Erdem Kaya Haberleri

Erdem Kaya haber, Erdem Kaya son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erdem Kaya - 05.05.2019
İbb Başkanı İmamoğlu: Ysk Yarın En Doğru Kararı Verecek (1)
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde İstanbul Gönüllüleri ile buluştu. İstanbul Gönüllüleri Gençlik Orkestrası'nın müzik gösterisinin ardından '31 Mart en uzun gece' belgeseli izlendi. Daha sonra İmamoğlu'nun seçim kampanyasında rap şarkılarını yapan, Umut Çoban ve Erdem Kaya sahne aldı.
Erdem Kaya - 05.05.2019
İbb Başkanı İmamoğlu: Ysk Yarın En Doğru Kararı Verecek
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi'nde İstanbul Gönüllüleri ile buluştu. İstanbul Gönüllüleri Gençlik Orkestrası'nın müzik gösterisinin ardından '31 Mart en uzun gece' belgeseli izlendi. Daha sonra İmamoğlu'nun seçim kampanyasında rap şarkılarını yapan, Umut Çoban ve Erdem Kaya sahne aldı.
Erdem Kaya - 24.03.2019
Ekrem İmamoğlu Taksicilerle Biraraya Geldi
"HUKUKÇULARIMIZ DA BU SÜRECE DESTEK VERECEK" Ekrem İmamoğlu, taksicilerle buluşmasının ardından Beşiktaş Akatlar'a geçerek, Mustafa Kemal Merkezi'nde, "İstanbul Gönüllüleri Buluşması"na katıldı. İmamoğlu'ndan önce sahneye çıkan "Ümraniye Gönüllüleri"nden Erdem Kaya ve Umut Çoban'nın, seçim için besteledikleri eski ve yeni 2 rap türü şarkıyı söyledi.
Erdem Kaya - 24.03.2019
Ekrem İmamoğlu Taksicilerle Biraraya Geldi
Mustafa BAKIRHAN - İSTANBUL DHA - CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu,  31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında, İstanbul Taksiciler Esnaf Odası üyeleri ile Kağıthane Seyrantepe'deki genel merkez binasında buluştu.    "TAKSİCİNİN YANINDAYIM"  İmamoğlu'na, Millet İttifakı'nın İYİ Parti Kağıthane Belediye başkan adayı Mehmet Aslan da eşlik etti. Her esnafın temsilcisinin olacağı bir komisyon kuracaklarını ifade eden İmamoğlu, "Taksicinin konusunun partiyle ne alakası var, alın teri ekmek parası. Hiçbir lakası yok. Ekmeğinizin hakkınızı hukukunuzun korunması işidir. Sizin UKOME'de ki 4 kişinin esiri durumundayız. Bende size vaat ediyorum, görev geldiğimiz zaman alt komisyon kuracağız, taksici de minibüsçü de orada oturacak. Her meslek komisyonundan bir kişi UKOME alt komisyonda temsilci olacak. Bu bir cesaret ister, oturup uygar bir şekilde konuşabilmek ve tartışabilmek cesaret ister" dedi. UBER konusuna da değinen İmamoğlu, "Uluslararası şebeke diye tariflenen bu sistemin Türkiye'ye giriş sebebi, bu belgeyi bu arkadaşlara veren, Ulaştırma Bakanlığı. UBER, bunu kendine dayanak olarak göstererek iş yapıyor. Bu sisteme 'Evet' diyen, bunun önüne açan anlayış, sizin işinizi çözemez. Ben, taksicinin yanındayım. Bu şehrin, bu ülkenin bir şekilde arkasından dolanarak gelen sistemin eksikliği varsa ki var, ben onun karşısındayım, taksicinin yanındayım. Ben, şu anda size gelip, elimde olmayan yasal bir imkan yokken, 'Onu iptal edeceğim, yok edeceğim' diyecek biri değilim. Ama karşısındayım" diye konuştu.    "HUKUKÇULARIMIZ DA BU SÜRECE DESTEK VERECEK" Ekrem İmamoğlu, taksicilerle buluşmasının ardından Beşiktaş Akatlar'a geçerek, Mustafa Kemal Merkezi'nde, "İstanbul Gönüllüleri Buluşması"na katıldı. İmamoğlu'ndan önce sahneye çıkan "Ümraniye Gönüllüleri"nden Erdem Kaya ve Umut Çoban, seçim için besteledikleri eski ve yeni 2 rap türü şarkıyı söyledi.
