Erdoğan:

Erdoğan:

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan: "AK Parti birlik, milleti bir bütün olarak kucaklama siyasetinin adresidir. AK Parti zümre, mezhep, hizip, bölge ve dar kadro siyaseti yapmaz" dedi. Halkla kavgalı bir halkçılık, milletle kavgalı bir milliyetçilik, bir demokratlık, ulusun değerlerini hiçe sayan bir ulusçuluk olamayacağına işaret eden Erdoğan, "Milletin arasına kin ve nifak tohumu, ayrımcılık tohu...

Erdoğan:

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan: "AK Parti birlik, milleti bir bütün olarak kucaklama siyasetinin adresidir. AK Parti zümre, mezhep, hizip, bölge ve dar kadro siyaseti yapmaz" dedi. Halkla kavgalı bir halkçılık, milletle kavgalı bir milliyetçilik, bir demokratlık, ulusun değerlerini hiçe sayan bir ulusçuluk olamayacağına işaret eden Erdoğan, "Milletin arasına kin ve nifak tohumu, ayrımcılık tohumu ekmek isteyen bu milletin dilini anlayabilir mi?" ifadelerini kullandı.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile birlikte AK Parti İstanbul milletvekilleri tanıtım toplantısına katıldı. Abdi İpekçi Spor Salonu'nda düzenlenen şenlik gibi gecede salonu dolduran 15 bine yakın AK Partili Erdoğan'a büyük sevgi gösterilerinde bulundu. Erdoğan salona geldikten sonra hazırlanan parkurdan geçerek konfeti yağmuru altında tribünlerdeki partilileri selamladı.

Kaynak: CHA