Erdoğan Şahin Haberleri

Erdoğan Şahin haber, Erdoğan Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erdoğan Şahin - 19.04.2015
Büyükşehir Belediyesi'nin Türk Halk Müziği Konseri Beğeniyle İzlendi
İlk türkü Aşık Veysel'den koro olarak seslendirildi. Daha sonra sırayla Selami Topkaya, "Yüksek Minarede Kandiller Yanar, Kandilin Şavkına Bülbüller Konar", Yeliz Gümüş, "Bir Seher Vaktinde İndim Bağlara", Serap Pelit, "Aşan Bilir Karlı Dağın Ardını, Çeken Bilir Ayrılığın Derdini", Emine Eyegün, "Mehleden Geçen Oğlan, Beni Yar Seçen Oğlan", Ünal Tomakin, "Kar Yağar Buram Buram Evim Yok, Nerde Duram", Türkan Apaydın, "El Çek Tabip El Çek Sinem Üstünden, Sen Benim Derdimi Bilemezsin" türkülerini seslendirdiler. Bu arada Zülfüye-Erdoğan Şahin hareketli bir Ordu türküsü ile düet yaptılar.
Erdoğan Şahin - 29.12.2014
Disiplin Kurulları Buluştu
Kocaeli Ticaret Odası Disiplin Kurulu Başkanı Fikret Yılmaz ile Disiplin Kurulu Üyeleri; Fatih Ekinci, Sinan Yalduz, Önder Malçok ve Özcan Sever, Gebze Ticaret Odası Disiplin Kurulu üyelerini ziyaret ederek toplantı yaptı. Gebze Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Nail Çiler, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sedat Mican, Disiplin Kurulu Başkanı Mikdat Aydın, Disiplin Kurulu Başkan Yardımcısı Fatma Sevgi Çiler, Disiplin Kurulu Üyeleri Erdoğan Şahin, Murat Erdoğan ve Murat Paç toplantıda hazır bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erdoğan Şahin Haberleri | Erdoğan Şahin Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Erdoğan Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erdoğan Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Başkan Yoldaş'tan Eskişehir Rumeli İş Adamları Derneği'ne Ziyaret.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.9.2021 22:10:37. #1.16#

title