ERKAN AKÇAY HABERLERİ

Erkan Akçay haber, Erkan Akçay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erkan Akçay - 27.02.2020
TBMM Genel Kurulu
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, teklifin 2'nci maddesinin ikinci fıkrasında "Avrupa Birliği üyesi ülkelere ihraç edilen veya ihraç edilmesi hedeflenen ürünler bu kanun kapsamında piyasaya arz edilmiş sayılır" denilirken, aynı maddenin dördüncü fıkrasına göre Avrupa Birliği üyesi ülkeler dışındaki ülkelere ihraç edilen veya ihraç edilmesi hedeflenen ürünlerin bu kanunun kapsamı dışında tutulmasının nedenini sordu.
Erkan Akçay - 12.02.2020
Eski milletvekili Türkoğlu için TBMM'de cenaze töreni düzenlendi
Törene, Türkoğlu'nun yakınlarının yanı sıra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Meclis Başkanvekili Celal Adan, eski TBMM Başkanı Cemil Çiçek, AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, CHP Grup Başkanvekilleri Özgür Özel ve Engin Altay, İYİ Parti Grup Başkanı Orhan Çakırlar, MHP Grup Başkanvekilleri Muhammed Levent Bülbül ve Erkan Akçay, İYİ Parti Grup Başkanvekilleri Lütfü Türkkan ve Müsavat Dervişoğlu, TBMM Milli Savunma Komisyon Başkanı İsmet Yılmaz ile eski ve yeni milletvekilleri, meclis bürokratları ve çalışanları katıldı.
Erkan Akçay - 04.02.2020
TBMM Genel Kurulu
"Türkiye'nin olmadığı bölgesel denklem asla düşünülemez" MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, İdlib'de, çatışmaların önlenmesi ve gözlem noktalarının korunması amacıyla takviye birlik olarak gönderilen Türk askerinin, dün rejim unsurlarının saldırısına uğradığını hatırlattı.
Erkan Akçay - 04.02.2020
Manisa'ya Stat Projesi İçin İlk Adım Atıldı
Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Manisa heyetini Bakanlık'ta ağırladı. Toplantıya Manisa Valisi Ahmet Deniz, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, AK Parti MKYK Üyesi Murat Baybatur, MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Manisa Milletvekilleri Semra Kaplan Kıvırcık, İsmail Bilen, Mehmet Ali Özkan, Tamer Akkal, Uğur Aydemir, AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı, MHP İl Başkanı Ömer Baysal, Cumhur İttifakı Manisa ilçe belediye başkanları ve Gençlik ve Spor Manisa İl Müdürü Yunus Öztürk katıldı.
Erkan Akçay - 29.01.2020
TBMM'den ABD'nin sözde Orta Doğu barış planına kınama
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay da ABD'nin sözde Orta Doğu barış planının, partisi açısından emperyal ve sinsi planların dışa vurumundan başka bir anlam ifade etmediğini dile getirdi.
Erkan Akçay - 29.01.2020
TBMM Genel Kurulu
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, ABD Başkanı Donald Trump'ın göreve başladığı günden itibaren Filistin konusunda emperyal ve sinsi planlarını ortaya koyduğunu söyledi.
Erkan Akçay - 28.01.2020
Rahşan Ecevit'in Devlet Mezarlığı'na defnine ilişkin teklif TBMM Genel Kurulunda kabul edildi
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Rahşan Ecevit'in vefat etmesi ve Devlet Mezarlığına, merhum Bülent Ecevit'in yanına defnedilmek istemesi nedeniyle yeni bir düzenleme yapma zarureti doğduğunu ifade etti.
Erkan Akçay - 28.01.2020
TBMM Genel Kurul'da 'deprem' konuşuldu
'DEPREMLE YAŞAMAYA HER AN HAZIR OLMAK ZORUNDAYIZ' MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay ise, "Depremle yaşamaya her an hazır olmak zorundayız.