Erdem Kaya - 24.03.2019
İstanbul - Ekrem İmamoğlu Taksicilerle Biraraya Geldi
Haber-Kamera: Mustafa BAKIRHAN - İSTANBUL DHA CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu,  31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında, İstanbul Taksiciler Esnaf Odası üyeleri ile Kağıthane Seyrantepe'deki genel merkez binasında buluştu.  "TAKSİCİNİN YANINDAYIM"  İmamoğlu'na, Millet İttifakı'nın İYİ Parti Kağıthane Belediye başkan adayı Mehmet Aslan da eşlik etti. Her esnafın temsilcisinin olacağı bir komisyon kuracaklarını ifade eden İmamoğlu, "Taksicinin konusunun partiyle ne alakası var, alın teri ekmek parası. Hiçbir lakası yok. Ekmeğinizin hakkınızı hukukunuzun korunması işidir. Sizin UKOME'de ki 4 kişinin esiri durumundayız. Bende size vaat ediyorum, görev geldiğimiz zaman alt komisyon kuracağız, taksici de minibüsçü de orada oturacak. Her meslek komisyonundan bir kişi UKOME alt komisyonda temsilci olacak. Bu bir cesaret ister, oturup uygar bir şekilde konuşabilmek ve tartışabilmek cesaret ister" dedi. UBER konusuna da değinen İmamoğlu, "Uluslararası şebeke diye tariflenen bu sistemin Türkiye'ye giriş sebebi, bu belgeyi bu arkadaşlara veren, Ulaştırma Bakanlığı. UBER, bunu kendine dayanak olarak göstererek iş yapıyor. Bu sisteme 'Evet' diyen, bunun önüne açan anlayış, sizin işinizi çözemez. Ben, taksicinin yanındayım. Bu şehrin, bu ülkenin bir şekilde arkasından dolanarak gelen sistemin eksikliği varsa ki var, ben onun karşısındayım, taksicinin yanındayım. Ben, şu anda size gelip, elimde olmayan yasal bir imkan yokken, 'Onu iptal edeceğim, yok edeceğim' diyecek biri değilim. Ama karşısındayım" diye konuştu.  "HUKUKÇULARIMIZ DA BU SÜRECE DESTEK VERECEK" Ekrem İmamoğlu, taksicilerle buluşmasının ardından Beşiktaş Akatlar'a geçerek, Mustafa Kemal Merkezi'nde, "İstanbul Gönüllüleri Buluşması"na katıldı. İmamoğlu'ndan önce sahneye çıkan "Ümraniye Gönüllüleri"nden Erdem Kaya ve Umut Çoban, seçim için besteledikleri eski ve yeni 2 rap türü şarkıyı söyledi.
Erdem Kaya - 24.03.2019
Dha İstanbul - Ekrem İmamoğlu Taksicilerle Biraraya Geldi
Haber-Kamera: Mustafa BAKIRHAN - İSTANBUL DHA CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu,  31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında, İstanbul Taksiciler Esnaf Odası üyeleri ile Kağıthane Seyrantepe'deki genel merkez binasında buluştu.  "TAKSİCİNİN YANINDAYIM"  İmamoğlu'na, Millet İttifakı'nın İYİ Parti Kağıthane Belediye başkan adayı Mehmet Aslan da eşlik etti. Her esnafın temsilcisinin olacağı bir komisyon kuracaklarını ifade eden İmamoğlu, "Taksicinin konusunun partiyle ne alakası var, alın teri ekmek parası. Hiçbir lakası yok. Ekmeğinizin hakkınızı hukukunuzun korunması işidir. Sizin UKOME'de ki 4 kişinin esiri durumundayız. Bende size vaat ediyorum, görev geldiğimiz zaman alt komisyon kuracağız, taksici de minibüsçü de orada oturacak. Her meslek komisyonundan bir kişi UKOME alt komisyonda temsilci olacak. Bu bir cesaret ister, oturup uygar bir şekilde konuşabilmek ve tartışabilmek cesaret ister" dedi. UBER konusuna da değinen İmamoğlu, "Uluslararası şebeke diye tariflenen bu sistemin Türkiye'ye giriş sebebi, bu belgeyi bu arkadaşlara veren, Ulaştırma Bakanlığı. UBER, bunu kendine dayanak olarak göstererek iş yapıyor. Bu sisteme 'Evet' diyen, bunun önüne açan anlayış, sizin işinizi çözemez. Ben, taksicinin yanındayım. Bu şehrin, bu ülkenin bir şekilde arkasından dolanarak gelen sistemin eksikliği varsa ki var, ben onun karşısındayım, taksicinin yanındayım. Ben, şu anda size gelip, elimde olmayan yasal bir imkan yokken, 'Onu iptal edeceğim, yok edeceğim' diyecek biri değilim. Ama karşısındayım" diye konuştu.  "HUKUKÇULARIMIZ DA BU SÜRECE DESTEK VERECEK" Ekrem İmamoğlu, taksicilerle buluşmasının ardından Beşiktaş Akatlar'a geçerek, Mustafa Kemal Merkezi'nde, "İstanbul Gönüllüleri Buluşması"na katıldı. İmamoğlu'ndan önce sahneye çıkan "Ümraniye Gönüllüleri"nden Erdem Kaya ve Umut Çoban'nın, seçim için besteledikleri eski ve yeni 2 rap türü şarkıyı söyledi.
Erdem Kaya - 04.03.2019
Fetö'nün Kritik İsminin Evinde Yapılan Toplantının Detayları Anlatıldı
Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) yargıdaki kritik isimlerinden eski Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Genel Sekreteri ve Yargıtay üyesi Mehmet Kaya'nın "terör örgütü yöneticiliği" suçundan yargılanmasına devam edildi.
