Erdoğan Haberleri

Erdoğan haber, Erdoğan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erdoğan - Bugün
ABD Dışişleri: Genellikle diğer devletlerin deniz sınırı anlaşmazlıkları konusunda bir pozisyon almıyoruz
ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Ned Price, ABD'nin Yunanistan ile imzaladığı anlaşmanın Doğu Akdeniz'deki anlaşmazlıklara yansımalarına ilişkin, ABD'nin Türkiye ile Yunanistan arasındaki müzakereleri desteklediğini ve Washington'un genellikle diğer ülkeler arasındaki deniz sınırı anlaşmazlıkları konusunda pozisyon almadığını söyledi Günlük basın toplantısında soruları yanıtlayan Price, Yunanistan ile ABD arasında dün imzalanan Karşılıklı Savunma İşbirliği Anlaşması'nın Doğu Akdeniz'de Türkiye ile Yunanistan arasındaki tansiyona nasıl etki edeceğine ilişkin bir soruya şu yanıtı verdi: "Yunanistan ve Türkiye arasındaki istikşafi müzakerelerin devamı da dahil olmak üzere, Doğu Akdeniz'deki gerilimi düşürme çabalarını destekliyoruz. Prensip olarak, tüm devletleri deniz yetki sınırlarının birleştirilmesine ilişkin sorunlarını diyalog yoluyla ve uluslararası hukuka uygun olarak barışçıl bir şekilde çözmeye teşvik ediyoruz. Bildiğiniz gibi ABD genellikle diğer devletlerin deniz sınırı anlaşmazlıklarını nasıl çözmeleri gerektiği konusunda bir pozisyon almıyor." Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın terör örgütü YPG/PKK'nın Suriye üzerinden Türkiye'ye yönelik saldırılarını artırması üzerine bu bölgelere operasyon düzenleme sinyali verdiğine ilişkin bir soruya ise Price, geçtiğimiz günlerde Türkiye'ye yönelik sınır ötesi saldırıları kınadıklarını yineledi.
Erdoğan - Bugün
Milli yüzücü Talya Erdoğan, Sırbistan'da Comen Cup Yüzme Müsabakası'nda birinci oldu
Sırbistan'da devam eden Comen Cup Yüzme Müsabakası'nda milli yüzücü Talya Erdoğan, 400 metre serbestte birinci oldu.
Erdoğan - Bugün
Kılıçdaroğlu'ndan Merkez Bankası ziyareti sonrası açıklama: Burası bağımsız bir kurum
'KARARI LİYAKATLİ KİŞİLER VERSİN' Kılıçdaroğlu, Merkez Bankası'nın bağımsızlığına müdahale eden kişinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu savunarak, "Faiz oranları düşsün veya faiz oranları şu seviyeye insin diye ilk bilgiyi veren, kamuoyunu bilgilendiren kişinin veya bu konuda talimat verdiğini söyleyen kişinin Erdoğan olduğunu biliyoruz.
Erdoğan - Bugün
Kılıçdaroğlu'ndan Merkez Bankası ziyareti sonrası açıklama: Burası bağımsız bir kurum (2)
'HERHANGİ BİR SIKINTI YOK' Merkez Bankası'ndaki görevden almaların Kılıçdaroğlu ile görüşmesinde gündeme gelmediğini kaydeden Kavcıoğlu, bir soru üzerine Bankadaki görevden almaların Banka yönetimi tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a iletildiğini söyledi.
Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İmam hatipler demokrasinin standardını gösteren bir mihenk taşı olmuştur
CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Kuruluşundan itibaren imam hatipler bu ülkede demokrasinin standardını gösteren bir mihenk taşı olmuştur" dedi.
Erdoğan - Bugün
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: İMAM HATİPLER DEMOKRASİNİN STANDARDINI GÖSTEREN BİR MİHENK TAŞI OLMUŞTUR
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, " Kuruluşundan itibaren imam hatipler bu ülkede demokrasinin standardını gösteren bir mihenk taşı olmuştur" dedi.
Erdoğan - Bugün
Kılıçdaroğlu'ndan Merkez Bankası ziyareti sonrası açıklama: Burası bağımsız bir kurum
'KARARI LİYAKATLİ KİŞİLER VERSİN' Kılıçdaroğlu, Merkez Bankası'nın bağımsızlığına müdahale eden kişinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olduğunu savunarak, "Faiz oranları düşsün veya faiz oranları şu seviyeye insin diye ilk bilgiyi veren, kamuoyunu bilgilendiren kişinin veya bu konuda talimat verdiğini söyleyen kişinin Erdoğan olduğunu biliyoruz.
