Erdinç Yavuz Trabzon'da

Sezon Başında Trabzonspor'un, Sakaryaspor'a 1 Yıllığına Kiralık Olarak Verdiği Erdinç Yavuz, Trabzon'a Geldi.

Erdinç Yavuz Trabzon'da

Sezon başında Trabzonspor'un, Sakaryaspor'a 1 yıllığına kiralık olarak verdiği Erdinç Yavuz, Trabzon'a geldi.

Türk Hava Yolları'na (THY) ait tarifeli bir uçakla, Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan ile birlikte akşam saatlerinde Trabzon'a gelen Erdinç Yavuz'un, Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) çıkacak izin sonrası takımla birlikte çalışmalara başlayabileceği belirtildi. Teknik Direktör Ziya Doğan'la birlikte aynı uçakla Trabzon'a gelen savunma oyuncusunun, Doğan ile yan yana gelmemesi dikkat çekerken, Erdinç, durumunun netlik kazanmaması nedeniyle bir açıklama yapmaktan kaçındı.

Öte yandan Trabzonspor, Fortis Türkiye Kupası'nda Konyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını bu akşam yaptığı çalışma ile sürdürdü. Antalya'da teknik direktörlük seminerine katılması nedeniyle dün ve bu sabah yapılan çalışmada yer alamayan Ziya Doğan, Trabzon'a gelir gelmez takımla birlikte çalışmalara başladı. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde, Teknik Direktör Ziya Doğan nezaretinde yapılan çalışmaya hasta olan Feridun Sungur ve Ömer Rıza katılmadı. Çalışma sırasında hafif sakatlık geçiren İbrahim Yattara ise antrenmanı yarıda bıraktı. Hasan Üçüncü, Ufukhan ve kaleci Jefferson da takımdan ayrı düz koşu yaptı. Bordo-mavili futbolcular, düz koşu ve kondisyona dayalı çalışmanın ardından yarı sahada taktik bir çalışma gerçekleştirdi.

Bu arada, antrenmanlara çıkmayan Fabiano Eller için noter tespiti yapılırken, Brezilyalı futbolcu, bu akşam yapılan antrenmanda da yer almadı. Uzun süren sakatlığının ardından Ömer Rıza da akşam saatlerinde İngiltere'den İstanbul aktarmalı olarak Trabzon'a geldi.

(GÖK-KÇ-OK-S)

Kaynak: İHA