Erdem Kaya - 07.01.2019
Grafikli - Coğrafi İşarette Lider Ankara
"İller bazında ilk sırada Ankara'yı görüyoruz" Uluslararası Patent Birliği (UPB) Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Kaya, AA muhabirine, coğrafi işaretin çok önemli bir koruma enstrümanı olduğunu söyledi.
Erdem Kaya - 21.12.2018
Başkan Tütüncü Öğrencilerle Buluştu
Gençlik Buluşmasına Döşemealtı İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdem Kaya da katıldı.
Erdem Kaya - 15.12.2018
Teknolojik Yatırımların Meyvelerini Almaya Başlayacağız"
Uluslararası Patent Birliği (UPB) Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Kaya, son 5 yıldır teknoloji transfer ofisleri, teknoloji geliştirme bölgeleri, üniversitelerde araştırma altyapıları adı altında özel enstitüler gibi yapılar kurulmaya başlandığını belirterek, bunların meyvelerinin önümüzdeki...
Erdem Kaya - 05.12.2018
Yatırımcılardan İkiz'e Ziyaret
Ziyarette iş adamı Erdem Kaya, kurulacak tesis hakkında bilgi verdi.
Erdem Kaya - 03.10.2018
Kahramanmaraş'ta Gıda Zehirlenmesi Şüphesi
Alınan bilgiye göre, Onikişubat ilçesi Mimarsinan Mahallesi Alaaddin Özdenören Caddesi üzerinde faaliyet gösteren bir marketten aldıkları çiğ köfteyi yiyen lise öğrencileri Fatih Dilbudak, Ulaş Erdem Kaya, Cuma Ali Bayazıt ve Enes Eltutan'da bir süre sonda mide bulantısı ve baş dönmesi şikayeti başladı.
Erdem Kaya - 07.09.2018
Nesli Tükenme Tehlikesi Yaşayan Hayvanı Yaralı Buldular
Kozlu ilçesine bağlı Ilıksu Plajı'na gelen Erdem Kaya ve diğer iki arkadaşı, bir süre denizde yüzdükten sonra kayalıklarda nadir görülen su samuru gördü.
Erdem Kaya - 20.08.2018
Malakanlardan Kalan Değirmen Yıllara Meydan Okuyor
Arpaçay ilçesine bağlı Küçük Çatma köyünde Erdem Kaya'ya ait değirmen yıllara meydan okuyor.
Erdem Kaya - 17.07.2018
Yabancı Firmalar Patentte "Algı Yönetimi"Ne Aldırmıyor
Uluslararası Patent Birliği (UPB) Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Kaya, yabancı menşeli firmaların Türkiye'de yaptığı patent başvurularının 2017'de bir önceki yıla göre yüzde 3 arttığını belirterek, "Birçok negatif algı yönetimine rağmen Türkiye hala yabancılar açısından önemli bir pazar...
Erdem Kaya - 06.07.2018
Pütürge'de Otomobil Toprak Yığınına Çarptı: 3 Yaralı
Kaza, öğle saatlerinde ilçeye bağlı Aktarla Mahallesi Candar mevkiinde meydana geldi. Aşkın Güler yönetimindeki 34 BEJ 136 plakalı otomobil, sürücüsünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonucu yol kenarındaki toprak yığınına çarptı. Kazada sürücü Aşkın Güler ile yanında bulunan Erdem Kaya ve Doğukan Yaman yaralandı.
Erdem Kaya - 06.07.2018
Malatya'da Trafik Kazası: 3 Yaralı
Kazada, sürücü ile araçta bulunan Erdem Kaya ve Doğukan Yaman yaralandı.
Erdem Kaya - 25.06.2018
Ekonomik Konularda Kaybedecek Bir Dakikamız Bile Yok"
Uluslararası Patent Birliği (UPB) Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Kaya, alacakları her patentin, yaptıkları teknolojik ataklar için zırh görevi göreceğini belirterek, ülke olarak ekonomik konularda kaybedecek bir dakikalarının bile olmadığını bildirdi.
Erdem Kaya - 05.04.2018
Kalite ve Başarı Sempozyumu
Sempozyumun ikinci gününde 2017 Bursa Mükemmellik Ödülü'nü alanların açıklanacağını bildiren Küçükkayalar, şunları kaydetti: "Her yıl olduğu gibi bu yıl da sempozyumun ilgili temasına uygun olarak birbirinden değerli bilgi paylaşımları ve hayat hikayeleriyle farklı ufuklara doğru yol alma şansı bulacağız. Öte yandan sempozyumun ayrılmaz bir parçası olan 2017 Bursa Mükemmellik Ödülü'ne de organizasyonun ikinci günü tanık olarak, ödül almaya hak kazanan kurum ve kuruluşları alkışlama şansı bulacağız." Bursa Mükemmellik Ödülü Yürütme Kurulu Başkanı Sadettin Çiçek de Erdem Kaya Patent ile Uludağ Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesinin ödül sürecinde finalde olduklarını belirtti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erdem Kaya Haberleri | Erdem Kaya Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Erdem Kaya haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erdem Kaya kimdir, hayatı ve biyografisi. DHA YURT BÜLTENİ - 9.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 3.12.2021 03:42:49. #1.16#

title