Erentepe Haberleri

Erentepe haber, Erentepe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erentepe - 01.12.2015
Antalya'da Elektrik Kesintileri
Akdeniz EDAŞ, Antalya ve ilçelerinde elektrik kesintisi yapılacağını bildirdi.
Erentepe - 03.11.2015
Akdeniz Edaş'tan Elektrik Kesintisi Uyarısı
Akdeniz EDAŞ tarafından yapılan açıklama ile Antalya’da yapılacak tesis çalışmaları sebebiyle 5 Kasım tarihinde bazı bölgelere elektrik verilemeyeceği bildirildi.
Erentepe - 24.10.2015
Kumluca Tarihine Yürüdü
Yürüyüşün Cumhuriyet etkinlikleri kapsamında gerçekleştirildiğini ifade eden Çetinkaya, şöyle konuştu: "Bundan önce, Cumhuriyet yürüyüşü, Rhodiapolis, Ortaköy, Erentepe ve Gelidonya Feneri'ne keşif yürüyüşleri yapmıştık.
Erentepe - 15.10.2015
Büyükşehir Belediye Başkanı Türel Açıklaması
Türel, şöyle konuştu: "Muhtarlarımızın vatandaşlara götürdüğümüz hizmette önemli rolleri var. Biz bu hizmetleri vatandaşlarımıza ulaştırabiliyorsak muhtarlarımızın desteğiyle sivil toplum örgüt temsilcilerimizle yapıyoruz. Bu anlamda Türkiye'de ilk MUBİM uygulamasını biz hayata geçirdik. Böylece Büyükşehir sınırlarımızın genişlemesiyle vatandaşlarımıza götürdüğümüz hizmet kalitesi de yükselmiştir. Antalya'da bir çok ilçemiz, sıcak karışım asfalta Büyükşehir Belediyemiz sayesinde kavuşmuştur. Hizmetlerimiz, imkanlarımız dahilinde daha da devam edecek." Kumluca'da birçok hizmet yaptıklarını kaydeden Türel, devam eden bazı projeleri de olduğunu belirterek, şöyle devam etti: "Şimdi size beklediğiniz haberi, müjdeyi veriyorum. Kumluca'da Güzören, Erentepe, Belen, Yazır, Yeşilköy, İncircik, Yenikışla, Karacaağaç ve Adrasan mahallelerimizde su sorununun çözümü için yıl sonunda kadar ihalesini gerçekleştiriyoruz.
Erentepe - 02.09.2015
Güroymak'ın Su Sorunu Çözülüyor
Çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Mehmet Emin Özkan, Şentepe Mahallesi'nde devam eden sondaj çalışmalarının ardından çıkarılacak suyun, ana şebekelere bağlanarak Erentepe ve Şentepe mahallelerine dağıtılacağını söyledi.
Erentepe - 26.06.2015
Erentepe Beldesinde Kanalizasyon Çalışması
Bulanık ilçesine bağlı Erentepe Belde Belediyesi, kanalizasyon çalışmalarına başladı.
Erentepe - 26.06.2015
Erentepe Beldesinde Hayırseverlerden İftar Yemeği
Bulanık ilçesine bağlı Erentepe beldesindeki hayırseverler, her gün iftar yemeği düzenleniyor.
Erentepe - 05.06.2015
Mahalle Yollarında Çalışmalar Sürüyor
Kumluca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, Toptaş ve Erentepe mahallelerinde yol yapım ve asfaltlama çalışması sürdürülüyor.
Erentepe - 29.05.2015
AK Parti'nin 8 Belediye Meclis Üyesi Dbp'ye Geçti
Bulanık Belediye meclis üyeleri Sırrı Karabalık, Mülazım Bostancı, Rüstemgedik Belde Belediye Meclis Üyeleri Nuhbek Hamarat, Burhan İba, Mehmet Erat, Ahmet Zencir, Erentepe Belde Belediye Meclis Üyeleri Becet Kesik ve Metin Özkan, AK Parti'den istifa ederek, düzenlenen törenle DBP'ye katıldı.
