Erenler'de Kardeşlik Buluşması

Erenler'de Kardeşlik Buluşması
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Büyükşehir ‘Mahallemde İftar Var’ programları Erenler’de devam etti.

Büyükşehir 'Mahallemde İftar Var' programları Erenler'de devam etti. Buluşmaya katılan binlerce Erenler sakini birlikte oruç açtı. İftarın ardından çocuklar için mini gösteriler gerçekleştirildi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi 'Mahallemde İftar Var' buluşmaları Erenler'de devam etti. Çarşamba Pazarı bölgesine kurulan sofralara binlerce Erenler ilçe sakininin yanı sıra, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti Sakarya Milletvekili Recep Uncuoğlu, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk ve AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Yılmaz da katıldı.

Kardeşlik sofralarına misafir olan vatandaşların Ramazan ayını tek tek tebrik eden Başkan Toçoğlu, özellikle çocuklarla yakından ilgilendi. Karne heyecanı yaşayan miniklere tebriklerini ileten Toçoğlu, öğrencilere başarılarının devamını diledi. Programın devamında ise İstanbul Yeni Camii İmam Hatibi Ferruh Muştuer, Kur'anı Kerim tilaveti ile misafirleri mest etti.

Edilen dualar ve okunan ezan sonrası binlerce vatandaş hep birlikte oruçlarını açtı. İftar yapılan alana kurulan özel bir platformda ise Hayali Seçkin Bayramoğlu çocuklar için sahneye çıktı. Meddah ve Orta Oyunu hikayeleri ile miniklerin yüzlerini güldüren Bayramoğlu, sahneye davet ettiği küçük oyunculardan da mini gösteriler sahnelemelerini istedi. - SAKARYA

Erenler'de Kardeşlik Buluşması

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title