Erdal Ceylanoğlu Haberleri

Erdal Ceylanoğlu haber, Erdal Ceylanoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Erdal Ceylanoğlu - 18.06.2011
Kara Kuvvetleri Komutanı Ceylanoğlu Suriye Sınırında
Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, Hatay Suriye sınırında incelemelerde bulundu.
Erdal Ceylanoğlu - 18.06.2011
Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ceylanoğlu Hatay'a Geldi
Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, incelemelerde bulunmak üzere Hatay'a geldi.
Erdal Ceylanoğlu - 18.06.2011
Kara Kuvvetleri Komutanı Hatay'da
Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, incelemelerde bulunmak üzere Hatay'a geldi.
Erdal Ceylanoğlu - 02.06.2011
Genelkurmay Başkanı Koşaner, Tunceli'de
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner, dün geldiği Elazığ'da geceyi geçirdikten sonra bugün helikopterle beraberinde Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Necdet Özel, 3'üncü Ordu Komutanı Orgeneral Yalçın Ataman ile Tunceli'nin Hozat İlçesi'ndeki 51'inci Motorlu Piyade Tugay Komutanlığı'na geldi.
Erdal Ceylanoğlu - 02.06.2011
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Koşaner, Tunceli'de
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner, bazı kuvvet komutanlarıyla Tunceli'ye gelerek birlikleri denetleyip, bölgedeki operasyonlarla ilgili brifing aldı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner, dün geldiği Elazığ'da geceyi geçirdikten sonra bugün Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Necdet Özel, 3'üncü Ordu Komutanı Orgeneral Yalçın Ataman ile Tunceli'nin Hozat İlçesi'ndeki 51'inci Motorlu Piyade Tugay Komutanlığı'na helikopterle geldi.
Erdal Ceylanoğlu - 31.05.2011
12 Eylül Komutanlarından Tümer'e Selimiye Camii'nde Tören
Tümer'in cenazesine 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren ve Harp Akademileri Komutanlığının da çelenk göndermesi dikkat çekti. Eski Deniz Kuvvetleri Komutanlarından emekli Oramiral Mehmet Nejat Tümer için Selimiye Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi. Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Aksay ve Deniz Kuvvetleri Oramiral Komutanı Eşref Uğur Yiğit cenaze törenine katıldı.
Erdal Ceylanoğlu - 31.05.2011
12 Eylül Komutanlarından Tümer'e Selimiye Camii'nde Tören
Eski Deniz Kuvvetleri Komutanlarından emekli Oramiral Mehmet Nejat Tümer için Selimiye Camisi'nde cenaze töreni düzenlendi. Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Aksay ve Deniz Kuvvetleri Oramiral Komutanı Eşref Uğur Yiğit cenaze törenine katıldı.
Erdal Ceylanoğlu - 31.05.2011
Oramiral Tümer Toprağa Verildi
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü 'Darbe Soruşturması' kapsamında ifade vermesi beklenirken, kanser tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Deniz Kuvvetleri eski Komutanı Oramiral Mehmet Nejat Tümer (87) toprağa verildi. 1980 ile 1983 yılları arasında Deniz Kuvvetleri Komutanlığı yapan ve bir süredir İstanbul GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi'nde kanser tedavisi gören emekli Oramiral Mehmet Nejat Tümer için ilk tören, saat 11. 00 'da Tuzla'daki Deniz Harp Okulunda düzenlendi. Tören basına kapalı gerçekleştirildi. Törene katılım hakkında bilgi verilmedi. Ancak Deniz Harp Okuluna iniş yapan iki askeri helikopter dikkat çekti. Deniz Harp Okulu'nda yapılan törenin ardından emekli Orgeneral Tümer'in cenazesi Selimiye Camii'ne götürüldü. Oramiral Tümer'in cenazesi öğle namazından önce cenaze arabasıyla camiye getirildi. Cenaze musalla taşına konulurken, aile adına taziyeleri eşi Melahat Tümer, oğulları Yalçın Tümer, Çetin Tümer ile torunu Aslı Tümer kabul etti. Cenazeye, Genelkurmay Başkanlığı, Kara Kuvvetler Komutanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Donanma Komutanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, Ege Ordusu Komutanlığı, Harp Akademileri Komutanlığı, 1'inci Ordu Komutanlığı, 7'nci Cumhurbaşkanı Kenan Evren, Milli Savunma Bakanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Kuzey Deniz Saha Komutanlığı, Güney Deniz Saha Komutanlığı, Büyük Kulüp Yönetim Kurulu ile çok sayıda kişi çelenk gönderdi. Cenaze namazının ardından Tümer'in tabutu top arabasına konuldu. Askeri törenin tamamlanmasının ardından cenaze Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verildi. KOMUTANLAR DA KATILDI Cenazeye Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Eşref Uğur Yiğit, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Aksay, 1'inci Ordu Komutanı Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu'nun aralarında bulunduğu çok sayıda komutan da katıldı.
