ERKAN AKÇAY HABERLERİ

Erkan Akçay haber, Erkan Akçay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erkan Akçay - 20.02.2021
MHP Grup Başkanvekili Akçay: "HDP demek PKK demektir"
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, HDP için "Ama 6 milyon oy alıyor.
Erkan Akçay - 25.12.2020
Son dakika haberi! TBMM Genel Kurulunda İsmet İnönü ve Mehmet Akif Ersoy anıldı
"Yeni Sevr planları" MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Gaziantep'in düşman işgalinden kurtuluşunun 99.
Erkan Akçay - 24.12.2020
TBMM Genel Kurulu
"Libya, milli güvenliğimizin kilit taşıdır" MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, dost ve kardeş ülke olarak nitelendirdiği Libya'nın bağımsızlığının 69.
Erkan Akçay - 24.12.2020
Çevreye ilişkin düzenlemeler içeren kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda kabul edildi (2)
CHP Tekirdağ Milletvekili İlhami Özcan Aygun'un konuşması sırasında MHP için "küçük ortak" ifadesini kullanması üzerine MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, bunun seviyesiz bir konuşma olduğunu ifade ederek tepki gösterdi.
Erkan Akçay - 23.12.2020
TBMM Genel Kurulunda "CHP, HDP ve İYİ Parti'nin anayasa çalışması iddiası" tartışıldı
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, "O bahse konu kişinin televizyonda konuşturulmasının Cumhur İttifakı ile uzak yakın bir alakası yoktur, bilgimiz dahilinde de değildir.
Erkan Akçay - 16.12.2020
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı bütçesi görüşülüyor
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay ise 15 Temmuz hain FETÖ darbesiyle emellerine ulaşamayan ABD'nin Türkiye'nin mücadele verdiği, hakkını savunduğu her alanda karşısında yer aldığını söyledi.
Erkan Akçay - 15.12.2020
TBMM Genel Kurulunda Cumhurbaşkanlığı bütçesi görüşülüyor
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay ise CHP'li milletvekillerinin konuşmaları sırasında MHP'ye yönelik "Sarayın küçük parçası" gibi ifadeler kullandıklarını söyledi.
Erkan Akçay - 13.12.2020
TBMM Genel Kurulunda, Milli Eğitim ile Ulaştırma ve Altyapı bakanlıklarının bütçeleri görüşülüyor
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, HDP'ye yönelik "Eli silahlı, örgütçü teröristleri anıp övgüler düzdükten sonra 'Biz Kemal Pir'iz.' demek, 'Biz PKK'yız.' demektir.
Erkan Akçay - 11.12.2020
TBMM Genel Kurulunda Ticaret Bakanlığı ile Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının bütçeleri görüşülüyor
Öte yandan MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay ise Türkiye'nin Suriye'nin kuzeyinde ülkenin güvenliği, bölgenin barış ve huzuru için çok önemli harekatlar gerçekleştirdiğini hatırlatarak "Bu hem terörle bir mücadeledir hem de ülkenin güvenliği kadar bölgenin barışına huzuruna katkı veren çok önemli operasyonlardır.
Erkan Akçay - 09.12.2020
Son dakika haberleri | TBMM Genel Kurulu'nda Adalet, Hazine ve Maliye ile Milli Savunma bakanlıklarının 2021 yılı bütçeleri kabul edildi
Son dakika haberi... Meclis Genel Kurulunda, Adalet, Hazine ve Maliye ile Milli Savunma bakanlıklarının bütçeleri kabul edildi.
Erkan Akçay - 09.12.2020
TBMM Genel Kurulu'nda 'Alaattin Çakıcı, Mahir Çayan' tartışması
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Özkoç'a yönelik olarak, "12 Eylül öncesi birtakım hadiselere atıfta bulunuyor, yalnız kendisiyle de çelişkiye düştüğünü hatırlatmak isterim.
Erkan Akçay - 07.12.2020
2021 Yılı Bütçesi TBMM Genel Kurulu'nda
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, "Cumhur İttifakı ne seçim ittifakıdır ne iktidar koalisyonudur, Cumhur İttifakı öncelikle bir sistem ittifakıdır ve ayrıca Cumhur İttifakı bir yapım ittifakıdır.
