Erbakan, Edremit'e Geldi

Erbakan, Edremit'e Geldi

Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan, 'Kayıp Trilyon' Davasında Çarptırıldığı 2 Yıl 4 Aylık Hapis Cezasını Çekmek İçin Altınoluk'taki Yazlığına Gitmek Üzere Balıkesir'in Edremit İlçesine Geldi. Uçakla Edremit'e Gelen Erbakan, Karayolu ile Altınoluk'a Hareket Etti.

Erbakan, Edremit'e Geldi

Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan, 'Kayıp Trilyon' davasında çarptırıldığı 2 yıl 4 aylık hapis cezasını çekmek için Altınoluk'taki yazlığına gitmek üzere Balıkesir'in Edremit ilçesine geldi. Uçakla Edremit'e gelen Erbakan, karayolu ile Altınoluk'a hareket etti.

Türk Hava Yolları'nın (THY) tarifeli uçağı ile 18.05'de Ankara'dan İstanbul'a gelen Erbakan'ı saat 19.30'da Atlasjet'e ait uçakla Edremit'e hareket etti. Erbakan'ı taşıyan uçak, saat 20.10'da Edremit'teki Körfez Havaalanı'na indi.

Erbakan, oğlu Fatih Erbakan ile uçaktan indi. Güçlükle yürüen Erbakan'a korumaları yardımcı oldu. Erbakan, kendisi için getirilen tekerlekli sandalye ile araca taşıdı. Araca bindirilen Erbakan, daha sonra cezasını çekeceği Altınoluk'taki yazlığına hareket etti.