak şehirlerde çalışmak zorunda kaldığını belirterek, "İşletme sayesinde memleketimde işe kavuştum.
Erkan Aydın - 12.06.2018
Kudüs Özel Programı Gerçekleştirilecek
Canlı olarak yayınlanan gecede, Dr. Erkan Aydın yaptığı dua ile Kadir gecesini taçlandırdı.
Erkan Aydın - 21.05.2018
CHP'de Milletvekillerinin Yarıya Yakını Liste Dışı Kaldı
İYİ Parti'ye geçen milletvekilleri listede Kılıçdaroğlu'nun talimatıyla İYİ Parti'ye katılan, daha sonra yeniden partilerine dönen Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Bursa Milletvekilleri Nurhayat Altaca Kayışoğlu ile Erkan Aydın, Çorum Milletvekili Tufan Köse, Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer ve Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş yine aynı bölgelerden milletvekili adayı gösterildi.
Erkan Aydın - 15.05.2018
İftar ve Sahur Programları Kudüs'ten Canlı Yayınla Tivibu Ramazan'da
Ramazan boyunca her gün iftar ve sahur programlarının yer alacağı Tivibu Ramazan'da ilahiyatçı yazar Dr. Erkan Aydın'ın "Erkan Aydın'la İftar Vakti" programı geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da izleyicilerle buluşacak.
Erkan Aydın - 10.05.2018
15 Milletvekili CHP'ye Geri Döndü
İYİ Parti'den CHP'ye geri dönen 15 milletvekilinin isimleri şunlar: "Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer, Ankara Milletvekili Nihat Yeşil, Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, Burdur Milletvekili Mehmet Göker, Bursa Milletvekilleri Nurhayat Altaca Kayışoğlu ile Erkan Aydın, Çorum Milletvekili Tufan Köse, Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erkan Aydın Haberleri | Erkan Aydın Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Erkan Aydın haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erkan Aydın kimdir, hayatı ve biyografisi. Bursa CHP'li Başkan Adayı Mustafa Bozbey Bursalılarla Buluştu -1.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.9.2021 06:16:31. #1.14#

title