Erkan Akçay - 06.12.2020
TBMM'de bütçe maratonu başlıyor
KONUŞMALAR YAPILACAK Genel Kurul, Meclis Başkanı Mustafa Şentop Başkanlığı'nda yarın toplanacak. Görüşmeler, hükümet adına Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın 2021 Bütçe sunumuyla başlayacak. Ardından sırasıyla İYİ Parti grubu adına; Grup Başkanı İsmail Tatlıoğlu ile Samsun Milletvekili Erhan Usta, MHP grubu adına grup başkanvekilleri Erkan Akçay ile Levent Bülbül konuşacak.
Erkan Akçay - 04.12.2020
MHP'li Akçay: CHP, Türkiye düşmanlarının taşeronluğunu yapıyor
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun grup konuşmasında yaptığı açıklamalara ilişkin, "CHP her fırsatta Türkiye düşmanlarının ağzıyla konuşarak milli çıkarlarımıza muhalefet etmekte, onların taşeronluğunu yapmaktadır" dedi.
Erkan Akçay - 03.12.2020
TBMM Genel Kurulu
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, bazı konuların bir güne, bir haftaya sığmayacak kadar önemli olduğunu dile getirerek, engelliliğin çok boyutlu bir mesele olduğunu kaydetti.
Erkan Akçay - 02.12.2020
TBMM Genel Kurulu
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Uyar Madencilik'in 2012 yılında işten çıkardığı 804 madencinin iki aylık maaşıyla, kıdem ve ihbar tazminatlarını ödemediğini belirterek, "Redevans sözleşmeleriyle işletilen maden ocaklarında çalışanların kıdem ve ihbar tazminatlarının Türkiye Kömür İşletmeleri tarafından ödenmesine yönelik bir düzenleme beklentisi var.
Erkan Akçay - 01.12.2020
TBMM Genel Kurulu
İYİ Parti'nin 14 gün kesintisiz sokağa çıkma kısıntısı yönündeki teklifinin yine çıkmadığını ifade eden Türkkan, şunları söyledi: "Maalesef yine yetersiz kararlar alındı. Umarız bu konudaki eleştirilerimizde haklı çıkmayız. Alınan önlemlerin, vatandaşın derdini bilmemenin bir örneği olduğunu düşünüyorum. Bu meselelere daha ciddi yaklaşmak lazım. Bir diğer önemli konu ise aşı meselesi. Özellikle Avrupa ülkeleri nüfusuyla orantılı aşı siparişi verirken, hükümetimiz 83 milyonluk ülkemiz için ilk aşamada 10 milyon aşının geleceğini açıklamış. Aşının iki doz halinde yaptırılması gerektiğini dikkate aldığımızda 170 milyon doz aşıya ihtiyacımızın olduğu aşikar. Ne yazık ki hükümet aşıyı almakta geç ve yetersiz kalmıştır." "Yunanistan, Batı Trakya Türklerinin haklarını ihlal etmektedir" MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay da 28 Kasım 2020 de İskeçe Müftüsü Ahmet Mete'nin evine ırkçı saldırıların düzenlendiğini, bu saldırının Ahmet Mete'nin şahsında tüm Batı Trakya Türklerini hedef aldığını söyledi.
Erkan Akçay - 19.11.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Şırnak İl Kongresi'ni gerçekleştirdiklerini ve kentte bazı temaslarda bulunduklarını belirtti.
Erkan Akçay - 18.11.2020
TBMM Genel Kurulu
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, "Türkiye ve Azerbaycan, at izini it izinden ayıracak devlet aklına, ayıyı kovandan, horozu kümesten uzak tutacak yetkinliğe sahiptir.
Erkan Akçay - 17.11.2020
TBMM Genel Kurulu
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, Kıbrıs Barış Harekatı ile tarihe mührünü vuran Kıbrıs Türklüğünün var oluş mücadelesinin 15 Kasım 1983'te bağımsızlık ilanıyla taçlandığını ve yeni bir Türk devleti kurulduğunu dile getirerek, KKTC'nin 37'nci kuruluş yıl dönümünü kutladı.
