Erdoğan: Biz Ankara'ya Mahkum Olamayız

Erdoğan: Biz Ankara'ya Mahkum Olamayız

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Erdoğan, 'Biz Ankara'ya Mahkum Olamayız. Erzurum'un Aşkale'sinde Bir Sıkıntı Varsa Biz Bunu Duymak Zorundayız, Bulunduğumuz Görev Bunu Gerektirir' Dedi.

Erdoğan: Biz Ankara'ya Mahkum Olamayız

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Erdoğan, ''Biz Ankara'ya mahkum olamayız. Erzurum'un Aşkale'sinde bir sıkıntı varsa biz bunu duymak zorundayız, bulunduğumuz görev bunu gerektirir'' dedi.

Erdoğan, AK Parti Erzurum Kadın Kolları Kongresi'ndeki konuşmasında, ' 'Türkiye'yi büyütmek, ekmeğimizi büyütmek, Türkiye'ye hak ettiği itibarı kazandırmak için mücadele veriyoruz'' dedi.

Erdoğan, eğitim konusunda tüm Türkiye'de olduğu gibi Erzurum'da da ciddi yatırımlar yaptıklarını belirterek, 5 yıl içinde Erzurum'da 931 derslik yaptıklarını, toplam 935 okula ADSL sistemini bağlattıklarını bildirdi. Erdoğan, şunları kaydetti:

''Yani hızlı internet bağlantısını kurduk. Eskiden okullarda böyle ADSL sistemi diye bir şey konuşulur muydu? BÖyle bir şey var mıydı? Hani bunlar çağdaştı, hani bunlar moderndi? Ey CHP hani sen moderndin, çağdaştın? Hani? Bilgisayar 5 sene önce mi icat oldu? Bunlar mürteci, mürteci. Asıl çağdaş olan iktidar biziz.''

Erdoğan, konuşmasının son bölümünde, demokrasi mücadelesinin rahat mücadele olmadığını ifade ederek, ''Yılmak yok. Er veya geç hak haklının olacaktır. Tahriklere kapılmayacağız. Fitne fesat karıştırmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz'' dedi.

Kaynak: AA