Erdoğan Söz Verdi

Erdoğan Söz Verdi

Geçtiğimiz Günlerde Mehmet Ali Erbil'in Kızı Sezin Erbil'le Nişanlanan Alişan, Genç Kızla Ayrı Olduğu Dönemde Başbakan Erdoğan'dan Nikahını Kıyma Sözünü Aldığını Söyledi.

Erdoğan Söz Verdi

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE MEHMET ALİ ERBİL'İN KIZI SEZİN ERBİL'LE NİŞANLANAN ALİŞAN, GENÇ KIZLA AYRI OLDUĞU DÖNEMDE BAŞBAKAN ERDOĞAN'DAN NİKAHINI KIYMA SÖZÜNÜ ALDIĞINI SÖYLEDİ.

Müzik dünyasının ünlü ismi Alişan, geçtiğimiz hafta beş yıldır birlikte olduğu Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin Erbil'le nişanlanmıştı. Alişan, Yeni Şafak'ın Pazar ekinde yaptığı röportajda telif hakları için Ankara'ya gittiği sırada Başbakan Erdoğan'dan nikahını kıyma sözü aldığını söyledi. Ünlü şarkıcı, Sezin Erbil'le ayrı olduğu dönemde, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisine, "Nikahını ben kıyacağım" sözü verdiğini şu sözlerle anlattı: "Biraz yaşımız küçüktü. Bazı şeylere hazır değildik. Çok sevdim. Onun da beni çok sevdiğine inanıyorum. Hatta bir gün konserime başbakanımız da gelmişti. Yanına gittim, 'Ne zaman evleniyorsunuz' dedi. 'Bitti' dedim. 'Nasıl bitti. Evlendiniz mi? Benim niye haberim yok' dedi. Ben de, 'Hayır ayrıldık' dedim. 'Çok üzüldüm' dedi. Bir yıl sonra korsanla mücadele için Meclis'e gittiğimizde orada beni gördü: 'Ne zaman evleneceksin? Ben senin nikahını kıyacağım' dedi.

Kaynak: Gecce