Ereğli'de 2016 Yılının İlk Bebeği Zeynep Miray

Ereğli'de 2016 Yılının İlk Bebeği Zeynep Miray

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde 2016 yılının ilk bebeği Zeynep Miray bebek oldu.

Ereğli'de 2016 Yılının İlk Bebeği Zeynep Miray

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde 2016 yılının ilk bebeği Zeynep Miray bebek oldu. Ereğli Devlet Hastanesi'nde Yeşim-Barış Özcan çiftinin ikinci çocukları olan Zeynep Miray, aileye büyük mutluluk yaşattı.


Ereğli' de yılın ilk bebeği 00.16' da Ereğli Devlet Hastanesi'nde 3 kilo 100 gram ağırlığında dünyaya geldi. Yeşim-Barış Özcan çifti, ikinci çocuklarına Zeynep Miray adını verdi. Doğum servisinde görevli hemşireler tarafından odaya getirilen Zeynep Miray bebek annesi Yeşim Özcan'ın kucağına verildi.


Yeşim Özcan'ın annesi Songül Çakıcı ikinci torununa çeyrek altın takarken, anne Yeşim Özcan, ikinci kez anne olmanın mutluluğunu yaşadığını ancak kızının yeni yılın ilk bebeği olmasından dolayı mutluluğunun daha da arttığını söyledi. Baba Barış Özcan ise "Önce şükürler olsun diyorum. Allah'a hamd olsun. Bizlere böyle bir evlat verdi. Bundan 3 yıl öncede oğlumuz oldu. Rabbim bir de kız çocuğu bağışladı." dedi.


Yeşim-Barış Özcan çifti ilk çocukları Miraç Can Meriç Özcan'ın ardından ikinci çocukları Zeynep Miray'la mutluluklarının bir kat daha arttığını da sözlerine ekledi.

Kaynak: CİHAN