Erkan Akçay - 28.01.2020
TBMM Genel Kurul'da 'deprem' konuşuldu
'DEPREMLE YAŞAMAYA HER AN HAZIR OLMAK ZORUNDAYIZ' MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay ise, "Depremle yaşamaya her an hazır olmak zorundayız.
Erkan Akçay - 28.01.2020
TBMM Genel Kurulu
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, deprem kuşağında yer alan Türkiye'de, depremle yaşamaya her an hazır olmak gerektiğini vurguladı.
Erkan Akçay - 22.01.2020
MHP Grup Başkanvekili Akçay'dan CHP'ye "FETÖ" eleştirisi Açıklaması
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, "CHP'liler de FETÖ'nün CHP'ye nüfuz ettiğini, hücrelerine kadar sindiğini ve ele geçirdiğini iddia edecek kadar vahim birtakım iddialarda bulunuyorlar.
Erkan Akçay - 10.01.2020
TBMM'de 10 Ocak Gazeteciler Günü ziyaretleri
MHP Grup Başkanvekilleri Erkan Akçay ve Levent Bülbül de PMD'yi ziyaret ederek, gazetecilerin gününü kutladı.
Erkan Akçay - 10.01.2020
AK Parti'li Bostancı: FETÖ'nün hangi kesimde ayağı-kolu var, takip edecek kurumlardır
'CHP KENDİ İÇİNDE KOMİSYON KURSUN' MHP Grup Başkanvekilleri Erkan Akçay ve Levent Bülbül de Parlamento Muhabirleri Derneği'ni ziyaret etti.
Erkan Akçay - 10.01.2020
MHP'lilerden Parlamento Muhabirleri Derneğine Çalışan Gazeteciler Günü ziyareti
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, "Acaba CHP, FETÖ'nün siyasi ayağı meselesini araştırma komisyonuna havale ederek sümen altına mı atmak istiyor, meseleyi polemik içinde boğdurup mundar etmek mi istiyor?
Erkan Akçay - 02.01.2020
Libya tezkeresi, Meclis'te kabul edildi
TBMM Genel Kurulu, Libya'ya asker gönderme tezkeresini görüşmek için saat 14.00'de Meclis Başkanı Mustafa Şentop başkanlığında toplandı. İYİ Parti adına konuşan İzmir milletvekili Aytun Çıray, tezkere görüşmesinde hükümetten bir bakanın olmamasını eleştirerek "Şu ayıba bakın, Libya'ya asker göndermeye hazırlanıyorsunuz, hükümetten bir bakan bile yok. Cumhurbaşkanı gelip, burada tezkereyi savunmalıydı. Bu tezkereye 'hayır' diyeceğiz" dedi. MHP grubu adına konuşan Grup Başkanvekili Erkan Akçay "Tezkere Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki çıkarlarına katkı sağlayacak.
Erkan Akçay - 02.01.2020
Libya tezkeresi TBMM Genel Kurulunda
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Libya'ya asker gönderilmesine dair Cumhurbaşkanlığı tezkeresiyle ilgili, "Bu tezkereyle Akdeniz'de mavi vatanımızı koruyor, haklarımızın gasbedilmesini engelliyor, kardeş ülke Libya'nın istikrarına ve bölgesel barışa katkı yapıyoruz.
Erkan Akçay - 23.12.2019
"15 Temmuz, Türkiye'nin işgali teşebbüsüdür"
Kahraman, darbe teşebbüsünden nasıl haberdar olduğunu şöyle anlattı: "Evdeydim ve çocuğumla beraber yemek yiyordum. Bir uçak uçtu ve müthiş bir ses. Hemen pencereyi açtık uçak. Meclis emniyet müdürü beni aradı ve Beylerbeyi korumadaki iki arkadaşın silahın alındığını söyledi. Eyvah dedim 'darbe' oluyor. Cumhurbaşkanı ve başbakanı, Meclisi toplamam lazım. Kendi şahsi kararımla karar verdim. Meclisi açacağım. Genel bir söz vardır: Kaptanlar gemilerini terk etmezler, fareler gemileri terk ederler. Abdestimi aldım Meclise geldim. AA ve TRT'ye yazı yazdım, olağanüstü toplantı yapma yetkimi kullanarak ilan ettim. Vekilleri Ankara'ya çağırdım. Grup başkanvekillerine mesaj attım. 'Çankaya'ya hükümeti almaya gidiyorum' dedim. Çankaya'dan çıktığımızda helikopterler ateş kusuyordu. Meclis'e arka kapıdan girdik. 17 kişiydik. İçeride 30 kişi olduk. Divan katipleri geldi. Mecliste Mehmet Muş, Özgür Özel, Erkan Akçay üç tane partinin grup başkanvekili vardı.
