Ereğli'de Fuhuş Operasyonu: 9 Gözaltı

Ereğli'de Fuhuş Operasyonu: 9 Gözaltı

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde, polisin düzenlediği fuhuş operasyonunda para karşılığı erkeklerle birlikte olduğu öne sürülen 9 kişi gözaltına alındı.

Ereğli'de Fuhuş Operasyonu: 9 Gözaltı

Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'nde, polisin düzenlediği fuhuş operasyonunda para karşılığı erkeklerle birlikte olduğu öne sürülen 2'si yabancı uyruklu 3 kadın olmak üzere toplam 9 kişi gözaltına alındı.

İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, para karşılığında fuhuş yaptıkları ihbarı yapılan Ukrayna uyruklu 2 kadını takibe aldı. 3 ay süren takibin ardından dün saat 22.00 sıralarında ilçedeki Kadı Tarlası mevkiinde bulunan bir apartman dairesine baskın yapıldı. Evde bulunan Ukraynalı 35 yaşındaki O.L., 32 yaşındaki A.P. ve Türk olan 32 yaşındaki S.K. gözaltına alındı. Kadınlarla para karşılığında ilişkiye girdikleri ileri sürülen C.Ç, S.U., S.K., M.B. ve N.K. ile fuhuş için yer temin ettiği belirtilen 62 yaşındaki F.A.Ç. adlı kadın da gözaltına alındı.

5 kişi, polisteki ifadelerinin ardından serbest bırakıldı. 2 kadın, sınır dışı edilmek üzere Zonguldak Emniyet Müdürlüğü Yabancılar Şubesi'ne teslim edilirken, F.A.Ç. ile diğer kadının adliyeye sevk edileceği belirtildi. - Zonguldak / Ereğli