Erentepe - 22.04.2015
Bulanık'ta Voleybol Turnuvası
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen turnuvanın final maçında, Bulanık Vali Selahattin Hatipoğlu Bölge Ortaokulu ile karşılaşan 75. Yıl Erentepe Yatılı Bölge Ortaokulu rakibini 3-0 mağlup etti.
Erentepe - 14.04.2015
Jandarma Nöbet Kulübesine Silahlı Saldırı
Muş’un Bulanık ilçesindeki Erentepe Jandarma Karakol Komutanlığı’nın nöbet kulübesine kimliği belirsiz kişilerce taciz ateşi açıldı.
Erentepe - 14.04.2015
Muş'ta Jandarma Karakoluna Ateş Açıldı
Genelkurmay Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada; kimliği belirsiz kişi veya kişilerce, Muş'un Bulanık İlçesi Erentepe Jandarma Karakol Komutanlığının nöbet kulübesine, Bulanık istikametine gitmekte olan bir araçtan ateş açıldığı belirtilerek, "Saldırıyı müteakip, söz konusu araç kısa sürede Bulanık istikametinde gözden kaybolmuş, nöbet kulübesinin kurşungeçirmez camla kaplı olmasından dolayı, personelde herhangi bir zayiat meydana gelmemiştir" denildi.
Erentepe - 14.04.2015
TSK: Jandarma Nöbet Kulübesine Bir Araçtan Ateş Açıldı
Kimliği belirsiz kişi veya kişilerce, Muş Bulanık ilçesi Erentepe Jandarma Karakol Komutanlığının nöbet kulübesine, Bulanık istikametine giden bir araçtan ateş açıldı.
Erentepe - 29.03.2015
Kumluca Erentepe'yi Keşfediyor" Doğa Yürüyüşü Yapıldı
"Kumluca Erentepe'yi Keşfediyor" doğa yürüyüşüne, yaklaşık 400 kişi katıldı.
Erentepe - 25.12.2014
Kaybolan Kişinin Cesedi, Barajda Bulundu
Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Erentepe beldesinde yaşayan ve sabah namazının ardından aynı beldede oturan oğlunun evine gitmek üzere yola çıkn 74 yaşındaki Ali Kaya'dan uzun süre haber alamayan yakınları, durumu jandarmaya bildirdi.
Erentepe - 11.12.2014
Bingöl'de "Murat Nehri Havzası Rehabilitasyon Projesi"
"Murat Nehri Havzası Rehabilitasyon Projesi" kapsamında "Merkez Yamaç Mikrohavza Projesi" ile ilgili yapılan toplantıya değinen Bilinmiş, şunları söyledi: "Yamaç Mikrohavza Projesi kapsamında yapılan orman, mera, tarım, sulama ve enerji alt planlarında asıl gayenin doğal kaynakların rehabilitasyonu ile birlikte kırsal kalkınmanın da çerçevesi ele alınmıştır. Bu proje kapsamında bulunan Haziran, Erentepe, Düzyayla, Olukpınar, Gürpınar, Yamaç, Kılçadır ve Gümüşlü Köylerine yönelik olarak geçtiğimiz hafta içinde yapılan Sor-Sap-Çöz Programı ve tanıtım toplantıları yapılmıştır.
Erentepe - 30.05.2014
Arınç Güroymak'ta Konuştu: Bizi Ayakta Tutan Dualardır (2)
Arınç TÜRBE ZİYARETİNDE BULUNDU Güroymak İlçesine gelen Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, bölgenin kanaat önderi  Şeyh Nurettin Mutlu'yu evinde ziyaret etti. Güroymak ilçesinin Erentepe Mahallesindeki Nurettin Mutlu'nun evine giden Arınç, burada yaklaşık 40 dakika kaldı.
Erentepe - 12.05.2014
Erentepe Belde Belediyesinin Projeleri
Bulanık ilçesine bağlı Erentepe Belde Belediye Başkanı Mehmet Tanrıverdi, yaşama geçirecekleri projelerle beldenin kalkınacağını söyledi.
Erentepe - 20.04.2014
Bulanıkta Bahar Turnuvası
Bulanık Kapalı Spor Salonunda yapılan final maçında erkeklerde birinciliği Erentepe YBO, ikinciliği Vali Selahattin Hatipoğlu YBO, üçüncülüğü ise Bulanık YBO kazandı.
title