Ereğli Şahika Koleji'nden 'Minik Eller Boyama Yarışması'
Haberler » Güncel » Haber

Ereğli Şahika Koleji'nden 'Minik Eller Boyama Yarışması'

Ereğli'de, 'Minik Eller Boyama Yarışması'nın 2.'si Şahika Koleji'nde Yapıldı. Okul Müdürü Recep Varol, Amaçlarının Eğitim ve Öğretime Teşvik Edici Olma Görevini Yerine Getirebilmek Olduğunu Söyledi.

Ereğli Şahika Koleji'nden 'Minik Eller Boyama Yarışması'

Ereğli'de, 'Minik Eller Boyama Yarışması'nın 2.'si Şahika Koleji'nde yapıldı. Okul Müdürü Recep Varol, amaçlarının eğitim ve öğretime teşvik edici olma görevini yerine getirebilmek olduğunu söyledi.

Okul Müdürü Recep Varol, bu yıl ikincisini düzenledikleri 'Minik Eller Boyama Yarışması'na gösterilen ilgiden çok memnun olduklarını ifade etti. Gösterilen ilginin, doğru ve güzel bir iş yaptıklarının işareti olduğunu ifade eden Varol, katılımcı öğrencilere ve velilere teşekkür ederken, küçük yarışmacıları, gösterdikleri medeni cesaretten dolayı kutladı.

Amaçlarının; eğitim-öğretim hayatının başında olan minikleri ödüllendirmek, eğitim ve öğretime teşvik edici olma görevini yerine getirebilmek olduğuna işaret eden Varol, "İlk 3 dereceye giren öğrencinin kendisine, okuluna ve öğretmenlerine vereceğimiz hediyelerle birlikte, ilk 50 öğrencimizi ödüllendirmekle teşvik edicilik görevimizi yerine getirdiğimizi düşünüyorum. 7 Mayıs 2010 Cuma Günü saat 17.30'da Ereğli Kültür Merkezi'nde düzenleyeceğimiz ödül töreni ile öğrencilerimizi ödüllendireceğiz. Programa tüm Ereğli halkını bekliyoruz. Geleneksel hale getireceğimiz 'Minik Eller Boyama Yarışması'nı gelecek yıllarda daha geniş katılımlı, daha çok öğrencinin ödüllendirilmesi şeklinde planlamaktayız." dedi.

(CİHAN)