Erdal Ceylanoğlu - 31.05.2011
Emekli Oramiral Nejat Tümer İçin Törenler
Tedavi gördüğü GATA Haydarpaşa Hastanesinde dün 87 yaşında hayatını kaybeden eski Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Nejat Tümer için Deniz Harp Okulu ve Selimiye Camisi'nde tören düzenlendi. Tuzla'daki Deniz Harp Okulu'nda düzenlenen tören, basına kapalı gerçekleştirildi. Törenin ardından Tümer'in Türk bayrağına sarılı tabutu, Selimiye Camisi'ne getirildi. Tümer'in eşi Melahat, oğulları Yalçın ve Çetin Tümer, cami avlusunda taziyeleri kabul etti. Buradaki törene, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Uğur Yiğit, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Aksay, eski Genelkurmay başkanları emekli orgeneraller Yaşar Büyükanıt, İlker Başbuğ ve Hüseyin Kıvrıkoğlu, ayrıca Atilla Kıyat, Aytaç Yalman, Çevik Bir, Edip Başer'in de aralarında bulunduğu eski komutanlar, eski başbakanlardan Bülent Ulusu, eski Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Özden Örnek'in eşi Sevil ile oğlu Tolga Örnek, çok sayıda emekli asker ile muvazzaf subay katıldı.
Erdal Ceylanoğlu - 31.05.2011
Nejat Tümer'in Cenazesi Eski ve Yeni Komutanları Buluşturdu
12 Eylül askeri darbesinde Deniz Kuvvetleri Komutanı olan emekli Oramiral Mehmet Nejat Tümer'i son yolculuğunda emekli ve muvazzaf askerler yalnız bırakmadı. Selimiye Camii'nde kılınan cenaze namazına emekli Genelkurmay Başkanları Yaşar Büyükanıt, İlker Başbuğ ve muvazzaf kuvvet komutanları katıldı. Tümer'in naaşı Zincirlikuyu Mezarlığı'na defnedilecek. Nejat Tümer'in cenaze namazı öğle namazının ardından Selimiye Camii avlusunda kılındı. Cenaze törenine Büyükanıt ve Başbuğ'un yanı sıra Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Aksay, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Eşref Uğur Yiğit, eski Genelkurmay Başkanları Hüseyin Kıvrıkoğlu ve İsmail Hakkı Karadayı, Çevik Bir, Tuncer Kılınç, Necmettin Karaduman, Edip Başer'in de aralarında bulunduğu emekli komutanlar ve askeri erkan katıldı.
Erdal Ceylanoğlu - 11.05.2011
Cumhurbaşk​anı Gül Milli Tank Altay'ın İlk Gerçek Boyutlu Modelinin Açılışını Yaptı
ALTAY Modelinin sergi açılışını Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Savunma Sanayi Bakanı Vecdi Gönül, Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, Savunma Sanayii Müsteşarı Murad Bayar ve Koç Holding Savunma Sanayi, Diğer Otomotiv ve Bilgi Grubu Başkanı ve Otokar Yönetim Kurulu Başkanı Kudret Önen birlikte yaptılar.