Erkan Akçay - 19.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, CHP'li Erdoğdu'nun ifadeleri üzerine söz alarak, "Hep bu sistem eleştirisi yapılıyor, güçler ayrılığı da var.
Erkan Akçay - 17.12.2019
TBMM'de CHP ile MHP arasında 15 Temmuz tartışması
2020 Merkezi Yönetim bütçe ve 2018 Kesin Hesap Kanun Teklifi görüşmeleri devam ediyor. Bütçe görüşmelerinde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ile Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) arasında tartışma yaşandı. MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, OHAL'in ilan edildiği 20 Temmuz'u darbe olarak nitelendirmenin tamamen bir FETÖ ağzı olduğunu söyleyerek, "Ayrıca, yine, bir milletvekili arkadaşımız 'Tankların üzerine çıkma zamanı dedim ben 15 Temmuz akşamı' dedi; demiştir, doğrudur, katılıyorum, samimiyetine de inanıyorum fakat Türkiye Büyük Millet Meclisinde, hep birlikte burada -Sayın Özgür Özel, Mehmet Muş ve bizler, şuan ismini sayamayacağım pek çok arkadaşımız- gerçekten en iyi şekilde bu darbeye karşı çıkıldı.
Erkan Akçay - 17.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, "15 Temmuz hain FETÖ darbe girişimini değil de 20 Temmuz'u 'asıl darbe' olarak nitelendirmek FETÖ ağzıdır ve talihsiz bir ifadedir.
Erkan Akçay - 14.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay da gün boyunca Cumhurbaşkanı Erdoğan ve bakanlara yönelik ağır eleştirilerde bulunulduğunu ifade ederek, "Elbette bu eleştirilere cevap verecektir yeter ki bütün bu tartışmalar, karşılıklı tartışmalar Türkiye Büyük Millet Meclisinin mehabetine uygun olsun.
Erkan Akçay - 13.12.2019
ABD Senatosunun sözde Ermeni soykırım kararı
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, ABD Senatosunda alınan kararı "hukuku dayanağı olmayan siyasi bir adım" olarak gördüklerini söyledi.
Erkan Akçay - 13.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, "Kuzeydoğu Suriye'de 'Kürtler statü kazanmasın' diye katliamlar yapılıyor.
Erkan Akçay - 11.12.2019
2020 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulunda
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay da söz alarak, "Bu ülke birlikte kurulmuştur.
Erkan Akçay - 11.12.2019
2020 yılı bütçesi TBMM Genel Kurulunda
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, ekonomik güvenliğin, Türkiye'nin topyekun güvenliğini için önemli olduğunu söyledi.
Erkan Akçay - 09.12.2019
TBMM'de bütçe görüşmeleri başladı (2)
MHP'Lİ AKÇAY: MECLİS DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKINA SAHİPTİR MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay ise bütçeyi yürütme organı olan Cumhurbaşkanlığının hazırladığını belirterek, "Parlamenter sistemde, yasama ve yürütme organlarının aynı siyasi partiden veya koalisyonlardan oluşması, yürütmenin yasamaya tahakkümü adeta bir mecburiyetti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erkan Akçay Haberleri | Erkan Akçay Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Erkan Akçay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erkan Akçay kimdir, hayatı ve biyografisi. TBMM Genel Kurulu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.10.2021 17:32:29. #1.15#

title