Erciyesspor'da Görevini Bırakan Başkan Bedir: Kim Başkan Olacaksa Gelip Transferi Yapmalı

Erciyesspor'un Görevini Bırakan Başkanı Erol Bedir, Kulüpte Yapılan Bayramlaşmada, "Kim Başkan Olacaksa Gelsin Transferi Yapsın" Dedi.

Erciyesspor'da Görevini Bırakan Başkan Bedir: Kim Başkan Olacaksa Gelip Transferi Yapmalı

Erciyesspor'un görevini bırakan başkanı Erol Bedir, kulüpte yapılan bayramlaşmada, "Kim başkan olacaksa gelsin transferi yapsın" dedi.

İstifa eden yöneticilerle birlikte, kulüp çalışanları ve medya mensuplarıyla bayramlaşan Erol Bedir, transferde anlaştıkları, ancak mukavele imzalatmadıkları isimler olduğunu kaydederken şöyle konuştu:

"Bu oyuncuların bir an önce imza atıp kampa katılması için görevi üstlenmeye hazır olan ve kamuoyunun desteğini alabilecek aday, transferi yapmalı. Aksi takdirde 13 Ocak'ta yapılacak olağanüstü genel kuruldan sonra yapılacak transferde geç kalınılabilir."

Erciyesspor'un birlik beraberlik ve yeni bir yaklaşımla ligde kalacağını da tekrarlayan Erol Bedir, Kayseri'nin Süper Lig'de 2 takımının bulunmasının bazı kesimleri rahatsız ettiğini de öne sürerken şunları söyledi:

"Erciyesspor'da görev almak isteyen gruplar veya grup, yarından itibaren onursal başkan ve bizimle görüşüp, transfer konusunda kolları sıvamalı. Zira genel kurulun yapılacağı 13 Ocak tarihi geç olabilir. Ön anlaşmaya vardığımız futbolcuları elimizden kaçırmış olabiliriz. O nedenle, yönetime aday grup veya başkan adayı bir an önce transferi çözümlemeli, kampta bulunan oyuncularla görüşüp, onların yanında olduklarını göstermeli."

KALECİ ZAFER ESKİŞEHİRSPOR'DA

Kendisinin görev almayacağını, son 3 yıldır üstlendiği görevler nedeniyle hem fiziksel hem de ruhsal açıdan yıprandığını belirten Erol Bedir, "Şu ana kadar kulüp bulmasını istediğimiz oyunculardan kaleci Zafer Eskişehirspor'a, Zafer Demiray'da Bursaspor'a gitti. Diğer oyuncuların durumları da bugünlerde netleşecek" dedi.

Erol Bedir, mavi siyahlı kulübün söylendiği gibi borcunun olmadığını, alacağı 6 oyuncu için 1 milyon lira sıcak paraya ihtiyacı bulunduğunu da sözlerine ekledi