Erdal Ceylanoğlu - 18.04.2011
28 Şubat Döneminin Paşaları Hakkında Suç Duyurusunda Bulundu
Ankara'da bir avukat, 28 Şubat döneminin komutanları hakkında suç duyurusunda bulundu. Avukat H. Yunus Akyol, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nda yaptığı başvuruda, 28 Şubat döneminde görev yapan bir kısım generaller hakkında, 5237 sayılı Türk Ceza Kanunu'nun 312. Maddesi uyarınca "Cebir ve şiddet kullanarak Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini ortadan kaldırmaya veya görevlerini yapmasına kısmen veya tamamen engellemeye teşebbüs etme" suçundan dolayı ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası ile cezalandırılmaları istemiyle suç duyurusunda bulundu. Avukat Akyol, yaptığı yazılı açıklamaya göre, suç duyurusunda bulunduğu isimlerden biri de dönemin Zırhlı Birlikler Komutanı olan ve şu an Kara Kuvvetleri Komutanı olan Erdal Ceylanoğlu.
Erdal Ceylanoğlu - 14.04.2011
Genelkurmay Başkanı, Ankara'ya Döndü
Erzurum'da yaklaşık 5 saat kadar kalan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner, KKK Orgeneral Erdal Ceylanoğlu ile birlikte askeri havalimanına geçti.
Erdal Ceylanoğlu - 14.04.2011
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Koşaner Erzurum'da (3)
Erzurum'da yaklaşık 5 saat kalan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu ile birlikte Askeri Havaalanı'na geçti.
Erdal Ceylanoğlu - 14.04.2011
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Koşaner Erzurum'da
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner, Üçüncü Ordu Komutanlığının ardından Erzurum'a gelerek 9'uncu Kolordu Komutanlığı'nda incelemelerde bulundu. Beraberinde Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu olduğu halde Erzincan'da saat 12.
Erdal Ceylanoğlu - 14.04.2011
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Koşaner, Erzurum'da
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner, Erzurum'a geldi. Orgeneral Koşaner, bir dizi gezi ve incelemede bulunmak üzere, beraberindekiler Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu ve 3.
Erdal Ceylanoğlu - 14.04.2011
Genelkurmay Başkanı Koşaner, Erzurum'da
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner ve Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu Erzurum'a geldi.
Erdal Ceylanoğlu - 14.04.2011
Genelkurmay Başkanı, Erzincan'dan Erzurum'a Geçti
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner Erzincan'da ki temaslarının ardından Erzurum'a geçti. Ankara'dan dün (13 Nisan) saat 17. 00 sıralarında askeri uçakla Erzincan'a gelen Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner, 3'ncü Ordu Komutanı Orgeneral Yalçın Ataman tarafından karşılandı. Beraberinde Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu ile birlikte gelen Orgeneral Işık Koşaner, 3'ncü Ordu Komutanlığında ki inceleme ve temasların ardından geceyi Orduevinde geçirdi.
Erdal Ceylanoğlu - 14.04.2011
Genelkurmay Başkanı Koşaner Erzurum'a Geçti (1)
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner Erzincan'daki temasları ardından Erzurum'a geçti. Ankara'dan dün saat 17. 00 sıralarında askeri uçakla Erzincan'a gelen Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner, 3'üncü Ordu Komutanı Orgeneral Yalçın Ataman tarafından karşılandı. Beraberinde Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu ile birlikte gelen Orgeneral Işık Koşaner, 3'üncü Ordu Komutanlığındaki inceleme ve temasları ardından geceyi Orduevi'nde geçirdi.
Erdal Ceylanoğlu - 13.04.2011
Orgeneral Ceylanoğlu'na Kore'den Büyük Onur
Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu'na Kore'nin en yüksek askeri madalyası olan "Tang-İl Madalyası" takdim edildi.
