ERKAN AKSOY HABERLERİ

Erkan Aksoy haber, Erkan Aksoy son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erkan Aksoy - 21.11.2014
Bu Kez Öğretmenler Eylemde
Eyleme, Eğitim-İş Şube Başkanı Erkan Aksoy, Eğitim-Sen 7 Nolu Şube Başkanı Mehmet Emin Kışanlıoğlu ve bir grup öğretmen de destek verdi.
Erkan Aksoy - 25.11.2012
Tto, AB Standartında Beş Yıldızlı Oda
TTO, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne (TOBB) akredite olarak üyelerine "beş yıldızlı" hizmet veren oda ve borsalar arasında yerini aldı. Türkiye'deki 28 oda ve borsayla birlikte "Akredite Borsa" olmak için değerlendirmeye alınan TTO, Eylül ayında yapılan son denetimden sonra belge almaya hak kazandı. Ankara'daki Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) Konferans Salonu'nda düzenlenen Oda-Borsa Akreditasyon sertifika törenine, Yönetim Kurulu Başkanı Behçet Çınar, Meclis Başkanı Abdulvahap Olgun, Akreditasyondan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Aksoy, Genel Sekreter Bahadır Yılmazer, Genel Sekreter Yardımcısı Semra Ispartaloğlu ve Akreditasyon Danışmanı Birsen Baştan Tırıs, TOBB Başkanı M.
Erkan Aksoy - 28.09.2012
Önüne Gelen Müdahale Ediyor
CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı Ekrem İmamoğlu ve heyeti, Eğitim İş Sendikası 1 Nolu Şube Başkanı Erkan Aksoy ve beraberindekilerle ilçe merkezinde bir araya geldi.
Erkan Aksoy - 06.09.2012
Şişli'de "4+4+4"E Karşı İmza Kampanyası
Büyükdere Caddesi'nde başlatılan imza kampanyası öncesi açıklama yapan Eğitim-İş İstanbul 1 No'lu Şube Başkanı Erkan Aksoy, "4+4+4" olarak bilinen yasanın ideolojik hedefler doğrultusunda hazırlandığını iddia etti.
Erkan Aksoy - 07.05.2012
Roman Festivali Renkli Görüntülerle Sona Erdi
ROMANLARIN TİYATRO KEYFİ Festivalin son gününe Romanların tiyatro keyfi damgasını vurdu. Etkinlikler kapsamında hazırlanan ve Roman gençlerin rol aldığı "Biz Buyuz" adlı tiyatro oyunu Seka Park'ta sahnelendi. Bir Roman gencin doğumundan evlenmesine kadar geçen süreyi anlatan renkli oyunu Romanlar çok sevdi. Oyunu Roman vatandaşlarla birlikte Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Tahir Büyükakın, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ali Yeşildal, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Raşit Fidan, Halkla İlişkiler Şube Müdürü Zafer Sevil, Basın Yayın Şube Müdürü Mustafa Cebeci, Kocaeli Roman Dernekleri Federasyonu Başkanı Ahmet Çokyaşar, İzmit Roman Dernekleri Başkanı Fehmi Acar ve İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Erkan Aksoy izledi.
Erkan Aksoy - 07.05.2012
Roman Festivali Renkli Görüntülerle Sona Erdi
Festivalin son gününe Romanların tiyatro keyfi damgasını vurdu. Etkinlikler kapsamında hazırlanan ve Roman gençlerin rol aldığı "Biz Buyuz" adlı tiyatro oyunu Seka Park'ta sahnelendi. Bir Roman gencin doğumundan evlenmesine kadar geçen süreyi anlatan renkli oyunu Romanlar çok sevdi. Oyunu Roman vatandaşlarla birlikte Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Tahir Büyükakın, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ali Yeşildal, Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Raşit Fidan, Halkla İlişkiler Şube Müdürü Zafer Sevil, Basın Yayın Şube Müdürü Mustafa Cebeci, Kocaeli Roman Dernekleri Federasyonu Başkanı Ahmet Çokyaşar, İzmit Roman Dernekleri Başkanı Fehmi Acar ve İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Erkan Aksoy izledi.
