Erciyes Kupası Bayanlar Basketbol Turnuvası Yarın Başlıyor

Erciyes Kupası Bayanlar Basketbol Turnuvası, Yarın Başlayacak. Türkiye Deplasmanlı Bayanlar Ligi'nde Yer Alan 6 Kulübün Katılacağı Turnuva, Pazar Günü Sona Erecek.

Erciyes Kupası Bayanlar Basketbol Turnuvası Yarın Başlıyor

Erciyes Kupası Bayanlar Basketbol Turnuvası, yarın başlayacak. Türkiye Deplasmanlı Bayanlar Ligi`nde yer alan 6 kulübün katılacağı turnuva, pazar günü sona erecek.

Atatürk Spor Salonu`nda tek devreli lig usulüne göre oynanacak turnuvaya Galatasaray, İstanbul Üniversitesi, Migros, TED Kayseri Koleji, Akyazı Belediyespor ve Tarsus Belediyespor katılacak.

Turnuvada yarın saat 11.00`de Tarsus Belediyespor-Migros, 13.00`de Galatasaray- İstanbul Üniversitesi, saat 15.00`de ise TED Kayseri Koleji- Akyazı Belediyespor karşı karşıya gelecek.

TED Kayseri Koleji Başkanı Ömer Yağmur, ``Hem kendi sporcularımızı lige hazırlamak, hem noksanlarımızı görerek son rutuşlarımızı yapmak, hem de Kayseri`de basketbol sporuna olan ilgiyi artırmak üzere bu turnuvayı düzenledik. Kayserili basketbolseverleri, hafta sonuna kadar oynanacak ve günde 3 karşılaşmanın yapılacağı turnuvaya bekliyoruz`` dedi