Erdal Ceylanoğlu - 11.04.2011
Emekli Orgeneral Saltık'ın Cenazesi Toprağa Verildi
Eski Kara Kuvvetleri Komutanı emekli Orgeneral Haydar Saltık'ın (88) cenazesi, toprağa verildi. Bir süredir GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesinde kalp yetmezliği nedeniyle tedavi gören ve geçtiğimiz Cuma günü vefat eden Saltık için 1. Ordu Komutanlığında ve Selimiye Camisi'nde tören düzenlendi. Cenaze namazı öncesi Saltık'ın eşi Bilge, oğulları Tahsin ve Aziz Saltık ile gelinleri ve torunları cami avlusunda taziyeleri kabul etti. Cenaze törenine, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Uğur Yiğit, 1.
Erdal Ceylanoğlu - 11.04.2011
Saltık Toprağa Verildi
Tedavi gördüğü hastanede kalp yetmezliği nedeniyle hayatını kaybeden 12 Eylül askeri darbesinin önemli isimlerinden, Eski Kara Kuvvetleri Komutanı emekli Orgeneral Ali Haydar Saltık'ın cenazesi Çengelköy Mezarlığı'nda toprağa verildi. Yoğun yağışa rağmen Türk Silahlı Kuvvetleri'nin komuta kademesi cenazeye katıldı. Kalp yetmezliği rahatsızlığı nedeniyle bir süreden beri tedavi gördüğü Gülhane Askeri Tıp Akademisi Haydarpaşa Eğitim Hastanesi'nde 8 Nisan günü hayatını kaybeden emekli orgeneral Ali Haydar Saltık için Selimiye Camii'nde askeri tören düzenlendi. Emekli Orgeneral Saltık'ın cenazesi öğleden önce cenaze arabasıyla camiye getirildi. Cenaze musalla taşına konulurken, aile adına taziyeleri Saltık'ın eşi Bilge Saltık, oğulları Aziz ile Tahsin Saltık kabul etti. Cenazeye Genelkurmay Başkanlığı, Kara Kuvvetler Komutanlığı, Deniz Kuvvetleri Komutanlığı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı, Ege Ordusu Komutanlığı, Harp Akademileri Komutanlığı, 1'inci Ordu Komutanlığı, 7'nci Cumhurbaşkanı Kenan Evren, Milli Savunma Bakanlığı, İstanbul Valiliği, Galatasaray Üniversitesi, Galatasaray Lisesi ile çok sayıda kişi çelenk gönderdi. KOMUTANLAR TAM KADRO Cenazeye Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Eşref Uğur Yiğit, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Aksay, 1'inci Ordu Komutanı Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu'nun aralarında bulunduğu çok sayıda komutan ile İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu katıldı.
Erdal Ceylanoğlu - 11.04.2011
Komuta Kademesi Haydar Saltık'ın Cenazesinde Buluştu
12 Eylül'ün döneminin MGK Genel Sekreteri emekli Orgeneral Haydar Saltık'ın (88) cenazesi, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner ve kuvvet komutanları ile eski genelkurmay başkanlarını bir araya getirdi. Selimiye Camii'ndeki cenaze namazına; Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Uğur Yiğit, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Aksay, 1.
Erdal Ceylanoğlu - 28.03.2011
Düzeltme: Sezer ile Genelkurmay Başkanı Koşener Cenazede Buluştu
Törende, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Necdet Özel ve Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu da bulundu.
Erdal Ceylanoğlu - 28.03.2011
Emekli Korgeneral Sökmen, Vefat Etti
Törene, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu ve Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Necdet Özel de katıldı.
Erdal Ceylanoğlu - 28.03.2011
Sezer ile Orgeneral Başbuğ Cenazede Buluştu
Törende, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Necdet Özel ve Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu da bulundu.
Erdal Ceylanoğlu - 21.03.2011
Emekli Tuğgeneral Kortan İçin İstanbul'da Tören Düzenlendi
Buradaki cenaze törenine Kortan'ın ailesi, yakınları, sevenleri ve 1. Ordu Komutanı Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu katıldı. Törene Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner ile Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu da çelenk gönderdi.