Erkan Akçay - 17.11.2020
MHP heyeti, Şırnak'ın sorunlarını sahada dinledi
Milliyetçi Hareket Partisi (MHPH) Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından Şırnak'ın mevcut sorunları ile çözümlerin neler olduğuna yönelik başlatılan çalışmalar kapsamında görevlendirilen MHP Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay bölgeye gelerek kentin sorunlarını yerinde...
Erkan Akçay - 11.11.2020
İdris Güven'den 'Esnek çalışma düzenlemesi' açıklaması
Güven'in açıklaması şu şekilde: "Meclis Genel Kurul'da görüşmeleri devam eden "İşsizlik Sigortası Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifinde yer alan ve esnek çalışma düzenlemesinde tartışma oluşturan iki madde geri çekildi. Bildiğiniz gibi 4 ay önce kıdem tazminatı düzenlemesi gündeme gelmişti, derdimizi anlatana kadar epey hırpalanmıştık. Sonrasında Sayın Cumhurbaşkanımız bu adil ve doğru değil demişti. Bunu üzerine düzenleme meclisten geri çekilmişti. 15 gün öncede esnek çalışma ile ilgili, torba yasaya 3 madde konmuştu. Bizde sizlerin vasıtası ile basın açıklamalarımızla kamuoyuna, siyasi partilerin tamamına bu maddelerin doğru olmadığını, işçinin aleyhine olduğunu, kabul edilebilir olmadığını anlatmaya gayret sarf ettik. Türk-İş Genel Başkanımız Ergün Atalay, AK Parti grup başkanvekili Mehmet Muş, MHP Grup başkanvekilleri Levent Bülbül ve Erkan Akçay'dan bu konu ile ilgili randevu isteyerek, yapılacak olan düzenlemelerin, işçilere vereceği zararı anlatmıştır ve haklı taleplerimizin doğru olduğunu onlarda kabul etmiştir.
Erkan Akçay - 10.11.2020
'Esnek çalışma' maddeleri geri çekiliyor
TÜRK-İş Genel Başkanı Ergun Atalay, TBMM'de AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, MHP Grup Başkanvekilleri Erkan Akçay ve Muhammet Levent Bülbül ile bir araya geldi.
Erkan Akçay - 05.11.2020
TBMM Genel Kurulu
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, terör örgütünün saldırısı sonucu 3 işçinin şehit olduğunu anımsatarak, "Teröristleri, terör örgütlerini ve onların destekçilerini lanetliyorum.
Erkan Akçay - 04.11.2020
TBMM Genel Kurulu
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay ise 15 Temmuz hain darbe girişiminde Meclisin bombalandığı sıralarda HDP'li milletvekillerinin TBMM'ye geç saatlerde geldiklerini belirtti.
Erkan Akçay - 04.11.2020
TBMM Genel Kurulu
Depremle mücadele için bilim kurulu kurulmalı MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, İzmir'de yaşanan depremin ardından arama kurtarma çalışmalarının tamamlandığını belirterek, bölgede görev yapan arama kurtarma ekiplerine minnet ve şükranlarını sundu.
Erkan Akçay - 03.11.2020
TBMM Genel Kurulu
"Yaralar en kısa zamanda sarılacak" MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, depremde 17 binanın çöktüğünü, 124 binada ağır, 119 binada orta, 730 binada da hafif hasarın tespit edildiğini dile getirdi.
Erkan Akçay - 20.10.2020
TBMM Genel Kurulu toplandı
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay da Ersin Tatar'ı, KKTC Cumhurbaşkanı seçilmesinden dolayı kutlayarak, "Kıbrıs davası asıl sahiplerine emanet edilmiştir.
Erkan Akçay - 16.10.2020
Son dakika: MHP'den Hatay'daki yangın sonrası fidan kampanyası
MHP Grup Başkanvekili Erkan Akçay, 10 fidan bağışında bulunurken, MHP Genel Başkan Yardımcısı Hidayet Vahapoğlu da "Alçak PKK'nın Belen'de yaktığı ormana birkaç fidan da bizden olsun.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erkan Akçay Haberleri | Erkan Akçay Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Erkan Akçay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erkan Akçay kimdir, hayatı ve biyografisi. İYİ Partili Yılmaz ve eşi, TBMM'de trafik kazasında yaralandı (2).
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 27.10.2021 16:27:51. #1.16#

title