Erdoğan - Bugün
Son dakika gündem: Cumhurbaşkanı Erdoğan, İmam Hatip Okulları ve Türkiye'de Din Eğitimi Sempozyumu'nda konuştu: (2)
Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, imam hatiplerin 28 Şubat döneminde vesayetçilerin tekrar hedefi olduğunu, 8 yıllık kesintisiz eğitim dayatmasıyla ortaokul kısmı kapatılırken katsayı zulmüyle de imam hatiplilerin üniversite hayallerine set çekildiğini belirterek, "2011 yılında...
Erdoğan - Bugün
Son dakika haber: Cumhurbaşkanı Erdoğan, İmam Hatip Okulları ve Türkiye'de Din Eğitimi Sempozyumu'nda konuştu: (3)
Son dakika haberler: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, göreve geldiklerinde öğrenci sayıları 660 binden 64 binlere kadar düşen imam hatip okullarında okuyanların sayısının 1 milyon 415 bine ulaştığını belirterek, "İmam hatiplerin ortaokul ve lise kademesindeki öğrencilerin sayısının toplama oranı yüzde 14'e yükseldi.
Erdoğan - Bugün
"Tasarım Kumaş Maske" projesi Altın Küre ödülünün sahibi oldu
Sosyal projelerimizi ödüllerle taçlandırıyoruz Covid-19 ile mücadele kapsamında Gaziosmanpaşa Belediyesi Zat-ı Gül Hanım Kültür ve Sanat Merkezi'nde bir araya gelen Gaziosmanpaşalı kadınlar, sterilize edilmiş hijyenik ortamlarda yıkanabilir kumaştan maske üretimi gerçekleştirdi. Onlarca renk ve desen seçeneği sunan maskeler, tüm yüz tiplerine uyumlu kalıp ve detaylarla özel olarak tasarlandı. Gaziosmanpaşa Belediyesi daha önce de yine Kadın Koordinasyon Merkezlerinde hayata geçirdiği "Geri Dönüşüm Malzemelerinden Çanta Yapımı Projesi" ile Emine Erdoğan'dan sıfır atık ödülü almıştı.
Erdoğan - Bugün
Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İmam hatiplerin ortaokul ve lise kademesindeki öğrencilerin sayısının toplama oranı, yüzde 14'e yükseldi."
Son dakika gelişmesine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan: "İmam hatiplerin ortaokul ve lise kademesindeki öğrencilerin sayısının toplama oranı, yüzde 14'e yükseldi.
Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Öğrenci sayıları, göreve geldiğimizde 600 binden 64 binlere kadar düşen bu okullarımızda (İHL) okuyan evlatlarımızın sayısı...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Öğrenci sayıları, göreve geldiğimizde 600 binden 64 binlere kadar düşen bu okullarımızda (İHL) okuyan evlatlarımızın sayısı bugün 1 milyon 415 bine ulaştı"
Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "28 Şubat döneminde kapısına kilit vurulmak istenen bu okullar (imam hatipler) bugün ülkemizin en çok tercih edilen eğitim...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "28 Şubat döneminde kapısına kilit vurulmak istenen bu okullar (imam hatipler) bugün ülkemizin en çok tercih edilen eğitim kurumları arasında yer alıyor.
Erdoğan - Bugün
CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Öztrak, gündemi değerlendirdi Açıklaması
Bir buhran içerisinde Türkiye'nin rotasını kaybettiğini ve oradan oraya savrulduğunu ileri süren Öztrak, şöyle devam etti: "Erdoğan, bundan 12 yıl önce, 2011'de milletimize ülkemizi 2023'te dünyanın en büyük 10 ekonomisi arasına sokmayı vadetti.
Erdoğan - Bugün
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kuruluşundan itibaren imam hatipler bu ülkede demokrasinin standardını gösteren bir mihenk taşı olmuştur."
Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Kuruluşundan itibaren imam hatipler bu ülkede demokrasinin standardını gösteren bir mihenk taşı olmuştur.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erdoğan Haberleri | Erdoğan Haber - Haberler - Erdoğan haberleri, son dakika erdoğan haber ve gelişmeleri burada. Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Hastanesinde 'Meme Kanseri Farkındalık Etkinliği' Düzenlendi Yeni.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 15.10.2021 22:40:09. #1.14#

title