Erdal Ceylanoğlu - 18.03.2011
Başbakan Erdoğan: "Libya''da Hemen Ateşkes Sağlanmalıdır"
Çanakkale Deniz Zaferinin 96. yıl dönümü törenlerinin Şehitler Abidesinde gerçekleşen bölümü saat 15.52'de başladı. Seddülbahir köyü yakınlarındaki Hisarlık Tepe'de bulunan ve 253 bin şehidin anısına dikilen Şehitler Abidesine ilk gelen kuvvet komutanları oldu. tören alanına Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner, Pakistan Genel Kurmay Başkanı Orgeneral Khalid Shameem ve beraberinde Kara Kuvvetleri komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Uğur Yiğit, Hava Kuvvetleri komutanı Orgeneral Hasan Aksay, Jandarma Genel komutanı Orgeneral Necdet Özel, 1.
Erdal Ceylanoğlu - 14.03.2011
Atatürk'ün Harbiye'ye Girişinin 112. Yıl Dönümü
Kara Harp Okulu Atatürk Anfisi'ndeki törene, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner, Yedinci Cumhurbaşkanı Kenan Evren, Milli Savunma Bakanı Vecdi Gönül, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Eşref Uğur Yiğit, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Aksay, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Necdet Özel, bazı generaller, eski Birinci Ordu Komutanı Orgeneral Hurşit Tolon, emekli kuvvet komutanları ve orgeneraller, bazı üniversitelerin rektörleri, çok sayıda üst düzey komutan, askeri ataşelerle Harbiyeliler katıldı.
Erdal Ceylanoğlu - 24.02.2011
Milli Güvenlik Kurulu Toplantısı Başladı
Toplantıya Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgenaral Işık Koşaner, Devlet Bakanı ve Başbakan yardımcıları Cemil Çiçek, Bülent Arınç, Ali Babacan, Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, İçişleri Bakanı Beşir Atalay, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Aksay, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Uğur Yiğit, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Necdet Özel, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ve diğer ilgililer katıldı.
Erdal Ceylanoğlu - 21.02.2011
Endonezya Kara Kuvvetleri Komutanından Koşaner'e Ziyaret
Türkiye'de bulunan Endonezya Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral George Toisutta, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner'i ziyaret etti. , Genelkurmay Başkanlığı internet sitesinde yer alan açıklamaya göre, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu'nun resmi davetlisi olarak Türkiye'de bulunan Endonezya Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral George Toısutta bugün saat 13:45'te Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner'e nezaket ziyaretinde bulundu.
Erdal Ceylanoğlu - 18.02.2011
TSK'nın Zirvesi Hasdal'daydı
Genelkurmay Başkanı ve kuvvet komutanları Hasdal Askeri Cezaevi'nde yatan 102 muvazzaf subayı ziyaret etti. Balyoz davası kapsamında tutuklanarak Hasdal Cezaevi'ne konulan 24'ü general ve amiral toplam 102 muvazzaf subayın sürpriz ziyaretçileri vardı. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Eşref Uğur Yiğit, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Aksay ile Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Necdet Özel Hasdal Cezaevi'ne helikopterle gitti.
Erdal Ceylanoğlu - 16.02.2011
Orgeneral Ceylanoğlu'na Ziyaret
İtalya Kara Kuvvetleri Komutanı Korgeneral Giuseppe Valotto'nun Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu'nu Ziyaret Ettiği Bildirildi.
Erdal Ceylanoğlu - 15.02.2011
Özel İzinle Cenazeye Geldi
EL ÖPTÜ EL ÖPTÜRDÜ Üsküdar'daki Selimiye Camisi'ndeki cenaze törenine Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, Kara Kuvvetleri Kurmay Başkanı Orgeneral Bekir Kalyoncu, Birinci Ordu Komutanı Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu, Harp Akademileri Komutanı Orgeneral Bilgin Balanlı ile eski Genelkurmay Başkanı Emekli Orgeneral Yaşar Büyükanıt ve eski 1'inci Ordu Komutanı İsmail Koçman da aralarında bulunduğu çok sayıda emekli ve muvazzaf asker katıldı.
