Erdoğan'ın Belindeki Rahatsızlık Nüksetti

Erdoğan'ın Belindeki Rahatsızlık Nüksetti

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Belindeki Rahatsızlık Nüksetti. Son Dönemde Yoğun Günler Geçiren Başbakan Erdoğan, Belindeki Ağrılar Artınca Korse Kullanmaya Başladı.

Erdoğan'ın Belindeki Rahatsızlık Nüksetti

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın belindeki rahatsızlık nüksetti. Son dönemde yoğun günler geçiren Başbakan Erdoğan, belindeki ağrılar artınca korse kullanmaya başladı.

Bakanlar Kurulu toplantısına gecikmeli olarak katılan ve bazı programlarını iptal eden Erdoğan, Meclis'teki törene ortopedik yastık kullandı. Erdoğan, kendisine 'geçmiş olsun' diyen gazetecilere de, "Her zamanki rahatsızlığım" diye cevap verdi. Son günlerde yurt içi ve yurt dışı programlarında yoğun bir maraton geçiren Başbakan Erdoğan'ın belindeki rahatsızlık yeniden nüksetti. Bakanlar Kurulu toplantısına gecikmeli olarak katılan ve bugünkü bazı programlarını iptal eden Başbakan Erdoğan, İstiklal Marşı'nın kabul edilişinin 86. yıldönümü nedeniyle Meclis'te düzenlenen törene katıldı. Erdoğan, törene gelişi sırasında gazetecilerin 'geçmiş olsun' dileklerini iletmesi üzerine, "Teşekkür ederim" dedi. Gazetecilerin rahatsızlığının ne olduğunu sorması üzerine Erdoğan, "Her zamanki gibi" demekle yetindi. Erdoğan tören salona gelmeden önce Başbakanlık korumaları orotpedik bir yastığı Başbakan'ın oturacağı koltuğa koydu. Uzun süren program boyunca yastık yardımıyla rahatlamaya çalışan Erdoğan, konuşmasını da kısa tutmayı tercih etti. Bu arada, Erdoğan'ın belindeki ağrıları dindirmek amacıyla korse taktığı da gözlendi.

(DA-MAY-ÖK-Y)

Kaynak: İHA