Erdoğan: Bahçeli Neden Susuyorsun

Erdoğan: Bahçeli Neden Susuyorsun

Başbakan Erdoğan, "Osmaniye'den MHP'nin Genel Başkanı'na çok basit bir soru soruyorum; Sayın Genel Başkan neden susuyorsun?" dedi.

Erdoğan: Bahçeli Neden Susuyorsun

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Osmaniye'de halka hitap etti. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye seslenen Başbakan Erdoğan, "Osmaniye'den MHP'nin Genel Başkanı'na çok basit bir soru soruyorum; Sayın Genel Başkan neden susuyorsun? Milletvekillerinin görüntülerini yayınlayan bu alçaklar karşısında neden susuyorsun? Milletvekili seçimlerinde senin mileltvekillerinin görüntülerini bunlar yayınladılar. Neden susuyorsun? Milletvekillerini, il başkanlarını dinleyen bu hainler karşısınde neden susuyorsun? 450 MHP'li yol arkadaşını dinleyen bunlar karşısında neden sus pus oluyorsun" dedi. Başbakan Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

"UTANMADAN KAPILARA GELİYORLAR"

Biz cami imamını bilirdik ama bunların imamları çıktı ortaya. Kainat imamı var Pensilvanya'da. Kıta imamları var Afrika'da Asya'da… Türkiye imam var. Bir de kurumların imamı var. Biz de çok safmışız inanmışız bunlara. Bir de ablalar var. Kapınıza gelebilirler… 28 Şubat'ta bu kainatın imamı başların açılmasını istedi. Üniversiteye gidin dedi. Şimdi de sıkılmadan utanmadan kapılara geliyorlar.

GAZETELERE BOYKOT ÇAĞRISI

Yılda 1 milyar dolar rant sağlıyorlardı. Şimdi dershane yasasıyla bunu engelledik. Bütün yaptıkları bu yüzden. Bunların yayın organları gazeteleri falan sakın ha. Çünkü bunların yayınları yanıltıcı. Fitne var, fesat var, yalan var…

"SAPIKLIK İÇİNDELER"

Geçenlerde bunların televizyonlarının birinde Peygamberimizi Miraç'tan indiriyorlar, ondan sonra kamyonete bindiriyorlar. Aman Yarabbim, ne biçim iştir? Bunlar itikadi noktada da bir sapıklık içindeler. Bunlar tam haşhaşi…

"BAHÇELİ'YE BASİT BİR SORU SORUYORUM"

Osmaniye'den MHP'nin Genel Başkanı'na çok basit bir soru soruyorum; Sayın Genel Başkan neden susuyorsun? Milletvekillerinin görüntülerini yayınlayan bu alçaklar karşısında neden susuyorsun? Milletvekili seçimlerinde senin mileltvekillerinin görüntülerini bunlar yayınladılar. Neden susuyorsun? Milletvekillerini, il başkanlarını dinleyen bu hainler karşısınde neden susuyorsun? 450 MHP'li yol arkadaşını dinleyen bunlar karşısında neden sus pus oluyorsun.

"ÜLKEYE DÖNMÜYORLAR"

(Said-i Nursi) Son nefesine kadar mücadele ediyor, son nefesine kadar dirayetten, vakardan, Hakk'a teslimiyetten taviz vermiyor. Sibirya'dan kaçıp vatanına geliyor ama vatanının hapishanelerinden kaçmayı dahi düşünmüyor. Şimdiyse onun izinden gittiğini iddia edenler, hiçbir sebep yokken vatanlarından kaçıyor, hiçbir sebep yokken Pensilvanya'yı bırakıp ülkeye dönmüyorlar.