Erdal Ceylanoğlu - 15.02.2011
Korgeneral Özarslan'ın Annesinin Cenazesinde 'Çelenklerin Dili'
Balyoz soruşturması kapsamında tutuklanan Korgeneral Mustafa Korkut Özarslanın annesi Bedriye Özarslan'ın cenazesine çok sayıda çelenk gönderildi. 1.Ordu Komutanlığı'nın Selimiye'deki kışlasınının hemen yanında bulunan Selimiye Camii'ndeki cenaze törenine gönderilen çelenklerin bazıları dikkat çekti. Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner'in gönderdiği çelenkte Genelkurmay Başkanı ibaresi olmaması sadece 'Orgeneral Işık Koşaner ve Eşi ' yazması gözlerden kaçmadı. Aynı şekilde cenaze törenine bizzat katılan Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu ve Birinci Ordu Komutanı Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu'nun gönderdiği çelenklerde de görev ibaresi yer almadı.
Erdal Ceylanoğlu - 15.02.2011
Tutuklu Korgeneral Özarslan, Annesinin Cenazesine Katıldı
Törene, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, 1.
Erdal Ceylanoğlu - 15.02.2011
Balyoz Sanığı Tutuklu General, Annesinin Cenazesine Özel İzinle Katıldı
Cenazeye, eski Genelkurmay Başkanı Yaşar Büyükanıt, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, 1.
Erdal Ceylanoğlu - 15.02.2011
Özel İzinle Cenazeye Geldi
Balyoz Davası'nın 11 Şubat'taki duruşmasında tutuklanan 8'inci Kolordu Komutanı Korgeneral Mustafa Korkut Özarslan, özel izinle annesi Bedriye Özarslan'ın cenazesine katılıyor. Üsküdar'daki Selimiye Camii'ndeki cenaze törenine Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, Birinci Ordu Komutanı Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu, Genelkurmay Eski Başkanı Emekli Orgeneral Yaşar Büyükanıt'ın da aralarında bulunduğu çok sayıda emekli ve muvazzaf asker katılıyor.
Erdal Ceylanoğlu - 10.02.2011
Hakkari-Kara Kuvvetleri Komutanı Ceylanoğlu Hakkari'de
Bölgedeki İncelemelerini Sürdüren Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, Sabah Saatlerinde Hakkari'ye Geldi.
Erdal Ceylanoğlu - 10.02.2011
Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ceylanoğlu, Hakkari'de
Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, Hakkari Valiliğini Ziyaret Etti.
Erdal Ceylanoğlu - 09.02.2011
Ceylanoğlu Siirt'te
Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu Siirt'e Geldi.
Erdal Ceylanoğlu - 09.02.2011
Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu Siirt'te
Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu Siirt'e Geldi.
Erdal Ceylanoğlu - 09.02.2011
Ceylanoğlu: "Tsk Hiçbir Şeyden Etkilenmez"
Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, Türk Silahlı Kuvvetlerinin Vatan Hariç Hiçbir Şeyden Etkilenmeyeceğini Söyledi.
Erdal Ceylanoğlu - 09.02.2011
"Türk Silahlı Kuvvetleri Hiçbir Şeyden Etkilenmez"
Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu TSK'ya Yönelik Eleştirilerle İlgili Soruya,"Türk Silahlı Kuvvetleri Hiçbir Şeyden Etkilenmez" Dedi.
Erdal Ceylanoğlu - 09.02.2011
"TSK Hiçbir Şeyden Etkilenmez"
Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, CHP'li Süheyl Batum'un TSK için söylediği 'Kağıttan Kaplanmış' sözlerine Siirt'te cevap verdi.