Erkan Aksoy - 07.05.2012
Hıdırellez Ateşi Seka Park'ta Yandı
DİLEKLER SUYA BIRAKILDI Öte yandan Hıdırellez'in ertesi sabahı Dilek Sabahı ritüeli gerçekleştirildi. Roman genç kızlar bir gece önce yazdıkları dileklerini Seka Park sahilinden denize attı. Dilek Sabahı'na İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Erkan Aksoy da katıldı.
Erkan Aksoy - 27.03.2012
Eğitim-İş'ten 4+4+4 Protestosu
Grup adına basın açıklaması yapan Erkan Aksoy, "27 Mart Salı günü tüm Türkiye'de iş bırakıyoruz.
Erkan Aksoy - 26.03.2012
Avcılarda Milli Anayasa Forumu
Milli Anayasa Forumu'nun İstanbul Avcılar ilçesinde yapılan toplantısında, "Millet, AKP saldırılarına karşı seferber edilmelidir. Ya istiklal ya ölüm deme vaktidir" denildi. Milli Anayasa Forumu, 14. toplantısını Avcılar Barış Manço Kültür Merkezi'nde yaklaşık 400 kişinin katılımıyla yaptı. Balyoz Davası avukatı Celal Ülgen tarafından yönetilen toplantıda CHP Tunceli Milletvekili Kamer Genç, İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı Avukat Mehmet Cengiz ve 68'liler Birliği Vakfı Başkanı Sönmez Targan konuşmacı olarak yer aldı. Avukat Celal Ülgen toplantıyı, "Sizleri Mustafa Kemal ülküsüyle selamlıyorum" diyerek açtı. "AKP ABD projesinin ürünüdür" diyen Sönmez Targan, yeni Anayasa tartışmalarının ABD tarafından başlatıldığım ve AKP tarafından hazırlanmak istenen anayasanın karşıdevrim Anayasası olduğunu belirtti. Sönmez Fransızların devrimlerin kansız olmadığını çok iyi bildiğini belirterek, "Şimdi güçlerimizi birleştirme günüdür. Cumhuriyet mitinglerinde bunu başardık. Yine başarabiliriz" dedi. Mehmet Cengiz ise "Kurtuluş, programlı, örgütlü, birleşik bir mücadeledir. Türkiye'nin Atatürk, İsmet İnönü, Nazım Hikmet ve Celal Bayar'dan oluşan ittifaka ihtiyacı var" şeklinde konuştu. Kamer Genç ise CHP'nin Anayasa komisyonunda olmasının sebebini hükümetin kendilerini uzlaşmaz ve militarist göstermesini engellemek olduğunu belirtti. Genç Mecliste Milli Eğitim komisyonda 4+4+4 görüşmelerinde gerekli tepkiyi gösterdiklerini belirterek, "Biz ne pahasına olursa olsun direniyoruz. Tayypip Erdoğan'a çok sözler söylüyorum. Ama mahkemeye veriyorlar. Artık bunlara para ödemek istemiyorum" dedi. Konuşmacılardan sonra toplantıda katılımcılar söz aldı. İP Avcılar İlçe Başkanı Ahmet Yaman, "Bugün ülke elden gidiyor, Cumhuriyet elden gidiyor. AKP ve PKK yeni Anayasa için anlaştı. CHP'den, MHP'den, sivil toplum kuruluşlarından istenen bu Anayasa sürecine katılarak yeni Anayasanın meşrulaştırılmasıdır. Bu, Türkiye'yi yıkma projesidir. Ya istiklal ya ölüm deme vaktidir" diye konuştu. Eğitim iş 1 Nolu Şube Başkam Erkan Aksoy ise "4+4+4 diyorlar.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erkan Aksoy Haberleri | Erkan Aksoy Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Erkan Aksoy haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erkan Aksoy kimdir, hayatı ve biyografisi. Kocaeli'de Toplu Nikah Töreni.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 5.8.2021 02:46:59. #1.14#

title