Erdal Ceylanoğlu - 09.02.2011
Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ceylanoğlu Siirt'te
Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, Siirt'e Geldi.
Erdal Ceylanoğlu - 05.02.2011
Ankara'da 'Bir Nefes Caz'
     Varoğlu, kendileri için önemli olanın Türkiye'deki müzisyenlerle gelen yabancı konukları kaynaştırmak, ev sahipliğini iyi yapmak olduğunu kaydetti.      Basın toplantısından sonra Türkiye'nin en önemli büyük orkestralarından 'Cazın Kartalları' konser verdi. Konserde, Hava Kuvvetlerinin 100. yılı dolayısıyla Fatih Erkoç da orkestraya eşlik etti.      Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Aksay, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, askeri erkan ve büyükelçiler konserin konukları arasında yer aldı.
Erdal Ceylanoğlu - 28.01.2011
Komutanlar Tam Kadro Cenaze Törenine Katıldı
Ankara'da hayatını kaybeden emekli Korgeneral Hasan Muratlı için Kocatepe Camii'nde askeri tören düzenlendi. Törene, Muratlı'nın ailesi ile Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Eşref Uğur Yiğit, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Aksay, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Necdet Özel ve Yargıtay Onursal Cumhuriyet Başsavcısı Sabih Kanadoğlu katıldı.
Erdal Ceylanoğlu - 11.01.2011
"Nereye Gidiyorsun Oğlum"
Kocatepe Camii'nde düzenlenen törene TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, İçişleri Bakanı Beşir Atalay, ile Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Eşref Uğur Yiğit, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Aksay, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Necdet Özel, Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Aslan Günel, Kara Kuvvetleri EDOK Komutanı Orgeneral Saldıray Berk, Kara Kuvvetleri Kurmay Başkanı Orgeneral Bekir Kalyoncu, MGK Genel Sekreteri Serdar Kılıç, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner'in eşi Nurdan Koşaner, bazı generallerin eşleri, Ankara Garnizonu'nda görevli pek çok subay ve astsubay ile arkadaşları katıldı.
Erdal Ceylanoğlu - 11.01.2011
Üsteğmen Erhan Gül İçin Kocatepe Camii'nde Tören Düzenlendi
Eğitim uçuşu sırasında Ankara'nın Tuluntaş köyü yakınında düşen askeri helikopterde şehit olan Kara Pilot Üsteğmen Erhan Gül için Kocatepe Camii'nde tören düzenlendi. Törene, şehidin eşi Duygu, Annesi Feraye, Babası Musa Gül, yakınları, çalışma arkadaşları, Cumhurbaşkanı Vekili ve TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Devlet Bakanı Cevdet Yılmaz, Adalet Bakanı Sadullah Ergin, İçişleri Bakanı Beşir Atalay ile Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Eşref Uğur Yiğit, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Aksay, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Necdet Özel, Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Aslan Günel, Kara Kuvvetleri EDOK Komutanı Orgeneral Saldıray Berk, Kara Kuvvetleri Kurmay Başkanı Orgeneral Bekir Kalyoncu, MGK Genel Sekreteri Serdar Kılıç, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner'in eşi Nurdan Koşaner, bazı generallerin eşleri, Ankara Garnizonu'nda görevli çok sayıda subay ve astsubay katıldı.
Erdal Ceylanoğlu - 11.01.2011
Ankara'da Düşen Askeri Helikopter
Basın mensuplarının alınmadığı törene, şehitlerin ailesi ve yakınları ile TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Işık Koşaner, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Erdal Ceylanoğlu, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Eşref Uğur Yiğit, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Aksay, Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Necdet Özel ile Ankara Garnizonu'nda görevli bazı subay ve astsubaylar katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Erdal Ceylanoğlu Haberleri | Erdal Ceylanoğlu Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Erdal Ceylanoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Erdal Ceylanoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Şehit Oğlunu Asker Selamıyla Son Yolculuğuna Uğurladı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 31.07.2021 10:22:55. #1.13#

title